aligoli

جومسوشیال نال شده یا با لایسنس

7 پست در این موضوع

طبیعتا همه میدونید که در اینترنت جومسوشیال های متفاوتی هم هست که به صورت نال شده هستند .

با این وجود که تجاری هست برای من یک سوال پیش آورده ، من این نسخه رو خریداری کردم از ... ولی مشکلات اساسی داره ، وقتی که نسخه نال شده هم استفاده میکنم اون مشکلات رو نداره ، خواستم بدونم واقعا نال شده بعد از چند مدتی اطلاعاتش از بین میره یا دچار چه مشکلاتی میشه ؟

چنین چیزی صحت داره ؟ و اگر داره دقیقا چه اتفاقاتی میتونه بیفته ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب مسلما اولین مسئله بحث هاست و میزبان شما پیش میاد که از این افزونه نال شده ساپورت کنه و گیر نده

دومین مسئله اینه که شما از کجا نسخه اصلیش رو میخواید تهیه کنید

الان سایتهایی هستند که دارن همون نسخه نال شده رو میفروشن

این رو از مقایسه قیمت این افزونه در سایت سازنده و سایت های ایرانی که دارند میفروشند میشه فهمید

شما اگه می خوای کار حرفه ایی باشه نال نگیر یه مذاکره باهاشون بکنی به ماها تخفیف می دند. مثلا چند روز پیش یه کامپوننت بود تجاری بود ایمیل زدم بهشون اقا ما paypal نداریم .... تحریما... جواب داد اینم یه نسخه رایگان برا شما:128fs318181:

حالا شما بگو اینجا ایرانه.... تخفیف می دند:25r30wi:

کجا بود که صلواتی افزونه تجاری میدادند!

ادرس بدین ما هم بریم بگیرم قبل از اینکه صف شلوغ شه :)

دوست عزیزم مسلما نال بودن خوب نیست .. چرا که وقتی یک افزونه به معنای واقعی کلمه ، "نال " میشه یک سری از توابع هم همراه این نال شدن از بین میره .. کار اصلا خوشایندی نیست .. اما خودم چند شب پیش یک قالب رو برای تست نال کردم و دیدم رسما قالب از کار میفته و باید کلی روش ویرایش انجام بشه . حالا این وسط ها یک سری توابع هم از بین میرن . خیلی راحته ... برای نال کردن گاهی اوقات 1000 خط کد از بین میره ...

شما با سایت سازنده افزونه باید تماس بگیرید و نسخه اصلی رو دریافت کنید ( نه از سایت های ایرانی که میگن ما اصلش رو داریم ) سپس فایل زبان فارسی نال شدش رو جایگزین کنید و کار تمام است .

نیما جان نسخه های نال شده به نظر من امکاناتی که دارن از این نسخه های اصلی که میفروشن زیاده ، چندین بار از این نسخه های نالشده استفاده کرده بودم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد اگه سایت اولم یادتون بیاد همون star-pcpack تو اون سال یه سال از نسخه نالشدش استفاده کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت :37:

کجا بود که صلواتی افزونه تجاری میدادند!

ادرس بدین ما هم بریم بگیرم قبل از اینکه صف شلوغ شه :)

OSDownloads ، شبه این برنامه ولی حرفه ای تر ، تازه رایگان برای جوملا 1.5 در انجمن فارسی شده ،یکی دیگم بود از یک شرکت هندی همچین ضایع کرد ما را که نگو

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری