payam_noori2002

راهنمایی مشکل

9 پست در این موضوع

سلام

مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم .اما قبلش فایلی که جوملا رو توش نصب کرده بودم به همراه تمام تغییراتن و طراحی های که توش انجام دادم رو تبدیل به یک فایل زیپ کردم و کپی کردم.

الان که ویندوز رو دوباره نصب کردم.باید چیکار کنم که بتونم تمام اطلاعات رو بالا بیارم و تغییرات دیگری روی جوملام انجام بدم.

از فایل زیپ خارج کردم اما نشد

لطفا راهنمایی نمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از دیتابیس هم باید بک آپ میگرفتید

اگر انجام داده اید بک آپ دیتابیس رو ریستور کنید به احتمال زیاد بدون هیچ تغییری در فایل کانفینگ بالا میاد:bala:

نه متاسفانه دوست عزیز، شما دیگر هیچ گونه ساختاری برای فایل های خود ندارید که آنها را برای ارائه آماده نماید مخصوصا دیتای مربوط به مطالبتانhowit

از دیتا بیس بکاپ نگرفتم.یعنی دیگه نمیشه کاری کرد؟

میشه همین فایلو به هاست انتقال بدم؟ اونجا میشه کاری کرد؟میشه بگید چطور باید انیکاور انجام بدم

آخه به دردی نمیخوره..اما حالا میگم :

باید فایل رو اکسترکت کنی توی هاست ... یک دیتابیس بساز و اطلاعات دیتابیس رو توی پوشه ای که اسمش configuration.php هست وارد کن .. توی همون فایل بعد از اینکه دیتابیس رو وارد کردی دوتا متغیر هست که باید درست کنی . اسمشون یکی هست log و یکی temp مقادیرش رو اینجوری تغییر میدی :

public_html/logs

public_html/tmp

ذخیره میکنی و دسترسی فایل رو روی 644 میزاری.

اما دیتابیس نداری. باید دیتابیس رو پر کنی .. توی پوشه installation پوشه sql برو و فایل sample.sql رو زیپ کن و از طریق phpmyadmin ایمپورت کن توی دیتابیست ..

کل مراحلی که من گفتم بیخوده و به درد نمیخوره . از اول نصب کنی و کار کنی نتیجه بهتری میگیری.

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست محترم تنها یک راه وجود داره و اون هم انتقال تصاویر و فایلهای دیگتون به هاست هستش و فقط از اینها میتونید استفاده کنید:oom: (اینا رو هم برای این میگم چون پاکشون نکردین) وگرنه راه دیگه ای برای بازیابی مطالب و ماژولها و کامپوننت ها نیستش و همگی باید دوباره نصب بشن.:13:

متاسفم:heey:

میشه همین فایلو به هاست انتقال بدم؟ اونجا میشه کاری کرد؟میشه بگید چطور باید انیکاور انجام بدم
ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi
ظاهرا نیما جان زودتر ارسال رو زدن

اونا فقط از اطلاعات و فایلها بک آپ میگیرن و از دیتابیس نمیگیرن.متاسفانه همون طوره که دوستان میگن

ضمنا عنوان مناسب برای تاپیکاتون انتخاب کنین خیلی بهتر میشه

در پناه حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری