mohammad_01

نشان ندادن زیر منو در صفحه اصلی

5 پست در این موضوع

سلام

با جوملا 2.5 یک سایت طراحی کردم (روی لوکال) این سایت 4 تا منو داره منوی ( اصلی__آموزش__درباره ما__تماس) قسمت آموزش به صورت لینک جدا کننده است و چند تا زیر منو داره

مشکل اینجاست وقتی تو صفحه اصلی سایتم و میرم رو قسمت آموزش زیر منوهاش نمایش داده نمیشن ولی وقتی تو صفحات دیگه مثل تماس هستم زیر منوهاش فعال میشن

کسی می دونه این مشکل رو چطور درست میشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از چه قالبی استفاده میکنید ممکنه بخاطر قالب شما باشه .. اگر منوهای قبلا وجود داشته و شما تغییر نام دادید فقط آ حذفشون کنید و از اول بسازید

ارسال شده در (ویرایش شده)

از چه قالبی استفاده میکنید ممکنه بخاطر قالب شما باشه .. اگر منوهای قبلا وجود داشته و شما تغییر نام دادید فقط آ حذفشون کنید و از اول بسازید

مشکل از قالب نیست چون با یه سایت دیگه چک کردم مشکل نداشت منوها رو تازه اضافه کردم یک منو با چند زیر منوی دیگه هم اضافه کردم که همین مشکل رو دارند

اسم قالبی که استفاده می کنم: s5 construction

ویرایش شده در توسط mohammad_01

سلام منم این مشکل را داشتم باید تو قسمت ساخت منوها بگین که زیر منو ها را نمایش بده پیشفرض نمایش نمیده

تنظیمات مربوط به صفحه ی اصلی و صفحه ای که زیر منوهارو نمایش میده مقایسه کنین و تنظیمات صفحه اصلی رو اگر فرق داشت مثل اون یکی کنین.فقط قبلش یه بکاپ بگیرین که مشکلی براتون پیش نیاد

موفق باشین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری