Komail

زیرمجموعه سایت

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یک سایت اصلی دارم ( با جوملا 2.5 فارسی و در لوکال هاست ( شبکه شرکتمون ) که یک صفحه اصلی داره

شرکت ما چند بخش داره

نرم افزار - سخت افزار - شبکه

چطوری می تونم برای هر بخش یک صفحه داشته باشم که بتونن توش مطالب و تصاویر مرتبط با کار خودشون رو داشته باشن ؟

می خوام تقریبا یکجورایی شبیه به صفحه اول باشه

ممنون از راهنماییتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه می خواید مجزا باشند بهترین راه استفاده از ساب دامینه (localhost/net)

که شما تو ص اول به تک تک بخش لینک قرار میدید

و اگر می خواید تو همون سایت اصلی بخش بندی کنید بهتره که از بخش مطالب از قسمت مجموعه ها دسته های مختلف برای مطالب بسازید

می شه بیشتر راهنمایی کنید ؟

چجوری باید اینکارو انجام بدم دوست عزیز ؟!

با سلام....

در مورد اول، شما همین سایت جوملایی خودتون رو در چند ساب دامنه ، اجیاد میکند و در صفحه اول یه صفحه اچ تی ام ال ، ایجاد میکنید و کاربران هر بخش رو به همون بخش هدایت میکنید. ( این مورد اصلا توصیه نمیشه چون هیچ توجیه و معنی و مفهومی نداره، که بخواید این کار رو انجام بدید!!!)

مورد دوم ، شما اگر مطالبی دارید که میبایست فقط کاربران خاصی اون رو ببینند. خب چند مجموعه ایجاد کنیدبابتوجه به گروه بند کاربری خودتون، خب حالا در هنگان ایجاد مطالب و نشر تصاویر ، مطالب رو به همون مجموعه اختصاص میدیدو برای اینکه که توسط فرد دیگری از گروه دیگر دیده نشه، دسترسی ای که در خود جوملا تعبیه شده رو برای بخشهای مختلف اجرا میکنید . (یعنی مثلا حالت انتشار مطلب "الف"، فقط برای گروه شبکه خواهد بود.حالت نمایش یا همون مجوز نمایش مطلب "ب" فقط برای اعضای موجود در گروه نرم افزار خواهد بود و الی آخر....

و اگر هم میخواید که کاربران در گروههای مختلف کاربری بتونند مطالب ایجاد کنند و در صفحات خودشون و.... از آموزش فوق العاده ای که دوست عزیزمون جناب پردل آماده کردند استفاده کنید.

[h=2] (ويژه) آموزش وبلاگ دهي به كاربران بدون استفاده از افزونه هاي جانبي در جوملا 2.5 [/h]

موفق و سربلندو پایدار باشید

یا حق

با سلام و احترام دوست عزیز من این کاربهتون پیشنهاد میکنم که شما از سایت و پایگاه دادتون یه بکاپ تهیه نمایید و و یک ساب دامنه ایجاد کنید و و فایل در اون استرکت و نصب کنید (به تعداد بخشها ساب ایجاد کنید توکوکال پوشه تو شاخه اصلی) سپس برای قسمت نرم افزار یه منو بسازین و اون پیشفرض صفحه اصلی بزارین ---بعد به مدیریت ساب اول برین و یه منو به نام سخت افزار بسازین و اون پیشفرض قرار بدین---و دوباره به مدیریت ساب بعدی برین و یه منو به نام شبکه بسازین و پیشفرض صفحه اصلی رو شبکه قرار بدین .همین

ادرس بخشه میتونه به این شکله باشه

www.yoursite.com/1یاwww.1.yoursite.com

www.yoursite.com/2یاwww.2.yoursite.com

www.yoursite.com/3یاwww.3.yoursite.com

با تشکر

با سلام....

در مورد اول، شما همین سایت جوملایی خودتون رو در چند ساب دامنه ، اجیاد میکند و در صفحه اول یه صفحه اچ تی ام ال ، ایجاد میکنید و کاربران هر بخش رو به همون بخش هدایت میکنید. ( این مورد اصلا توصیه نمیشه چون هیچ توجیه و معنی و مفهومی نداره، که بخواید این کار رو انجام بدید!!!)

مورد دوم ، شما اگر مطالبی دارید که میبایست فقط کاربران خاصی اون رو ببینند. خب چند مجموعه ایجاد کنیدبابتوجه به گروه بند کاربری خودتون، خب حالا در هنگان ایجاد مطالب و نشر تصاویر ، مطالب رو به همون مجموعه اختصاص میدیدو برای اینکه که توسط فرد دیگری از گروه دیگر دیده نشه، دسترسی ای که در خود جوملا تعبیه شده رو برای بخشهای مختلف اجرا میکنید . (یعنی مثلا حالت انتشار مطلب "الف"، فقط برای گروه شبکه خواهد بود.حالت نمایش یا همون مجوز نمایش مطلب "ب" فقط برای اعضای موجود در گروه نرم افزار خواهد بود و الی آخر....

و اگر هم میخواید که کاربران در گروههای مختلف کاربری بتونند مطالب ایجاد کنند و در صفحات خودشون و.... از آموزش فوق العاده ای که دوست عزیزمون جناب پردل آماده کردند استفاده کنید.

[h=2] (ويژه) آموزش وبلاگ دهي به كاربران بدون استفاده از افزونه هاي جانبي در جوملا 2.5 [/h]

موفق و سربلندو پایدار باشید

یا حق

مشکل من با مجموعه بندی این هست که چون از ماژول گلوبال نیوز سایت درهای باز استفاده می کنم اگر مجموعه مجموعه کنمش همشو تو صفحه ی اصلی میاره

در ضمن من میخوام عمومی باشه و همه بتونن دسترسی داشته باشن به این صفحات

می خوام تو صفحه نرم افزار یه ماژول اسلاید شو داشته باشه

آخرین مطالب و اخبار و ...

برای اینکار به صورت آماتور راهنمایی کنید تا خوب متوجه بشم

ممنون

در ضمن جناب آقا حجت از دستتون ناراحتم نه به خاطر کسر امتیاز بلکه به خاطر اینکه تو این همه تاپیک و آدم فقط به من گیر دادید و امتیاز منو کم کردید

با سلام و احترام دوست عزیز من این کاربهتون پیشنهاد میکنم که شما از سایت و پایگاه دادتون یه بکاپ تهیه نمایید و و یک ساب دامنه ایجاد کنید و و فایل در اون استرکت و نصب کنید (به تعداد بخشها ساب ایجاد کنید توکوکال پوشه تو شاخه اصلی) سپس برای قسمت نرم افزار یه منو بسازین و اون پیشفرض صفحه اصلی بزارین ---بعد به مدیریت ساب اول برین و یه منو به نام سخت افزار بسازین و اون پیشفرض قرار بدین---و دوباره به مدیریت ساب بعدی برین و یه منو به نام شبکه بسازین و پیشفرض صفحه اصلی رو شبکه قرار بدین .همین

ادرس بخشه میتونه به این شکله باشه

www.yoursite.com/1یاwww.1.yoursite.com

www.yoursite.com/2یاwww.2.yoursite.com

www.yoursite.com/3یاwww.3.yoursite.com

با تشکر

می شه دقیقا بگید باید چیکار کنم ؟

تو لوکال هاست ...

یعنی باید از پکیج های مختلف جوملا استفاده کنم ؟

تو لوکال هاست مشکلی ایجاد نمی کنه همش روی یک سرور باشه ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری