milad.spark

مشکل زمان در k2 در هاست

16 پست در این موضوع

سلام ، خدمت تمامی دوستان ، در local وقتی با k2 پست می گذارم ، مشکلی ندارم و زمان رو ontime می زنه ، ولی به محض اینکه روی هاست قرار می دم ، بعد از انتشار پست ، در پست زمان 5 ساعت قبل

ذکر می شه ، لطفا اگر از دوستان کسی می دونه و این مشکل رو قبلا داشته راهنمایی لازم رو انجام بده در ضمن جوملا 3 هست و k2 ترجمه 6.9 نسخه ارس می باشد

با سپاس:bala:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روی تهران تنظیم کردم ، اکی نشد ، همچنان ، اما تو اینترنت سرچی کردم ، که گفت کد زیر رو در مسیر administrator/language/fa-IR/fa-IR.com_k2.ini

قرار بدید اکی می شه :

به خط 210

K2_DATE="تاریخ"
K2_DATE_FORMAT="%d/%m/%Y - %H:%M"
K2_DATE_FORMAT_CALENDAR=""
K2_DATE_FORMAT_LC2="%A, %d %B %Y %H:%M"
K2_DATE_FORMAT_LC="%A, %d %B %Y"
K2_DEFAULT="پیش فرض"

این کار رو انجام دادم ، اکی شد ، منتها در لوکال ، اما وقتی رو هاست بردم ، باز مشکل پا برجا بود ، راهکارش رو هم که پیدا کردم ، ساعت جهانی رو پبیشفرض گذاستم و در هر پست ساعت پست را یک ساعت جلو می برم ،

پست در لحظه در سایت نمایش پیدا می کنه ، اما این راهکار نشد ، لطفا اگر راهکاری داره که چرا در هاست این اتفاق می افته بفرمایید ، با تشکر

از کا۲ شمسی ارس جوملا استفاده کنید. تاریخ شمسی هم داره .

در پست اول عرض کردم ، k2 نسخه ارس می باشد ، شمسی هست ، اما این مشکل وجود دارد 6.9

عرض پوزش. ندیده بودم.

به مهندس صابر پیام بدید یا صبر کنید تاپیک رو ببینند .

تشکر ، منتظرم مهندس صابر ببینه ، البته بهش پیام دادم ، بازم اگر کسی می دونه ، اطلاع بده :ooofe:

جناب عاشوری خیر ، بحث لوکال هم نیست ، چون الان سایت بالاست و دست مشتریه ، و در هر سیستمی اینطور هست ، منتها برعکس در لوکال با کد که گفته بودم ، مشکل حل شد ، اما نمی دونم چرا در روی هاست ، کد تاثیری نداره و 5 ساعت قبل رو نشون می ده

همونطور که دوستان گفتن کامپوننت k2 نسخه ارس جوملا زمان رو از روی سیستم خود کاربر میگیره و باید زمان سیستموتن حتما درست باشه

اون کدهایی هم که در پستهای قبلی گفتید صرفا فرمت تاریخ رو تعیین میکنن زمان سایت هم باید رو تهران تنظیم باشه

تشکر از لطف شما ، اما اگر این طور هست و زمان رو از خود سیستم می گیره ، وقتی روی هاست است ، زمان رو از کجا دریافت می کنه ؟ یعنی برای هر کاربر از سیستم خودش این منطقی نیست که :bala:

از سیستم میگیره.

احتمال اینکه ساعت سیستم تنظیم نباشه خیلی کمتر از اینه که تنظیمات هاست درست نباشه یا برای هاست هر کشور یک زمان محلی باشه.

مشخصه که از سیستم لوکال بگیره چقدر احتمال خطا پایین میاد.

بهرحال اینطوریه. اینجا راجع به درستی این سیستم صحبت نمیکنیم*.

زمان رو موقع ایجاد مطلب از سیستم کاربر میگیره و در دیتابیس ذخیره میکنه بعد از اون دیگه برای نمایش زمان ثبت شده در دیتابیس رو نمایش میده و یه زمان واحد برای همه هستش

زمان رو موقع ایجاد مطلب از سیستم کاربر میگیره و در دیتابیس ذخیره میکنه بعد از اون دیگه برای نمایش زمان ثبت شده در دیتابیس رو نمایش میده و یه زمان واحد برای همه هستش

پس برای همین هست ، که با یک ترفند فقط مطلب ontime نمایش پیدا می کنه ، و مدیر سایت باید موقع پست گذاشتن ، زمان ایجاد پست رو 1 ساعت جلو ببره در غیر این صورت 5 ساعت قبل نمایش میده ، خب راهکار چیه ؟

زمان رو از دیتا بیش تغییر بدیم ؟ بازم تاکید می کنم ، ساعت سیستم درست هست و در جوملا تنظیمات ساعت ، روی جهانی ، ( تهران هم امتحان کردم ، فرقی نداشت )، اما وقتی دیدم 5 ساعت عقب تر نشون می ده ،

زمان ایجاد رو 1 ساعت جلو می برم ، ontime شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری