Komail

درخواست افزونه بانکی - نیازمندی ها و تبلیغات - درج خبر توسط بازدید کننده - فروشگاه

4 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

برای سایتم چند تا قابلیت (افزونه) لازم دارم

لطفا راهنماییم کنید

یک - می خوام تو سایتم یه قسمتی باشه هرکی دلش خواست بتونه برای خودش یه اکانت بسازه و مشخصات شغل و عکسشو قرار بده . اگر بشه میخوام سه سطح دسترسی داشته باشه ( رایگان ، پولی و ویژه ) که بشه برای هرکدوم دسترسی و قابلیت هایی رو تعریف کرد . ( تبلیغات )

دو - می خوام یه قسمتی هم باشه که بازدیدکنندگان بتونن بیان مطالب و اخبار و عکس و فایلشون رو قرار بدن بعد مدیر سایت ببینه و وقتی تایید کرد با اسم خود فرد تو سایت نمایش داده بشه .

سه - اینکه بازدیدکننده بتونه یه مشکل یا سوال یا ... رو عنوان کنه و بعد جوابش در سایت به همراه سوال درج بشه .

چهار - برای اینکه در سایت پرداخت آنلاین داشته باشم باید چیکار کنم ( باید به بانک مراجعه کنم یا ... ) ؟

پنج - برای راه اندازی فروشگاه آنلاین با قابلیت پرداخت آنلاین چیکار باید انجام بدهم ؟

ممنون میشم اگر دقیق و کامل راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای سوال یکتون که چند تا کامپوننت هست ولی cb خیلی خوبه ...

برای سوال دوم میتونید از تمامی فرم ساز ها استفاده کنید

برای سوال چهارم اگر شرکت دارید درگاه پرداخت بگیرید و یا اگه ندارید میتونید از سایتهایی مثله پارس پال و زرین پال استفاده کنید

برای سوال پنج هم که خیلی راه ها هست و کامپوننتهایی در این رابطه هست که میتونید استفاده کنید مثه فروشگاه ساز قاطر و...

می شه بیشتر راهنمایی کنید

اگر امکانش هست لینک دانلود معرفی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری