25 پست در این موضوع

سلام

من پکیج آسان نصب یک قالب رو دارم . اما من میخوام فقط قالب اون نصب بشه .

به طور مثال: من درسایتم 100 تا خبر آپ کردم وقتی بسته نصبی قالب جدید رو روی همون پایگه داده نصب می کنم همه چیز رو از صفر باید شروع کنم یعنی خبرهای قبلی من دیگر وجود نداره . حالا به نظر شما چه باید کرد ؟ :33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از بسته Quick Start به فولدر template برید و از فولدر مربوط به قالبتون رو استخراج کنید. بعد این فولدر رو در فولدر template سایت جوملایی فعلی تون قرار بدید.(بریزید)

البته باید سایر افزونه ها مثل کامپوننت ها و ماژول ها و پلاگین هارو چک کنین شاید قالب بدون یک پلاگین ناقص باشه(مثلا jat3 در برخی قالب ها)و یابا نداشتن ماژول یا کامپوننتی اون شکلی که انتظار دارید باشه نباشه

اگر به مشکل برخوردید نام قالب رو هم بگین

موفق باشین

سلام به همه دوستان

من برای نصب قالب مشکل دارم مثلا این قالب رو دانلود کردم و می خوام نصب کنم خیلی ازتون ممنون می شم که بهم کمک کنید مرسی

این هم لینک قالب http://p30template.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C/222-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-(ZT-Zizia)-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1.html

من از طریق مدیریت جوملا نصب میکنم و این فایل 46 مگابایته وقتی چند دقیقه از آپلود میگذره میرسه این پیغام میاد

This webpage is not available

The webpage at http://rahinedalat.ugig.ir/administrator/index.php?option=com_installer&view=install might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Error 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Unknown error.

فک کنم این قالبی که نصب میکنید بسته آسان نصب باشه و فقط خود قالب نیستش چون قالب اینهمه نباید حجمش باشه

فایلتون رو نگاه کنید اگه آسان نصب باشه اون رو از حالت زیپ خارج کنید و به پوشه template برید و قالب مورد نظر رو بردارید...

من فایل قالب رو اکسترکت کردم و بعد پوشه قالبی رو که می خواستم دوباره زیپ کردم و آپلود کردم توی سی پنل تو ی پوشه تمپلت ولی توی لیست قالب ها توی مدیریت نمیاد :(

خواهش میکنم بهم کمک کنید من 2 روزه دارم هی آپلود میکنم هی ارور میده ممنون میشم

قالب رو باید نصب کنید تا توی مدیریت بیاد فایل قالب رو که زیپ کردین از قسمت نصب و حذف جوملا برید نصبش کنید...

ممنونم از جوابتون ...توی پوشه قالب یه عالمه پوشه هست فقط همون پوشه قالب که به نام اصلی قالب هست رو نصب کنم ؟

قالب توی پوشه ای باید باشه که به اسم خود قالب هستش همون رو نصب کنید ببیند...

همین کار رو کردم ولی نصب نمیشه این پیغام رو میده

JInstaller: :نصب: فایل /home/parsa/public_html/tmp/install_5003120abea20/zt_zizia/en-GB/en-GB.tpl_zt_zizia.ini موجود نیست

همین کار رو کردم ولی نصب نمیشه این پیغام رو میده

JInstaller: :نصب: فایل /home/parsa/public_html/tmp/install_5003120abea20/zt_zizia/en-GB/en-GB.tpl_zt_zizia.ini موجود نیست

این قالب چون روی بسته آسان نصب هستش احتمالا یه سری افزونه هایی داره که باعث این ارور میشه.....

به نظرتون باید چیکار کنم ؟ کلا هر قالبی رو الان دارم نصب میکنم همین مشکل رو دارم ولی قالب هایی که حجمشون کمه راحت نصب میشه راه حلی به نظرتون میرسه که بتونم این قالب یا قالب هایی شبیه این که توی این سایت هست رو نصب کنم ؟

http://p30template.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C.html?start=4

آقای کایا چرا راهنمایی اشتباه میکنین؟ توی اون قالب که ارور زیر را میدهد فایل زبان قالب موجود نیست

بررسی کنین ببین هست یا نه.

این مشکل دوم را متوجه نشدم . قالب های سنگین نصب نمیشه؟ چه اروری میده؟

شما از هاست رایگان که استفاده نمی کنین؟ چون محدودیت آپلود دارند

1- اول مطمئن بشید که قالب رو درست انتخاب کردید - اسم قالب : zt_zizia

2-مطئن باشید که پسوند فایل شرده شده zip. باشد.

3-وقتی میخواهید پوشه قالب رو فشرده کنید حتما برید داخل پوشه و فایلها رو فشرده کنید ، نه خوده پوشه قالب رو

4-مطمئن بشید که از هاست رایگان استفاده نمیکنید؟؟(پیشنهاد میکنم قالب رو ابتدا روی لوکال تست کنید بعد برید رو هاستتون نصب کنید)

5-من قالب رو نصب کردم همین خطارو برای من هم داد ، فایل زبانی رو که اعلام میکنه پیدا نمیکنه، برای من مشکلی پیش نیومد و قالب رو نشون میده،

6- حتما بهمراه نصب قالبهای شرکت Zoo پلاگین plg_ztools رو نصب کنید (این پلاگین رو میتونید از پوشه ZooTemplate_Zizia_J25_P30Template.com.zip\plugins\system همین بسته نصبی که دانلود کردید پیداکنید بعد فشرده و نصب کنید فقط یادتون باشه که بعد از نصب فعالش کنید.)

اگر مشکل حل نشد در خدمتم:nasihat:

با سلام

ببنید دوست عزیز، این قالبی که شما در دست دارید، اصطلاحاً بهش قالب کوئیک استارت (Quick Start ) یا همون بسته اسان نصب گفته میشه.

یعنی شما با نصب این بسته ، دقیقا سایتی مشابه دموای که در مرجع اصلی دیدید خواهید داشت!!!

نصب این بسته هم درست مثل نصب یک جوملای خام هست.

یعنی شما باید اون رو اکسترکت کنید داخل هاست یا لوکال هاست و بعد عین مراحل نصب جوملا کار رو در پیش بگیرید در مرحله نهایی هم اگر دوست دارید دقیقا سایتی مشابه نمونه داشته باشیید ، نصب اطلاعات پیشفرض یا نمونه رو میزنید تا در دیتابیس ذخیر شوند،

برای استفاده از قالب شما میبایست اون فایل نصبی قالب رو که در بسته ای که دانلود کردید از سایت مرجع استفاده کنید.(سایت مرجع دو بسته برای دانلود قرار داده که مجموعاً 46 مگ هست. یکی بسته نصبی قالب و دیگری کوئیک! )

اونطوری که شما در بالا فرمودین که بسته قالب رو برمیداریم و میذاریم بروی جوملا، به این شکل قالب کار نخواهد کرد، چرا !؟چونکه این قالب یک قالب ساده نیست و باید افزونه های مربوطه هم نصب بشن.

با همه ی این تفاسیر...

لینک بسته ی نصبی قالب رو براتون آپلود کردم میتونید دانلود کنید.(حجم 2مگ!)

http://iranboxbilling.com//home/zizia/ZT_Zizia/zt_zizia_installpackage.zip

برای نصب به مدیریت الحاقات برید و از طریق "نصب/حذف" بسته رو نصب کنید و بعد به مدیریت قالبها برید و از اونجا فعال کنید قالب رو...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ممنونم از جوابتون... این بسته رو هم نصب کردم ولی باز هم تا وسط نصب میره ارور میده البته من از طریق مدیریت افزونه ها توی مدیریت جوملا نصب کردم من از هاست رایگان استفاده نمیکنم من یه هاست 10 گیگابایت دارم با پهنای باند 50 گیگ نمیدونم مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید .مرسی

خطایی که حین نصب نمایش داده میشه چیه ؟ تو نصب پلاگین یا ماژول هم این خطا می آد ؟ بیشتر توضیح بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری