Mohammad Yousefi

راهنمایی در مورد ساخت یک فرم ویژه

1 پست در این موضوع

دوستان لطف کنند راهنمایی های لازمه رو که بلدن در مورد این توضیحات به بنده بدن و اینکه از چه فرم ساز و چطوری میشه این کار رو انجام داد:a2d3::25::thanks:

ممنون از همگی:25:

-ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت

سلام من می خواستم یه فرم و یک صفحه گزارش با زبون پی اچ پی طراحی کنم

فرمی که اطلاعات رو از هیئات مذهبی دریافت می کنه و در دیتابیس ذخیره می کنه و صفحه گزارش این هیئاتی رو که ثبت شدند رو نشون میده .

اما مشخصات دقیقتر این صفحات :

فرم :

- این فرم رو باید فقط کاربران تایید شده سایت پر کنند یعنی هم کاربر باشند و هم تایید شده باشند پس هنگام ثبت فرم ابتدا باید نام کاربری و پسوورد رو که قبلا تو دیتابیس ذخیره شده بپرسه و چک کنه اگه وجود داشت و تایید شده هم بود بعد اجازه پر کردن بقیه فرم رو بهش میده

- این فرم که پر میشه باید نیاز به تایید مدیر سایت داشته باشه تا در صفحه گزارش نمایش داده بشه و تا من تایید نکردم در صفحه گزارش نمایش داده نشه .

- تو این صفحه هیئات باید استان و شهرشون رو هم مشخص کنن . من خودم لیست استان ها و شهرها رو دارم و بهتون میدم فقط تنها کاری که باید بشه اینکه این دو فیلد با هم مرتبطند و ابتدا از منوی کشویی نام استان رو انتخاب می کنن و بعد در فیلد منوی کشویی شهرها جستجو میشه و فقط شهرهای همون استان برای انتخاب نمایش داده میشه . در ضمن این استان ها و شهرها باید با کد وارد دیتابیس بشه که هنگام نمایش به مشکل نخوریم.

- پس از پر کردن فرم و ثبت هیئت باید یک ایمیل به خود کاربر بده که هیئت شما با موفقیت ثبت گردید و ایمیلش رو هم تو این فرم ازش نمیگیریم ها . بلکه قبلا هنگام ثبت نام وارد کرده که تو همون تیبل مشخصات کاربریش هست و باید از همونجا برداره و براش ارسال کنه . و برای من هم یک ایمیل بیاد که یک هیئت جدید ثبت کرده است که خوب ایمیل من هم ثابت و مشخصه

صفحه گزارش :

- چون هنگام ثبت نام استان و شهر پرسیده می شود این صفحه باید به گونه ای طراحی شود که فقط هیئات یک استان و شهر رو نشون بده یعنی مثلا فقط هیئاتی که استانشون مساوی 23 و شهرشون مساوی67 بود نشون بده و باید این رو هم برای من مشخص کنید که این شرط کجایه که من با تغییر کد استان و شهر برای تمام شهر ها و استان ها صفحه ای جداگانه درست کنم .

- در هر صفحه باید فقط مثلا 20 هیئت رو نشون بده و اگه تعداد هیئات بیشتر از این بود این صفحه گزارش چند صفحه ای می شود و پایین مثلا مشخص بشه صفحه 1 یا 2 الی آخر

- این صفحه اطلاعات هیئات رو به صورت خلاصه نشون میده مثلا اگه 20 تا فیلد هنگام ثبت نام هیئات پر کردند اینجا فقط تو یه جدول ساده 5 یا 6 تا از این فیلد ها رو نشون میده و اطلاعات تکمیلی رو خودم جایی دیگه وارد می کنم و لینک اون صفحه رو تو ردیف تیبل همون هیئت به صورت دستی وارد می کنم . فقط کاری که باید انجام بشه اینکه یکی از این ستون های جدول نمایش مربوط به همین لینک هست که باید مثلا برای تمامی هیئات تو این ستون نوشته شده باشه " توضیحات بیشتر " و بعد این متن خودش لینک باشه و لینکش هم همون آدرسی هست که من خودم تو دیتابیس وارد کردم

- یک نکته کوچیک دیگه اینکه این هیئات باید بر اساس نام هیئت به ترتیب حروف الفبا نمایش داده بشه

ممنون میشم که در طراحی این فرم کمکم کنید:25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری