amin_h

درخواست کمک برای پیغام خطا در قالب جوملا

5 پست در این موضوع

سلام

من یک به تازگی شروع به یادگیری طراحی با جوملا کردم. یک مشکل در قالب های مختلف جوملا , هم 2.5 هم 3 داشتم و نمیدونم چطور باید رفعش کنم.

1- مشکل اینه که تو یه قسمتی از قالب یه کادر نارنجی رنگ ظاهر میشه و نمیدونم چطوری باید رفعش کنم . پیامش اینه:

php on line 15. (مسیر نصب قالب ) call to member function get message queue on a non-object in

ممنون میشم کمکم کنید.

2- سوال دیگه اینکه وقتی با artisteer قالبی رو طراحی میکنیم آیا فایل یا عکسی از موقعیت اجزای قالب (top , bottom , ...)به ما میده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

1- متن دقیق ارور و کد خطی رو که ازش می گیره لحاظ کنید تا بررسی بشه. و این که مشخص کنید در هاست این طوری میشه یا لوکال؟ چون لوکال ارورهای بی دلیل بیشتری داره. به تنظیمات کلی جوملا برید ، سربرگ سرور ، مقدار گزارش خطا رو روی ساده یا هیچ بگذارید تا از شرشون راحت بشید.

2- آرتیستر رو اصلا بهتون پیشنهاد نمیدم ، چون سطحش پایینه و مشکلات زیادی داره (طراحیش به خاطر محیط ویژوالش راحت تره ، اما کیفیت کار با طراحی از پایه یا با استفاده از فریم ورک ها قابل قیاس نیست). اما سوالتون رو روشن تر کنید تا اگر تونستیم راهنماییتون کنیم. چه تصاویری منظورتون هست؟

در صورت امکان دموی آنلاین از مشکلاتتون قرار بدین تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

ممنون از راهنمایی . مشکل اول حل شد. ارور تو محیط لوکال بود و وقتی گزارش خطا رو رو هیچ گذاشتم دیگه نشون نمیده.

در مورد سوال دومم منظورم این بود که بدونم که مثلا موقعیت banner یا top یا bottom و ... دقیقا تو قالبم کجا میشه یه فایلی یا عکسی باشه که موقعیت اجزای مختلف رو تو قالب نشون بده . قبلا من با دستور tp=1? تو صفحه مکان اجزا و اسمشو میدیدم ولی الان نمیشه.

سلام در جوملا برای همه ی قالب ها این امکان وجود دارد،شما باید در قسمت template manager قالب را انتخاب کنید،در قسمت option

Preview Module Positions setting enabled

را فعال کنی،با اینکار مشکلی نخواهی داشت.

سلام در جوملا برای همه ی قالب ها این امکان وجود دارد،شما باید در قسمت template manager قالب را انتخاب کنید،در قسمت option

Preview Module Positions setting enabled

را فعال کنی،با اینکار مشکلی نخواهی داشت.

خیلی ممنون از راهنماییتون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری