Komail

ماژول گلوبال نیوز

21 پست در این موضوع

سلام دوستان

خسته نباشید

2 تا سوال دارم از حضور محترمتان

یک - تو ماژول گلوبال نیوز چگونه می تونم اسم یا شناسه مجموعه رو برای ماژول تعریف کنم تا فقط از بعضی از مجموعه ها اخبار و مطالب رو نشون بده

همچنبن ترتیب چینش بر اساس نام مجموعه رو هم میخواستم بدونم ...

دو - تو پایین صفحه یک لینک با نام تاپ یا بالا داریم . میخوام اونو بیارم گوشه سمت راست تصویر . الان سمت چپ هستش

ممنون

اگر بتونید به بقیه سوالات و تاپیک های مطرح شده توسط بنده در همین قسمت عمومی هم جواب بدید خیلی خیلی خیلی کمکم می کنید و ممنونتان هستم

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل شما توجه کمتون به css هست.

برای اینکه مشکلاتتون زودتر حل بشن، یه firebug از قسمت add-ons سایت موزیلا روی فایرفاکستون نصب کنید

بعد به کمک این ابزار میتونید هر کاری انجام بدید. مثلا موقعیت همون دکمه ی up رو از چپ به راست تغییر بدید.

این ابزار به شما دقیقا میگه که هر چیزی در چه فایل css ای و در کدام خط قرار داره و راحت میتونید ویرایش کنید

اگه هنوز مشکل دارید لینک قالب رو بذارید

سلام دوستان

یک - تو ماژول گلوبال نیوز چگونه می تونم اسم یا شناسه مجموعه رو برای ماژول تعریف کنم تا فقط از بعضی از مجموعه ها اخبار و مطالب رو نشون بده

همچنبن ترتیب چینش بر اساس نام مجموعه رو هم میخواستم بدونم ...

دو - تو پایین صفحه یک لینک با نام تاپ یا بالا داریم . میخوام اونو بیارم گوشه سمت راست تصویر . الان سمت چپ هستش

1- برای این کار لازم است شناسه بخش و شناسه مجموعه را استخراج کنید و آن ها را در فید های ماژول قرار دهید

ترتیب چینش ها ماژول گلوبال نیوز بر اساس شناسه مجموعه ها هست توجه کنید که اگر میخواید چند مجموعه (مثلا اخبار سیاست، ورزشی ، اقتصادی و..) درج نمایید و تعداد مقالات را روی بیش از 1 قرار دهید این مجموعه ها را به تربیت نمایش می دهد نه به ترتیب مقالات درج شده یعنی نه بر اساس تاریخ مثلا شما تعداد مقالات را روی 5 تنظیم کنید 5خبر اول سیاست 5 خبر ورزش و 5 خبر اقتصاد رو سر هم میچینه

تنها بدی گلوبال نیوز همین هست

2-باید css بلد باشید تا حد اقل بتونید ادیت کنید

پیروز باشید

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز مشکل من الان این هست که نمی تونم به گلوبال بگم مثلا وقتی 5 تا مجموعه خبری دارم که تو هرکدومش خبره مثلا 2 تا از مجموعه هارو نشون نده و 3 تای دیگه رو نشون بده

مثلا مجموعه های من اینا هست : اخبار سیاسی - اخبار فرهنگی - اخبار ورزشی - اخبار سینما - اخبار علمی

چجوری شناسه هارو بهش بدم بگم فقط اخبار سیاسی و ورزشی و علمی رو نشون بده

بعد ترتیبش اینجوری : اخبار ورزشی اخبار علمی اخبار سیاسی

چجوری ترتیب نمایش مجموعه هارو براش درست کنم

ممنون

چجوری و از کجا باید سی اس اس یاد بگیرم

راهنمایی کنید لطفا

چجوری و از کجا باید سی اس اس یاد بگیرم

راهنمایی کنید لطفا

برای یادگیری CSS حد اقل باید کمی html هم بلد باشید

این منبع میتونه برای شما مفید باشه

اما برای یادگیری بهتر، بهترین کار این که مدامسی اس اس قالب ها و افزونه ها رو ویرایش کنی

ممنونم دوست عزیز

در مورد خود سوال هم اگر میشه راهنمایی کنید

ممنونم دوست عزیز

در مورد خود سوال هم اگر میشه راهنمایی کنید

در مدیریت ماژول دو تا فید خالی دارید شناسه بخش و شناسه مجموعه

شما باید شناسه ها رو به ترتیبی که در ذهنتون هست با کاما بنویسید

مثلا

شناسه بخش: 1,3

شناسه مجموعه: 2,1,3,6,5

پیروز باشید

در مدیریت ماژول دو تا فید خالی دارید شناسه بخش و شناسه مجموعه

شما باید شناسه ها رو به ترتیبی که در ذهنتون هست با کاما بنویسید

مثلا

شناسه بخش: 1,3

شناسه مجموعه: 2,1,3,6,5

پیروز باشید

دوست عزیز اینکارو انجام دادم اما نشد متاسفانه

وقتی شناسه مجموعه ها رو وارد می کنم و با کاما از همدیگه جداشون می کنم فقط مجموعه اولیو نشونم میده

ممنون

سلام دوستان

وقتی روی عنوان خبر کلیک میکنم صفحه مربوطه باز نمیشه فکر میکنم مشکل از آدرس دهی باشه لطفا راهنمایی کنید

http://oif.ir/?id=58:%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%88%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%8A-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه ارور هم در قسمت مدیریت دیده میشه که تصویرشو میذارم

Warning: htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/oifir/public_html/libraries/joomla/form/fields/text.php on

ویرایش شده در توسط iraj42
نمیتونم فایل تصویری رو آپلود کنم

سلام دوستان

وقتی روی عنوان خبر کلیک میکنم صفحه مربوطه باز نمیشه فکر میکنم مشکل از آدرس دهی باشه لطفا راهنمایی کنید

http://oif.ir/?id=58:%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%88%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%8A-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

سعی کنید دوتا مشکلی که مطرح کردین رو در یک تاپیک جدید بگذارید دوستان پاسخ میدن

مشکل اولتون بله مربوط به آدرس دهی هست

یک باز مطلبتون رو حذف و دوباره درج کنید

سلام دوستان

http://oif.ir/?id=58:%D8%AA%D9%88%D9...AA%D8%A7%D9%86

Warning: htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/oifir/public_html/libraries/joomla/form/fields/text.php on

سلام دوستان

از دوستان لطف مکنید راهنمایی کنید ضروری هست ممنون

سلام دوستان

http://oif.ir/?id=58:%D8%AA%D9%88%D9...AA%D8%A7%D9%86

از سئو ساز استفاده میکنید؟

یک باز حافظه نهانگاهی سوساز را پاک کنید و مطلبتون رو مجددا بگذارید

دوستان هرچی شناسه مجموعه ها رو وارد می کنم جواب نمی ده

یا هیچکدوم رو نمیاره یا فقط یکیشو میاره

چیکار کنم ؟

الان کلی آموزش برای سایتم درست کردم اما چون با اخبار قاطی می شه و نمی تونم شناسه هارو از همدیگه تفکیک کنم نذاشتم منتر بشه

لطفا کمک کنید

متشکر

دوستان کل نت رو تا اونجا که بلد بودم گشتم!این ماژول رو پیدا نکردم!اگر ممکنه ماژول گلوبال نیوز برای جوملا 2.5 رو با لینک مستقیم قرار بدید.چون همه لینک ها حذف شده اند:oom:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری