m.naderi

محدود کردن یک دسته لینک خاص برای اعضای ثبت نام شده؟

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

میخواستم بپرسم که چطور میشه یه دسته لینکهای خاص رو در سایت جوملایی محدود کرد که فقط اعضای ثبت نام شده بتونن ببینن.

البته اینو میدونم که میشه ادامه مطلب رو فقط به شرط ثبت نام نمایش داد ولی من نمیخام ادامه مطلب رو ببندم و محدودش کنم.

فقط میخوام یه سری از لینکای که درون مطلب وجود داره رو محدود کنم.

ممنون میشم از راهنمایی های ارزشمندتون:ds6a5d:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما که کاربر حرفه ای هستید دیگه چرا؟؟؟پست اسپم خلاف قوانینه لطفا از زدن پست اسپم خودداری کنید

این کار رو میشه از توی تنظیمات مطالب یا منوها و بخش دسترسی انجام داد

در پناه حق

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

با سلام و احترام

دوست عزیز برای اینکار میتونید از کامپوننت های جی دانلود استفاده کنید.یه پلاگین داره که لینک تو مطلب جایی میده و تو کامپوننت میتونید تنظیم کنید که لینکها دانلود برا اعضا باشن

با تشکر

با تشکر از مهدی عزیز.

جناب آقای یانگ بوی که در انتظار مدیریت هم تشریف دارید.

یه وقت فکر نکنید مدیریت فقط تذکر دادن واسه اسپمه هااا ا!!!

چون اگه اینجوری فکر کنید خیلیا توی این انجمن باید مدیر باشن چون دلسوز تر از من و شما هستن.... این از این مساله...

ضمناً من اون پست دوم رو بخاطر این دادم که سوالم از لیست آخرین ارسالها اسکرول خورده بود و خارج شده بود بدون اینکه جوابی بگیره و من بخاطر همین اون پست رو دادم که بیاد بالاو جواب بگیره و دیدین که آقای مهدی جوای به درد بخور دادن و کار من نتیجه داد ...

مطلب بعدی اینکه معمولاً اسپم رو اونایی میدن که به تعداد ارسال مطالب بیشتر نیاز دارن و از بالا رفتن عدد "تعداد ارسالها" یه جورایی ذینفع میشن ، بنده که از اول انجمن اینجا بودم و شکر خدا دنبال اینجور مسائل هم نیستم و اسپم و بالا رفتی امتیاز و این حرفا به هیچ عنوان به دردم نمیخوره...

آخرین مطلب اینکه شما وقتی جواب یه سوال رو میدی با جزئیاتش بگو ، مثل همین کاربر آقا مهدی ، وگرنه کسی مثل من ممکنه فکر کنه که شمایی که داری مدیر میشی جواب این سوال رو بلد نیستی و داری واسه از سر باز کردن پرسش کننده یه چیزی مینویسی...

با تشکر از زحمت کشای انجمن که بعضیاشون با بیش از 800 ارسال که همش پاسخ به سوالات یا آموزش و معرفی افزونه بوده هنوز امتیازشون به 7000 هم نرسیده ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری