محسن آرمین

ارسال مطلب توسط کاربران در k2

4 پست در این موضوع

آیا در k2 امکان ارسال مطلب توسط کاربران وجود داره ؟

باید ماژول خاصی رو نصب کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ترجمه یه قسمت از متن فوق :

مساله :

شما می خواهید اجازه دهید تا هر کاربر ثبت نام شده جدید توانایی ایجاد و ویرایش محتوا اما تنها در یک گروه خاص و یا دسته را داشته باشد

روند کار :

ایجاد یک مجموعه K2 به عنوان "وبلاگ سایت"

ایجاد یک گروه کاربری های K2 مانند RegUsers (و یا هر آنچه که شما می خواهید اسم گذاری کنید)

مجوز به شرح زیر است:

ارسال نظرات:

جلویی آیتم ویرایش: بله

اضافه کردن آیتم های: بله

ویرایش آیتم های خود: بله

ویرایش هر آیتم: من پیشنهادی ندارم

انتشار موارد : انتخاب با شماست ، اما در نظر بگیرید که شما ممکن است بخواهید پیش از انتشار مطلب را بررسی کنید

در اختصاص مجوز به این دسته بندی ها فقط دسته بندی های وبلاگ کاربر را انتخاب کنید.

اگر شما قصد ایجاد زیرمجموعه در وبلاگ کاربر را دارید، پس از گزینه ارث بری اتوماتیک را فعال کنید.

تابع:

هر کاربر ثبت نام شده جدید به گروه کاربری شما ایجاد شده اضافه شده است. آنها را دسترسی کامل خواندن همه قسمت های سایت را مانند کاربران ثبت نام شده را دارند.

بقیشم که ترجمه کردم میزارم

ویرایش شده در توسط mohseni

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری