mohsenshams

راهنمایی برای حل مشکل در کامپوننت Acymalling

16 پست در این موضوع

سلام دوستان

هاستی که من استفاده میکنم دایرکت ادمین هسته و ساعتی 100 ایمیل بیشتر نمیفرسته،آیا میشه کامپوننت Acymalling را طوری تنظیم که به صورت خودکار بدون اینکه در پنل کامپوننت Acymalling باشید خودش 100 ایمیل در ساعت ارسال کند؟

اگر بشه چی میشه

با تشکر از همگی شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

تا جایی که اطلاع دارم این قابلیت رو داره، کمی تنظیمات رو ببرسی بفرمایید و یا اینکه اطلاعات مدیریت رو بدید بررسی کنم (در حال حاضر دسترسی به کامپوننت نصب شده اش نیست:j58r36j3gcr4suxymup)

دوست عزیز، جای ارسال تشکر به صورت متن و اسپم شدن می پـــسندم رو بزن:didi:

قبلا هم عرض کردم، مشخصات ورود به مدیریت رو ارسال کن بررسی کنم.

سلام

با تشکر از پاسخ شما

ولی من هر چی میگردم وجود ندارد

سلام

دوست عزیز مطالبی که گذاشتی درست بود ولی نسخه ای که من استفاده میکنم کامل نیسته برای دریافت نسخه کامل این پلاگین به صورت رایگان چه کار کنم؟

باز هم از شما تشکر میکنم

سلام

من نسخه تجاری آن را دانلود کردم و گزینه های که در بالا گفته شد برام آمدند،حالا یک سوال داشتم؟

برای تنظیمات ارسال ایمیل خودکار من تاریخ و زمان ارسال را به شمسی وارد کردم که از دیشب می بایست شروع به ارسال کند ولی هنوز چیزی ارسال نکرده ،حالا می خواستم ببینم این کامپونت تاریخی که من وارد کردم را برای ارسال مد نظرش هست یا تاریخ و زمان سرور و یا تاریخ دیگری؟

با تشکر از همگی

سلام

دوستان در قسمت پردازش صف کامپونت acymailing بایستی قسمتی تحت عنوان create/edit your cron task باشد ولی در پنل من چیزی نیسته فقط نوشته است ((هسته شما به نظر نمی رسد که فعال باشد، فراموش نکنید که آن را ایجاد کنید!))

فکر کنم بابت همین مشکل ایمیلهای اتوماتیک من ارسال نمیشه

برای رفع این مشکل چه کار کنم

در ضمن با مدیر سرور تماس گرفتم و ازش خواستم که cron را برام فعال کنه و این کار هم انجام شده است

با تشکر از همگی شما

شما به هاست خودتون لاگین کنید در ان جا اگر برای شما corn job فعال باشه . چه دایرکت ادمین چه cpanel می تونید ببینید. دستوری که کامپونت گفته را انجا باید وارد کنید و زمان بندی بدید.

برای اینکه من در یک ساعت 90 ایمیل ارسال بشه تنظیمات را چگونه باید اعمال کنم؟

هاست من دایرکت ادمین هسته

باز هم از شما تشکر میکنم

اینکه دایرکت ادمیت هست دلیلی بر فعال بودن cron job نیست . cron job به علت اینکه سطح بالا لینوکس هست گاها در هاست های شیرینگ بسته می شه . شما در صورتی که فعال هست به دایرکت ادمین برید پایین صفحه فکر کنم advance ، گزینه ی cron jobs باید باشه . کدی مثل (ممکن روی هاست شما جواب نده باید از مدیر سرور بپرسید.)

curl --silent --compressed "http://www.YOURDOMAIN.com/index.php?option=com_acymailing&ctrl=cron " > /dev/null 2>&1 

زمان هم بگذارید هر 10 دقیقه

بعد به این ادرس برید

http://www.YOURDOMAIN.com/administrator/index.php?option=com_acymailing&ctrl=config

و پردازش صف >> حداکثر ایمیل ها در هر ارسال >> 20 تا بگذارید.

خبرنامه هم ارسال در اینده. اگر درست باشه . لیست کاربرا که باید ایمیل بهشون بره به در این ادرس هست

http://www.YOURDOMAIN.com/administrator/index.php?option=com_acymailing&ctrl=queue

که بعد از هر اجرا باید کم بشن

سلام من از این مواردی که گفتی چیزی سر در نمیارم کسی هست اینکارو برام انجام بده؟

خیلی حیرون هستم

ساخت cron job؟

به پشتیبان هاستتون بگید براتون میسازه.

اگه حل نشد پ خ کنید مشخصات رو من براتون انجام میدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری