Mohammad Deljou

مشكل در پلاگين زرين پال براي rsmembership

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

قبل از هر چيزي بايد از مديران اين سايت عذر خواهي كنم كه اين مشكل رو مجبور شدم در اين فروم مطرح كنم.

و دليل اينكه اينكار رو كردم اين بود من در حال تست افزونه rsmembership و پرداخت توسط پلاگين زرين پال بودم.كه با يكسري مشكلات روبرو شدم

و درخواست راهنمايي از سايت منتشر كننده پلاگين كردم .كه متاسفانه به خاطر عقب افتادگي يك فرد كه مالك اين سايت، اون رو به عنوان مدير انجمنش معرفي كرده روبرو شدم .

و پست من را 1 دقيقه بعد از انتشار در فروم به دليل اينكه در عنوان مطلب از كلمه مهم استفاده كرده بودم حذف كرد.

و من هم مجبور شدم بيام اينجا و از دوستان اين فروم كمك بخوام .

حالا مشكل خودم رو مطرح كنم.

من پلاگين زرين پال را از سايت جومينا دانلود كردم .و براي ارتباط با افزونه rsmembership نصب كردم.

و مراحل خريد را انجام دادم و تمامي مراحل خريد به درستي انجام شد و پول منتقل شد .اما 2 تا مسكل داشت.

1-شماره تراكنش در بخش تراكنشهاي در داخل بخش مديريت افزونه rsmemebership نمايش داده نميشه .يعني مدير سايت نميدونه كسي كه اين خريد را انجام داده شماره تراكنش اون چند بوده

مشكل دوم در قسمت ريداركت بود .زماني كه فرايند پرداخت توسط سايت زرين پال انجام شد و رسيد تحويل داد يك دكمه به مشتري نشان ميده كه اعلام ميكنه جهت تكميل فرايند خريد كليك كنه كه به سايت فروشنده منتقل بشه.

و اين عمل انتقال انجام ميشه اما صفحه اصلي سايت فروشنده را به مشتري نشان ميده .

در صورتي كه لينك مورد نظر مربوط به صفحه اصلي سايت نيست .

مربوط ميشه به يك قسمتي از پلاگين زرين جوملا .كه من احتمال ميدم يك رسيد يا يك نوشته را بايد در سايت فروشنده چاپ كنه .

نميدونم كسي با اين مشكل روبرو شده يا نه .

البته يه مشكل ديگه هم داره كه اگر اين مشكل حل شد اون رو ميگم .كه اون مشكل هم حل بشه.

به هر حال از دوستان و مديران معذرت مي خوام كه مشكل يك افزونه مربوط به سايت رقيب را در اين انجمن مطرح كردم .گفتم اينجا بگم شايد كسي بتونه كمك كنه .

متاسفانه سايت منتشر كننده فرهنگ برخورد با كاربر را نداره .

با تشكر از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به طور کلی در افزونه های پرداخت باید رسید دیجیتال علاوه بر اینکه در بخش مدیریت باید ثبت شوند به کاربر نیز باید بعد از برگشت به سایت فروشنده شماره تراکنش و فاکتور نیز نمایش داده شود تا کاربر امکان پیگیری داشته باشه .. همینطور ایمیلی به کاربر نیز در خصوص تائید تراکنش برای کاربر ارسال گردد.

در صورتی که این موارد در پلاگین مورد اشاره دارای نواقصی میباشد.

در ضمن این انجمن انجمن پشتیبانی جوملاست و هر مشکلی از هر جایی که مرتبط با جوملا باشه پاسخگو هستیم مهم اینه که مشکلات دوستان را برطرف کنیم ولاغیر

اقا دمتون گرم واقعا شما كه كلي ماژول بانك بصورت رايگان منتشر كرديد .پلاگين زرين پال هم كه روي ويرجومارت هم رايگان داديد اين نسخه رو هم واسه rsmembership بديد .

من عادت دارم هميشه يك افزونه را اول كامل تست ميكنم بعد اگر بدرد خورد حالا يا ميخرم يا نال شدش رو پيدا ميكنم .

حالا ما ميدونيم شايد يه بدبختي رفت نصب كرد رو هاست روي سايتش و تست هم نگرفت .اون چه گناهي كرده.

البته يك نكته رو هم بگم .من روي لوكال تست گرفتم .علتش هم اين بود كه هم خواستم افزونه rsmembership را كه دسكاري كردمش تست كنم .هم حساب زرين پال رو كه امروز افتتاح كردم تست كنم

ممكنه به نظر شما دليل دوم كه گفتم در بخش ريداركت كردن علتش لوكال باشه.

amin جان به نكته خوبي اشاره كردي .من چون دائما پاك ميكنم و نصب ميكنم به خاطر تست گرفتن .يادم رفته بود كه پچ ها رو نصب كنم .

گرچه پلاگين اين اقايون مثل خودشون ميمونه فقط بدرد تست روي لوكال ميخوره.

موفق باشيد

دست گلتون درد نكنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری