novinfard

ظاهر جدید سایت رسمی جوملا

7 پست در این موضوع

با سلام،

سایت رسمی جوملا به آدرس www.joomla.org با ظاهری جدید امروز مشاهده شد. این طراحی دوباره توسط Kyle Ledbette انجام شده است.

به نظرم خیلی جمع و جورتر شده و دسترسی به جاهای مختلف راحت تر شده است.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

جالب شده مخصوصا دسترسی راحت تر به بخشها

اون بخش سایتهای جوملایی هم جالبه. یه سر بزنید

یک چیز خیلی جالبه .. این که از نظر اجزاء طراحی تماما کپی کردن و از اسکریپت های آماده استفاده کردند ...

مثل مگا منوی بالا که ابوالفضل طالبی شاید دقیقا مثل این منو رو دیده باشه اگر خاطرش باشه .... خیلی از یک تیم حرفه ای این نوع طراحی بعیده ( توجه : من ساختار گرافیک و المان های گرافیک رو گفتم . نه سیستم عملکرد وب سایت )

و قسمت جستجو هم کپی کرده از قسمت جستجو سایت اپل ... حداقل از قالب های راکت یا ... یک الهام میگرفت .. نه سایت هایی به این معروفی...

دوستان قالب جالبی شده ، اگه کسی بتونه همچین قالبی طراحی کنه و هدیه کنه ، خیلی باحال میشه :) حتی نه مثل اون فقط سرعت لود بالا داشته باشه

هر کس باید روی کار خودش باشه.اگه از مگا منو استفاده شده باشه بسیار هم عالی است. من تیم جوملا که نباید فکرم رو مشغول حاشیه هایی که من مربوط نیست مثل هاستینگ، اسکریپت منو، قالب و امثال این ها بکنم. عرصه ی وب بسیار وسیع هست. هرکس باید روی تخصص خودش کار کنه تا موفق باشه. این template مثل اکثر قالب های جوملا 1.6 و 1.7 در مدیریت و کاربری، اهدایی بود.