ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

افزونه ای هست که بشه کالای جوم شاپینگ رو تو مطلب درج کرد؟

این پلاگین رو تست کنید ببینید با این پلاگین میشه کامپوننت رو داخل مطلب فراخوانی کرد

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7277-%E2%97%8F%E2%80%A2-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%E2%80%A2%E2%97%8F-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون ، خیلی عالیه تو تاپیکش مشکلم رو گفتم

یه افزونه دیگه هم گشتم تو سایتهای خارجی فقط پیدا کردم تجاری بود به اسم Jtag minicart

که وقتی افزودن به سبد خرید رو زدی به صورت اجکسی عمل کنه و تو همون صفحه باقی بمونه

افزونه ای رایگان پیدا میشه؟

یه پلاگین دقیقا برای همین کار هست Content Plugin Insert Product اینم تجاری هستش با فعال کردنش یه گزینه به زیر ادیتور میاد برای وارد کردن محصول توی مطلب

با سلام

منم این بسته را که نصب کردم همین ارور دوستمان را می دهد وارد سایت می شود ولی وارد قسمت جوملا که میخواهم بشوم این ارور را می دهد چه کار باید بکنم با تشکر

Site error: the file C:\wamp\www\ghasedak\administrator\templates\blues tor k\html\modules.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

شما باید ioncube زا نصب کنید (اگر در لوکال هستید) که آموزش داخل انجمن هست

اگه هم روی هاسته باید به مدیر هاست تیکت بزنید و درخواست بدهید

سلام دلیل این خطا چیه من مطالعاتی زیادی داشتم اما مشکلم حل نشد.......

بیشتر کار ها رو انجام دادم (تو این تاپیک )تو رو خدا یکی کمکم کنه امروز کلافه شدم

Site error: the file C:\wamp\www\11\administrator\templates\bluestork\login.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

با سلام کسی می تونه ماژول خرید پستی واسه این بسته بنویسه برام؟ هزینشم میدم

با سلام کسی می تونه ماژول خرید پستی واسه این بسته بنویسه برام؟ هزینشم میدم

با آقای مهندس دلجو یا مهندس طالبی ارتباط برقرار کنید.

میشه بسته نصبی کامل شو بزارید برای دانلود سایت مربوطه من هرچی ثبت نام می کنم میگه تابع ایمیل فراخوانی نمیشه!

خوهشا کسی بسته نصب داشت اطلاع بده به هر حال خود ایشون اعلام کرده انجمن پشتیبانی این بسته تو این فروم و ما هم که عضویم اینجا سایتشونم دچار مشکل شده تو ثبت نام با سپاس

خودم پیدایش کردم از انجمن پرشین اسکریپت اینم لینک مستقیمش برای کسایی که نمی تونن دانلود کنن

لینک شما حذف گردید. قرار دادن لینک محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست.

سلام من بسته رو نصب کردم قسمت آمار فروشگاه داخل کروشه ها هیچی نشون نمیده، ماژولشو چک کردم تنظیمات خاصی نداشت مشکل از کجاست؟

چطوری میشه تو جوم شاپینگ فاصله بین "بزگشت به فروشگاه " و "پرداخت نهایی " رو بیشتر کرد؟

کلیک کردنش سخته.

دوستان من خیلی مبتدی هستم در این زمینه. جوم شاپینگ رو نصب کردم. چطور باید پرداخت کارتهای شتاب رو داشته باشم؟ که وقتی کاربر خرید کرد هنگام پرداخت متصل بشه به درگاه مثلا پاسارگاد؟ کامپوننت پاسارگاد هم نصب کردم. باید به هم متصل بشن؟ چطور؟

سلام. دوست عزیز تو انجمن سرچ کنین جواب رو پیدا میکنید. قبلا پاسخ داده شده فقط خلاصه عرض کنم:

1- بایستی با بانک مورد نظر قرار داد ببنید و مدارک لازم رو ارائه بدید سپس بانک شماره ترمینال و نام کابری و رمز عبور رو به شما میده که باید در پلاگین نصب شده بروی جوم شاپینگتون ست کنیدش. تا یک هفته مهلت دارید اولین فروش رو انجام بدید. فقط اگر نسخه ارجینال پلاگین رو خریده باشید باید از نصب بودن یون کیوب روی سرور هاستتون مطمئن بشید. نحوه کار پیچیده نیست تست کنید حتما جواب میگیرید.

چطوری میشه تو جوم شاپینگ فاصله بین "بزگشت به فروشگاه " و "پرداخت نهایی " رو بیشتر کرد؟

کلیک کردنش سخته.

من منتظرمااا... :)

کلیک کردنش سخته.

این فایل رو باز کنید:

http://www.jarfco.ir/components/com_jshopping/css/default.css

خط 110

مقدار text-align را برابر center قرار دهید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری