vioming

درخواست افزونه ی ادیتور (جوملا 2.5)

13 پست در این موضوع

درود

دوستان به دنبال افزونه ی ادیتوری می گردم که بشه داخلش کد نویسی کرد و در قسمت دیگری نتیجه را به هر کاربری با هر کدی که میزنه نشون بده مثل بعضی از سایت های آموزشی که از این افزونه ها استفاده می کنند اگه کمکم کنید ممنون میشم:motat:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من افزونه ایی را برای این کار نددیم. دو راه برای شما پیشنهاد می دم

1. بییاید و به صورت iframe سایتی مثل http://cssdesk.com را در سایت بیارید.

2. کدهای یکی از این سایت ها را گرفته و در سایت خودتون استفاده کنید که این راه ،بی انصافیه به طراح ان سایت:hooom:

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز از این کامپوننت هم میتونی استفاد کنی .یه افزونه ادیتور کامل و سازگار با نسخه جوملا 2.5

کامپوننت JCE 2.2.4

از لینک زیر برای دانلود استفاده کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13428930211.zip

در نظر داشته باشیدکه پس از نصب به تنظیمات کلی سایت مراجعه کرده و از قسمت لیست ادیتور.ادیتور JCEediteانتخاب کنید و سیو رو بزنید.

من همچین افزونه ای ندیم که بشه به کاربران نشون داده مثل سایتی که دوستمون معرفی کرد .اما از این افزونه میتونید برای سایتتون برای ویرایش و ایجاد مطلب بصورت پیشرفته استفاده کنید.

ارادتمند

ویرایش شده در توسط mahdi711

سلام به زودی یک ادیتور مناسبی در انجمن منتشر میشه .منتظر باشین

درود

دوستان به دنبال افزونه ی ادیتوری می گردم که بشه داخلش کد نویسی کرد و در قسمت دیگری نتیجه را به هر کاربری با هر کدی که میزنه نشون بده مثل بعضی از سایت های آموزشی که از این افزونه ها استفاده می کنند اگه کمکم کنید ممنون میشم:motat:

اول شما می خواهید کد هایی که کاربر نوشته رو کامپایل کنید؟؟(به چه زبانی)

اگه بله ، بنظر بنده بهتر از اسکریپت های مخصوص این کار استفاده کنید تو نت بگردید پیدا می کنید.

اگه هم برای HTML می خواید بهتره از جاوا اسکریپت استفاده کنید

شما اسکریپت مورد نظر رو پیدا کردید حالا باید برای استفاده در جوملا تبدیلش کنید یا اینکه به قول مجید عزیز از iframe استفاده کنید.

از تمامی نظرهاتون تا به اینجای کار ممنونم و دارم تستشون می کنم وبه زودی خبرشه بهتون میدم

حتما همه ی شما با سایت آموزشی w3schools آشنایی دارید و از آموزش هاش هم استفاده کردید حالا به این لینک بروید http://w3schools.com/css/default.asp وقتی وارد شدید دکمه ای می بینید به نام try it yourself کلیک کنید و ببینید برای کسی که در حاله آموزشه چقدر این ادیتور بدرد می خوره دیگه نیاز نیست توی ویندوزه خودش امتحان کنه در همون جا آزمایش می کنه و برای هر درسی که سایت به شما آموزش میده مثل html css java و غیره از این ماژول یا کامپوننت استفاده کرده و مثال های جالبی رو در همین ادیتور برای درک بهتر کاربران قرار داده که در هیچ سایت آموزشی ایرانی من همچین کار زیبایی رو ندیدم:128fs318181:

ارسال شده در (ویرایش شده)

مجید جان این دقیقا همون کاری بود که من می خواستم بکنم و بصورت pop up شده جالبتر شدهgift واقعا خوب شده آیا زبان java رو نیز میشه باهاش انجام داد? یا فقط css هست لطفا نحوه قرار دادن رو آموزش بده

ویرایش شده در توسط vioming

اول شما می خواهید کد هایی که کاربر نوشته رو کامپایل کنید؟؟(به چه زبانی)

اگه بله ، بنظر بنده بهتر از اسکریپت های مخصوص این کار استفاده کنید تو نت بگردید پیدا می کنید.

اگه هم برای HTML می خواید بهتره از جاوا اسکریپت استفاده کنید

شما اسکریپت مورد نظر رو پیدا کردید حالا باید برای استفاده در جوملا تبدیلش کنید یا اینکه به قول مجید عزیز از iframe استفاده کنید.

به دنبال نام چه اسکریپتی بگردم لطفا اسمش رو بگید:ad54ad:

باید دنبال کامپایلر های تحت وی باشید ، شما می خواید چه زبانی رو کامپایل کنید؟

یکی دو روز وقت بدید شاید چیز جالبی براتون پیدا کردم

می خواستم ببینم این افزونه هایپر لینک ندارد باید چطوری اضافه کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری