smr_sajadi

کمک در افزایش سرعت لود سایت (خواهشا)

12 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران جوملایی

دوستان من یه کمک میخام

همکارای سئو کار و طراح سایتم فعلا در دسترس نیستن (یعنی خارج از کشور هستن)

منم میخام هرچی زودتر مشکلات سایتم رو برطرف کنم . خیلی خیلی واسم مهم هست

آقا من مدتی هست که لود سایتم فوق العاده کند شده

یعنی حدود 1 دقیقه:nasihat:

ولی واسه اینیکه بخش های مختلفش رو تکمیل کنم با این سرعت لود کارام پیش نمیره (حتی سرعت لود پنل مدیریت هم کند هست)

پارسیان طراح

میشه یه لطفی کنید و نگاهی بهش بندازید و هرچی به ذهنتون میرسه بهم بگید و کمک کنید؟؟؟

gzip رو فعال کردم

منتظرررررررم ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی سرعت باز شدنش کنده

شما تنظیمات کلی جوملا رو از توی جوملا یکی یکی به حالت اولیه برگردونید(یعنی مثلا اگه mod-rewrite رو فعال کردین غیرفعالش کنین و ذخیره رو بزنین اگه درست نشد تنظیمات دیگه)ولی قبلش از اطلاعاتتون حتما یه بک آپ بگیرید.احتمالا یکی از تنظیمات رو هاستتون پشتیبانی نمیکنه.

امیدوارم مشکلتون درست بشه.

با سلام

دوست عزیز، من با ADSL سرعت 256 تونستم سایتتون رو 20 یا 22 ثانیه ای لود کنم اما برای صفحات دیگه که باید سریعتر لود میشدن رفت بالای 35 ثانیه ولی در کل قالبت هم سنگینه عزیز، حتما مشکل از هاستینگ هم هستش که کیفیت بالایی نداره.:13:

در ضمن از این پلاگین استفاده کن حتما تاثیر داره http://joomlaforum.ir/showthread.php/2783-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5

راستی اگه Gzip رو پشتیبانی میکنه هم روی سایت و هم روی قالبت فعالش کن

امیدوارم حل شه مشکلت، موفق باشی:37:

لیمان جون گفتی gzip یه خاطره تلخ یادم اومد.

مطالب تیم سئو رو که خوندم به فعال کردن gzip رسیدم فعالش کردم سایتم دیگه بالا نیومد آخه هاستم پشتیبانیش نمیکنه فایل config رو ویرایش کردم و gzip رو 0 کردم دیگه کل سایت ریخت بهم.سختی کار این بود که بک آپ نگرفته بودم.

این رو گفتم تا دوستان عزیز هر کاری تو تنظیمات میخان انجام بدن قبلش حتما یه بک آپ بگیرن که یه موقع اگر سایت دیگه بالا نیومد ازش استاده کنن.

مرسی بچه ها

من gzip رو قبلا فعال کردم و اون مد رو هم که گفتید از اول غیرفعال بود

آخه این درسته قبلا کند بود ولی دیگه تا این حد کند نبود

پس احتمالا از هاستینگ هست؟

راستی mootools سایتم 350 کیلوبایت هست

یکی از دوستان گفته بود برو توی ایندکس قالب بین تگ head فلان کد رو بذار تا دیگه این لود نشه

ولی ایندکس قالب من <head> نداره

چیکار کنم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونید از سایت Gtmetrix استفاده کنید که سرعت سایت رو تست میکنه و نشون میده کدوم بخش ها چند درصد سرعتش خوبه و میتونید مشکلتون رو از اونجا پیدا کنید

امیدوارم که بتونید باهاش مشکلتونو حل کنید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

mootools سایت خودتون رو غیرفعال نمایید و دوباره تست کنید و نتیجه رو اطلاع دهید تا یه نکته ای رو بگم شاید به دردتون خورد:j58r36j3gcr4suxymup

مگه میشه دوست عزیز،

خواستی یوزر و پس ادمینت رو پخ کن برات درستش کنم

موفق باشی

بین پلاگین ها گشتم اما mootools پیدا نکردم:bala:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری