saeedtkh

ساخت وب سایت 3 زبانه

10 پست در این موضوع

دوستان عزیز سلام

من قصد ساخت یک وب سایت سه زبانه دارم.

نیاز شدید به راهنمایی دوستان دارم که چه کار باید انجام بدم؟

از جوملا استفاده کنم؟ سه تا جوملا بسازم؟ از چی استفاده کنم؟

زبان های سایت: فارسی- عربی - انگلیسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای داشتن جوملای چندزبانه نیاز به چند جوملا ندارین بلکه نیاز به چند زبان جوملا و چند زبان قالب جوملا دارین.

به طور پیشفرض دو زبان انگلیسی و فارسی روی جوملا فارسی نصب هست و شما با داشتن یه قالب دو زبانه انگلیسی-فارسی میتونین جوملا دو زبانه داشته باشین ولی اگه عربی هم میخاهید باید افزونه اون رو بگیرید و نصب کنید.

اگر از جوملای 2.5 استفاده میکنید میتونید از بخش مدیریت-->افزونه ها-->مدیریت زبان ها،زبان های موجود در سایتتون رو مدیریت کنین و زبان پیشفرض رو عوض کنین.

برای زبان عربی هم از این میتونین استفاده کنین:

http://extensions.joomla.org/extensions/languages/translations-for-joomla/6025

برای تغییر زبان هم پلاگین و ماژول مورد نیاز رو میتونین با کمی جستجو پیدا کنین

موفق باشین

از جوملا 1.5 استفاده می کنم .

آیا جومفیش امکان سه زبانه کردن دارد؟

با سلام

پیشنهاد میکنم اگر براتون مقدوره ، از جوملا 2.5 استفاده کنید. چون در این ورژن ، مسئله چند زبانگی ، بسیار بسیار تسهیل شده و به نوعی با دردسر بسیار کم ، قابل انجامه. اما اگر حتما میبایست از جوملا 1.5 استفاده کنید، درلینک زیر بطور کامل شرح داده شده که چگونه با استفاده جومفیش (بهترین افزونه چند زبانه کردن جوملا بالاخص جوملا 1.5 ) سایتتون رو دارای چند زبان کنید.

[h=1]راهنمای استفاده از جومفیش جهت چند زبانه کردن وب سایت joomfish multi langual[/h]

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با سلام

پیشنهاد میکنم اگر براتون مقدوره ، از جوملا 2.5 استفاده کنید. چون در این ورژن ، مسئله چند زبانگی ، بسیار بسیار تسهیل شده و به نوعی با دردسر بسیار کم ، قابل انجامه. اما اگر حتما میبایست از جوملا 1.5 استفاده کنید، درلینک زیر بطور کامل شرح داده شده که چگونه با استفاده جومفیش (بهترین افزونه چند زبانه کردن جوملا بالاخص جوملا 1.5 ) سایتتون رو دارای چند زبان کنید.

[h=1]راهنمای استفاده از جومفیش جهت چند زبانه کردن وب سایت joomfish multi langual[/h]

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

استاد عزیز مشکل من اینه که نمی تونم با جوملا2.5 کار کنم! چون قصد دارم قالب با آرتیستیر بسازم و قالب نمیتونم برای 2.5 بسازم...

استاد عزیز مشکل من اینه که نمی تونم با جوملا2.5 کار کنم! چون قصد دارم قالب با آرتیستیر بسازم و قالب نمیتونم برای 2.5 بسازم...

پس به ناچار باید از جومفیش استفاده کنید....

جومفیش هم بد نیست . به نوعی اولین بهتررین کامپوننت چندزبانه کردن سایت جوملایی هست ، فقط ست کردن وتنظیم کردنش کمی دردسرسازه!!!:oom::oom::oom::oom::oom::oom:

من میخواهم یک صفحه اینترو برای انتخاب زبان با اچ تی ام ال بسازم. برای این کار چجوری کاری کنم که جوملا متصل بشه؟ یعنی چجوری هم جوملا روی روت سایت نصب بشه و هم این صفحه اینترو باز بشه؟

سایت html رو توی صفحه اصلی و public_html بریزید و سایت جوملایی رو توی یک ساب دومین نصب کنین و برای آدرس دکمه های زبانتون آدرس سایت جوملایی با زبان های مختلفش رو بزنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

من میخام رو جوملا 2.5 سه زبانه راه اندازی کنم باید چیکار کنم

ویرایش شده در توسط mohsensada

درباره این موضوع بحث زیاد شده و شما با جستجو میتونستید به نتایج خوبی برسید

برای راحتی کار همونطور که استاد مردانه زاده گفتن میتونید از جوم فیش استفاده کنید

ولی راه دیگه ای که وجود داره رو میتونید در این تاپیک ببینید:

چند سوال در مورد چندزبانه کردن جوملا 2.5

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری