peyman.pma

انتخاب سیستم فروش

5 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من الان سیستم فروش برپایه j2store برای فروش فایل دارم و به طور نسبی ازش راضی هستم

اما میخوام بخش جدید به سایت اضافه کنم تا نویسنده های جدید هم بتونن فایل های خودشون رو بفروشن ممکنه چندین نویسنده باشه برای همکاری در این بخش ولی من با مشکل حساب کتاب روبهرو هستم!

j2sore گزینه فروشنده های مختلف رو داره ولی برای ریپورت گرفتن فروش هر فروشنده یکسری مشکلاتی داره که من در انجمن سایت سازنده این افزونه مشکل رو مطرح کردم ولی متاسفانه گفتن که این افزونه برای فروشندگان مختلف کاربرد نداره! و فقط یک معیار ظاهری هست که نشون بده مال کدوم نمایندگیه ؛ با این حساب نمیتونم از این افزونه برای بخش جدید سایت استفاده کنم

من به یک افزونه نیازدارم که:

1-بر مبنای فروشندگان متعدد باشه طوری که خودش بر اساس درصد میزان فروش هر فروشنده رو براش نشون بده

2-برای فروش فایل و دانلودش مناسب باشه

3- در قسمت ارسال مطلب بتونه فایلشو برای فروش بزاره ! یعنی نیاز نباشه که به کامپیوننت بره ؛ مثل جی2استور هنگام ارسال مطب فایلش رو هم ارسال کنه برای فروش

اگر همچین افزونه ای یا افزونه هایی رو میشناسید لطفا معرفی کنید خیلی اضطراری نیاز دارم بهش و یا چطور میتونم یه همچین سیستمی راهندازی کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

قابلیتی که شما نیاز دارید multi vendor‌بهش میگن . فروشگاههای جوملایی مثل هیکاشاپ ( با کمک هیکا مارکت ) و ویرچومارت ( با نصب افزونه اضافی ) این قابلیت رو به شما میدن . البته موارد دیگه ای هم هستند ولی این دو قدرتمد تر از بقیه هستند . ویرچومارت پیچیدگی های خاص خودش رو داره ولی هیکا افزونه مناسبی برای کار شماست . تست بزنید امکاناتش رو ببینید بعد مهاجرت کنید به اون سمت .

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

در 6 ساعت قبل، sajadzangene گفته است :

سلام. چرا از سیستم های همکاری در فروش استفاده نمی کنید؟ با پرداخت یک هزینه ای عضو بشید و از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید.

سیستم های همکاری فروش برا خودشونم درصد برمیدارن

دستم خورد پیام ارسال شد

از طرفی هم من میخوام یک بخشی از سایت خودم باشه و قرار نیست هر فایلی اونجا فروخته بشه فقط فایل های خاصی هستن که به فروش میرسن و باید تحت دامنه خودم باشه تا بتونه در گوگل به خوبی حرکت کنه چون بخشی از سایت خودم میشه به همین دلیل نمیتونم از اون سیستم ها استفاده کنم چون درصدی که برا خودشون برمیدارن دیگه برا من چندان سودی نمیمونه که بخوام فروشنده به اون اضافه کنم

آقای صدیقی از راهنماییتون سپاسگزارم هیکا رو تست میکنم ویرچومارت خیلی پیچیدست امتحانش کردم

یه سیستم فروش به اسم Quick2cart که مولتی وندور هست رو هم پیدا کردم ولی که مخصوص این کاره ولی مشکلش اینه براش افزونه درگاه بانکی نیست نمیدونم هزینش چقد در میاد

توصیه ای که بهتون میکنم از هر افزونه ای استفاده نکنید . مشکل بزرگی که پیش میاد براتون موقع آپدیت هست . اگه افزونه مورد استفاده شما تیم پشتیبانی قوی نداشته باشه جوملاتون آپدیت میشه بعد افزونه سازگار با جوملای نسخه جدید نیست و این میشه یک فاجعه برای شما!

هیکا طی سالیان اخیر ثابت کرده که تیم پشتیبانی خوبی داره از طرفی در صورت بروز مشکل تعداد نفراتی که می تونن راهنماییتون کنن و با هیکا کار کردن خیلی بیشتره .

به هر حال تصمیم با شما ولی بعید میدونم quick2cart چیزی داشته باشه که با هیکا قابل پیاده سازی نباشه !

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری