peyman.pma

مشکل قسمت ورود کاربری - مشکل ترجمه

3 پست در این موضوع

سلام

دوستان بخش ورود کاربری سایت من خودم ماژولش اشکال ترجمه داره یعنی یک قسمتشو انگلیسی و یک قسمتشو فارسی مینویسه اونم به این صورت

ثبت login

ثبت باید بشه ثبت نام - اون یکی هم بشه وردو به سایت یا همچین چیزی که اینطور نیست

من نمیدونم از کجا باید اصلاحش کنم فولدر زبان جوملا رفتم و فایل های ماژول لوگین رو گشتم ولی نتونستم کلمه ثبت یا اون یکی رو اصلاح کنم

مشکل دوم اینه که بعد از ورود به قسمت ثبت نام این قسمت انگلیسیه و ترجمه نشده !

برای تست آدرس سایت مرجع قالب پاورپوینت آماده 2016 و 2013 - پاورپوینت | PowerGFX

یه مشکل دیگه هم داره که اسلاید شوی من مغایرت داره وقتی اسلاید شو فعاله این ماژول کار نمیکنه اول ثبت رو بزنید بعد وردو اینا رو چک کنید ممنون

فایل های زبان:

file

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ترجمه. برید منوی مدیریت زبان . اورراید ..اونجا جدید بسازید..

در مورد اسلاید لو هم چون تداخل داره از کار میوفته. سرچ کنید تداخل. راه حل هارو تست کنید یا اسلاید شو دیگه نصب کنید

سلام مجدد

من با تلاش و کوشش مشکل ترجمه ثبت و login رو کشف کردم

ثبت رو تونستم در فایل ترجمه پیدا کنم و تغییر بدم ولی login توی هیچ فایلی نبود علتش هم این بود که اون یک کلید برای شروع ماژول بود که با بررسی فایل های ماژول کلمه رو پیدا کردم و به جای کلمه در JText کد زبانش رو دادم درست شد که با تغییر زبان عوض بشه

الان مشکلی که دارم اینه که صفحه ی ثبت نام انگلیسیه !! بیشتر قسمت هاش فارسی ولی جاهای اصلی انگلیسی حتی وقتی بر روی نوشته کلیک بشه فارسی توضیح مینویسه براش ولی نوشته انگلیسیه من هرکاری کردم نتونستم توی هیچ فایلی ردپایی از این متن ها پیدا کنم فک کنم دلیلشم اینه چون وقتی اشتباه نوشته میشه قرمز میشه خودشم در فایل های زبان نبود اورراید هم نمیشه

اگر ممکنه یک نفر این صفحه رو ببینه بگه من از کجا نوشته هاشو درست کنم که با فارسی فارسی و با انگلیسی انگلیسی بنویسه

متشکر و ممنون

آدرس صفحه :

پاورپوینت | PowerGFX - پاورپوینت | PowerGFX

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری