safirpersia

کمک برای رفع خطا Fatal error: Call to a member function route() on a non-object in

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به شما انسانهای شریف که بدون چشم داشت به همنوعتون کمک می کنید

مشکل من اینه

بجای نمایش سایت این خطا نمایش داده می شه

Fatal error: Call to a member function route() on a non-object in /public_html/index.php on line 52

فایل و پوشه های

index

admin

adminstrator

رو هم دوباره آپلود کردم

فایده ای نداشت

با سپاس

ویرایش شده در توسط safirpersia

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تبریک برای پیوستن به انجمن جوملای ایران

در صورتی که پلاگین خاصی علاوه بر پلاگین های پیشفرض جوملا نصب کرده اید غیر فعال کنید

در صورتی که پلاگین system cache فعال هست غیر فعال کنید و مجدد تست کنید

دورد

با تشکر از مهندس طالبی

call to a member function route() on a non-object in

دقیقا به همین مشکل برخورده بودم با این تفاوت که کلا وقتی می خواستم وارد مدیریت سایت هم بشم همین پیغام خطا را می داد . مشکل از پلاگین جدیدی بود که نصب کرده بودم.

برای رفع اشکال هم از مسیر زیر اقدام کردم.

home/pulic_html/plugins/system/jhackguard.php

البته اول اسم فایل jhackguard.php را تغییر دادم و بعد که وارد مدیریت شدم کلا حذفش کردم . درواقع به صورت دستی باید افزونه یکه مشکل پیدا کرده پاک بشه البته وقتی نمی تونیم وارد مدیرت بشیم.

با تشکر

این پلاگین جی هک گراند را پاک کنید . شاید مشکل دوست مون حل بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری