darkjoker

شخصی سازی ظاهر جدول فیلد اضافی در k2

4 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

دوستان راهی میشناسید که بشه extra fields رو در k2 جدولش رو شخصی سازی کرد؟ مثلا اون طوری نمایش بده که در نظر داریم فیلد تصویر در سمت راست و فیلد خصوصیات سمت چپش و فیلد توضیحات طولانی پایینش.

و کمی زیبا سازی هم بشه کرد. یه جورایی جدولی که ساختم رو فقط با فیلد ها بسته به جایگاهش تعیین کنم. اگه بشه جدول هم بالای مطلب قرار بگیره خیلی عالیه

هر افزونه ای در این مورد هست لطفا معرفی کنید اگه نیست هم لطفا یه راهی بدید با کد یا ... که بتونم به این حالت برسم

ممنون. منتظر جوابتون هستم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

k2 برای تک تک بخشهای خودش کلاس css تعریف کرده اگر css بلد باشید براحتی میتونید به بخش فیلدهای اضافی استایل بدید و به شکل دلخواه دربیارید

با سلام

در صورت نیاز لینک سایتتون رو قرار بدید و بگید کجاها رو میخواهید چه تغییراتی اعمال کنید.

در حد توان راهنماییتون میکنیم. دوست عزیز

موفق باشید و سربلند

شرمنده دیر جواب دادم. هم سرور خراب شده بود هم داشتم فایل psd واسش درست می کردم و هم می خوام از 2.5 به 3 ارتقا بدم تحقیق می کردم و تلاش می کردم از برنامه نویسی این قالب k2 سر در بیارم.

اصلا وقتم به هم ریخته

ممنون از توجهتون

این سایتمه لینک

البته هنوز تو سایت از extra field اصلا استفاده نکردم

نکته اول: من یه کمی c# بلدم و کار می کنم باهاش اما php نمی دونم چی کارش کنم بار ها سعی کردم دستورات رو بنویسم خیلی آزمون خطا کردم اما خیلی ارور بر می خورم

نکته دوم: می خوام کد ها وابسته به زبان rtl یا ltr اتوماتیک عوض بشه و داخل کد ها مشخص باشه برای مواقع ضروری عوضش کنم و الان من رو ltr توضیح می دم

نکته سوم: توی تصویر پیوست شکل کلی مشخصه و حتی عکس بزرگه هم فیلد extra fields هست

نکته چهارم: قبلا هم گفتم، می خوام تمام extra field بالای بدنه مطلب باشه ( فکر کنم بالای عکس مطلب k2 و خود مطب k2 )

خوب من همه تغییراتی که می خوام بدم مربوط به قالب k2 بخش extra fields هست که اول اینجوری میشه

دستور شرطی که اگر نام گروه extra fields فلان باشه این کد ها رو بپدیره و گرنه همون معمولی نمایش بده ( چون در آینده احتمالا یه گروه دیگه می خوام اظافه کنم با شرایط متفاوت که اینجا بعدا elseif می خوره )

دستور شرطی که اگر type فیلد image باشه و name فیلد image باشه در سمت چپ نمایشش بده ( همون عکس بزرگه )

دستور شرطی که اگر name فیلد مثلا فلان باشه عکس فلان رو در بین name و value نمایش بده ( همون عکس های کوچولو بین رنگ آبی و سفید ) ( برای تمامی فیلد های مورد نظر که مشخص شده دستور مثل همین کپیش هست )

دستور شرطی که اگر type فیلد ما textarea باشه و نامش فلان باشه در پایین تمام تشکیلات نمایش بده ( همون فیلد بزرگه پایینی ) ( دستور قبلی هم تو عکس واضحه که تو اینم هست اما جاش کمی فرق م کنه )

و اگر هیچ کدوم از اینا نبود مثل دستور عادی مثل دستور 2 خط بالایی باشه که تصویرشم پیش فرض یه چیز مناسب مدیم بهش

فقط یه نکته دیگه میمونه که در این قالب زیزی بخش value هر کدوم قابل جستجو هست این قضیه اش چیه؟ فکر می کنم به خاطر ja k2 extrafields باشه درسته؟

لینک قالب

اگه احساس می کنید می تونید کمک کنید من فایل psd و پارامتر ها رو بدم

ببخشید که سرتون رو درد آوردم. بازم ممنون

[ATTACH]9455[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری