eskafild

فارسی نشدن اعداد

12 پست در این موضوع

سلام

نمی دونم دقت کردید یا نه اعداد تو متن ها به صورت انگلیسی زده می شن چطور میشه فارسیشون کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر کنم شما اگه از فونت های فارسی استفاده کنید مشکلتون حل بشه

بر اساس تجربه تو وردآفیس بنویسید بعد منتقل کید تو ادیتور مطلبتون شاید بشه

من قبلا امتحا کردم شد ایشالا برا شما هم میشه.gift

دوست عزیز جوملا بصورت انگلیسی اتوماتیک می نویسه اما تا اونجایی که یادم تو جوملای 2.5.6 یه پلاگین قرار گرفته که با فعال کردنش میت ونید اعداد رو فارسی تایپ کنید؟

یادم نیست تو جوملای کدوم تیم بود

اگه از دوستان روش یا پلاگینی برای جوملا داره اطلاع بده استفاده کنیم:13:

بر اساس تجربه تو وردآفیس بنویسید بعد منتقل کید تو ادیتور مطلبتون شاید بشه

من قبلا امتحا کردم شد ایشالا برا شما هم میشه.gift

این کار اصلا صحیح نیست. چون برنامه های واژه پرداز مثل word، تگهای خودشون رو به متن اضافه میکنن و در موارد زیادی باعث بروز مشکل در نمایش صفحات سایت شما میشن.

برای جوملا 1.5 چی سراغ دارید دوستان ؟

--------

به نظر من بهترین کار استفاده از font-face هست، اینطوری شماره ها هم فارسی می شوند.

با سلام

font-face با مرورگرهای مختلف مشکل داره. من به ندرت برام پیش اومده که توی سایتی عدد فارسی ببینم.

اشتباه قضاوت نکنید، مشکل وقتی پیش میاد که فونت های فارسی توسط سایت های خاصی تبدیل شده باشند که در نتیجه در مرورگر ها میتونه مشکل ساز باشه، من شخصا دنبال این داستان خیلی بودم به نتیجه رسیدم و در بعضی سایت هام استفاده میکنم و مشکلی نیست.

ولی شخصا توصیه میکنم فقط از فونت arial و tahoma استفاده کنید .

این توصیه نه برای اینکه استفاده از font-face بده، نه اما در دنیای ما هر روزه همه چیز در حال بروز رسانی هست، و بهتره از استانداردها استفاده بشه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری