user_joomla

مشکل در نصب افزونه

10 پست در این موضوع

من در انجمن جستجو کردم اما مطلبی در رابطه با آموزش کامل نصب افزونه ندیدم.پستی که از اول برای افراد تازه کار این آموزش رو داده باشه؟لطفا جایی ارجاع نکنید و اگر آموزشی هست معرفی کنید تا اینکه فردی که تازه وارد هست بتونه استفاده کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز برای نصب افزونه آموزش خاصی نیاز نیست برای این که افزونه ای نصب کنید به قسمت مدیریت افزونه ها رفته و البته در بعضی ترجمه ها نصب و حذف هم نوشته برید اونجا و افزونه رو انتخاب کنید و بعد نصب کنید...

بخش افزونه ها-->مدیریت افزونه ها رو برین بقیشو با یه ذره کنجکاوی میتونین بفهمین

اگه توضیح جامع تری نیاز بود و دوستان نگفتن فردا خودم میگم آخه الان میخام برم

موفق باشین

آقا ممنون از راهنماییتون.یعنی بعد از browse لازم نیست دیگه در هاست فولدری رو اضافه کنم؟

با پسوند zip، افزونه رو انتخاب کنم؟

دیگه نیاز نیست کاری انجام بدین فقط فایل را با پسوند Zip انتخاب کنید

بعد از نصب ، چه جوری از این کامپوننت استفاده کنم ؟ببخشید مبتدی هستم انقدر سوال میپرسم

برید به منوی بالای مدیریت جوملا که نوشته "کامپوننت ها" و یا "الحاقات" بعد برو روی اسم اون کامپوننت و روش کلیک کن بعد میتونی ازش استفاده کنی

برای استفاده در داخل سایت و مشاهده اون توسط بازدیدکنندگان یا کاربران، باید یک آیتم منو بسازی، برای این هم برو داخل مدیریت منوها و یکی از منوها رو انتخاب کن (منوی اصلی یا Main menu) بعد رو جدید کلیک کن و "تغییر نوع" رو انتخاب کن و بعدش کامپوننت مورد نظر رو انتخاب کرده و تنظیماتش رو انجام میدی و "ذخیره" میکنی

برای استفاده از ماژول ها هم باید بری مدیریت افزونه ها و "مدیریت ماژولها" و ماژول مورد نظر رو انتخاب کن و بهش یک موقعیت بده (داخل ماژولی که کلیک کردی قابل تنظیم هستش) و ذخیره بکن.

پیشنهاد میکنم که کتاب های موجود در سایت های جوملافارسی . کام و جومینا رو بخونی (برای تازه کارها بسیار عالی هستند) البته آموزش کار با جوملا 2.5 هم که داخل انجمن هست و میتونی استفاده کنی

موفق باشی

بعد از نصب ، چه جوری از این کامپوننت استفاده کنم ؟ببخشید مبتدی هستم انقدر سوال میپرسم

آقا ممنون .مرسی.حالا که این تاپیک رو مطرح کردم بخاطر این انجم شلوغ نشه من سوالاتم رو در این زمینه اینجا می پرسم.

من افزونه رو نصب کردم و از منو ، اون کامپوننت رو انتخاب کردم.این افزونه در این انجمن مطرح شده بود که برای آزمون آنلاین بود.

پس از نصب من نمیدونم چطور ازش استفاده کنم.به صورت آزمایشی یک سوال هم زدم اما از منو که رفتم دیدم، دیدم به جز کپی رایت چیزی نبود.راستی چطور کپی رایت رو میشه حذف کرد؟

سوال بعدیم این هست که یک طراح کار رو نصفه به ما تحویل داده ، و فقط یک عکس در سایت قرار داده که قابلیت اسلایدشو هم داره.ماژولی که اون بکار برده تو مایه های rokgallery هست اگه اشتباه نکنم؟میخواستم ببینم چطور عکس هام نشون داده بشه به صورت اسلاید؟؟اتفاقا در قسمت کامپوننت rokgallery عکسایی هم آپلود کردم و انتشارش کردم اما به صورت اسلایدشو حرکت نمیکنه

سلام دوست عزیز

شما آدرس سایتت رو بذار یا حداقل دقیق بگو از چه ماژول یا کامپوننتی استفاده می کنین تا راهنمایی بشین، واسه اسلاید شو هم از inow skiter slide show استفاده کنین، از هر نظر کامل هستش

تو انجمن هم هست اگه سرچ کنین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری