salman

نمایش ؟؟؟؟؟ در کامپوننت های فرم ساز(هم در مدیریت هم در سایت)

13 پست در این موضوع

سلام

وقت همگی بخیر

یه مشکل اساسی بر خوردم و اون اینکه کامپوننت هام با فارسی مشکل دارن و ؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشه

اول از بریزینگ استفاده میکردم فکر کردم مشکل از بریزینگ هست و ارت فرم رو نصب کردمم بازم این مشکل وجود داره تو پنل مدیریتی وقتی فرم رو میسازم و تایید میکنم کارکتر های فارسی ؟؟؟؟ دیده میشه !!!!

توی دیتابیس بریزینگ همه کلاشن ها رو تغییر دادم بولی مشکل بر طرف نشد!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای این هست که بعضی جداول شما utf-8 نیست برای رفع این مشکل براتون یه اسکریپت گزاشتم که توی پکیج 600 تایی از افزونه ها و قالب های جوملای اقای مردانه زاده هست

http://joomlaforum.ir/showthread.php/4277-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-600-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%88-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%28%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%29

Resolve Qustion Mark اسکریپت

ممنونم که زود جوواب دادین

اون اسکریپت جواب نداد تست کردم قبلا ارور میده !

شما اونوقت دستی باید بشینی جداول رو روی utf-8 بزاری ببینی حل میشه یا نه

قبلا این مشکل وجود نداشت ؟ تازه سایت رو ساختین و این مشکل وجود داره ؟ بیشتر توضیح بدین

سایت رو تازه راه اندازی کردم

مطمئنم مشکل مال افزونه ها نیست چون چند بار قبلا نصب کردم و مشکلی نداره

از Resolve Qustion Mark که استفاده میکنم ارور زیر رو میده::65d6a5d6s:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '<?php

mysql_connect("localhost","user","pass")' at line 1

دستی هم جداول رو utf8 کردم بازم نشد:13::13::13:

ارت فرم کلا 3 تا جدول داره توی دیتابیس :

jos_artforms

jos_artforms_inbox

jos_artforms_items

اینها رو باز کردم و utf8 general ci گزاشتم اما بازم مشکل حل نشد !!

اگر الان گزاشتین روی utf-8 یه فرم جدید ایاجاد کنید ببینید دوباره به ???? تبدیل می کنه یا نه

اگر دوباره تبدیل کنه مشکل از خود افزونه هست نه از سایت شما

امین جان ممنون

فرم جدید درست کردم باز هم ؟؟؟؟ میاد

مشکل از افزونه ها نیست قبلا تو 3 تا سایت دیگه تست کردم

مشکل یا مربوط به دیتا بیسه یا مربوط به پکیجی هست که نصب کردم ! :auau:

دوست عزیز، بنا به مطالعه صحبت های قبلی شما متوجه شدم که فرم ساز SmartFormer شاید بتونه مشکلتون رو حل کنه و اون هم به دلیل این هستش که میتونید در قسمت تنظیماتش encoding رو روی utf-8 تنظیم کنید.

فارسی شده اش رو از جومینا دانلود کن (فعلا این تو ذهنم بود) و یا از نت جستجو کن، اما انگلیسیش رو از این لینک دانلود کن. البته فقط ماله جوملا 1.5 هستش:heey: http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms/4364

سلام سلمان جان، گــــــل...

چه خوشگل و خوشتیپ و خوشمزه و خواستنی شدی داداش...(چند مدته مارو ندیدی مثل اینکه بهت بدجوری ساخته هــــا...!!!:yeah::5::yeah:)

خب برسیم به اصل مطلب...

اون اسکریپت باید بدون مشکل سایتت رو اوکی کنه، حالا چرا نکرده!؟ یه علت رو احتمال میدم این باشه. همین دیروز خودم بهش برخورد کردم.

ورژن پی اچ پی سرور چنده!؟

چون دیروز دیدم با ورژن 5.3 یونیکد بهم میریخت، اما وقتی بردیم روی 5.2.17 اوکی شد!!!!

اینم یه چک بکن.... ببینم چجوریه داستان!

عرض ارادت...:35::ds6a5d:

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام سلمان جان، گــــــل...

چه خوشگل و خوشتیپ و خوشمزه و خواستنی شدی داداش...(چند مدته مارو ندیدی مثل اینکه بهت بدجوری ساخته هــــا...!!!:yeah::5::yeah:)

خب برسیم به اصل مطلب...

اون اسکریپت باید بدون مشکل سایتت رو اوکی کنه، حالا چرا نکرده!؟ یه علت رو احتمال میدم این باشه. همین دیروز خودم بهش برخورد کردم.

ورژن پی اچ پی سرور چنده!؟

چون دیروز دیدم با ورژن 5.3 یونیکد بهم میریخت، اما وقتی بردیم روی 5.2.17 اوکی شد!!!!

اینم یه چک بکن.... ببینم چجوریه داستان!

عرض ارادت...:35::ds6a5d:

سلام حجت جان

ممنونم عزیز چشای قشنگت خوشگل میبینه (شما که برا بچه های جوملایی میتینگ میزاری مار رو دعوت نمیکنی :( !!! ) :28:

چک میکنم خبر میدم داداش

یا علی

ویرایش شده در توسط salman

حجت جان ورژن php رو دیدم همون 5.2.17 هست پس مشکل مربوط به ورژن پی اچ پی نیست!

داستانی شده :33::jan:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری