sojr

نصب قالب

24 پست در این موضوع

هنگام نصب قالب

گزینه پیش فرض و گزینه انتساب به منوها حتما باید فعال شود

من قالبی نصب میکنم بعد میخام اونو پیش فرض بزارم قالبو انتخاب میکنم

بعضی قالب ها این گزینه هارو باید فعال کرد بعضیاش نه

یه توضیحی میدن چرا به این صورت کی باید گزینه هارو انتخاب کرد کی نباید انتخاب کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعد منوهای قالب که داخل تصویر نشون میده اصلا نیست

تو گزینه هاشم همون گزینه های پیش فرض اولیه خوده جوملا میاد

لطفا راهنماییم کنید

مثلا این قالب و نصب کردم as002029 اصلا منو هاش نمیاد بعد توی تمام بخش ها همون منوهای پیش فرض اولیه خود جوملا 2.5 موجود در سایت هستش

در مورد پست اول:اکثر قالب های یوتم و برخی قالب های دیگر این ویژگی رو دارن.شما میتونید با انتساب یک استایل برای صفحه اصلی اون رو در صفحه اصلی ببینید و در صفحات دیگه نه.با این ویژگی میتونید در هر صفحه یک استایل و رنگ داشته باشین.درباره ی پست دوم و سوم:بسته ی شما کوئیک استارت(quick start) بوده یا فقط قالب؟؟؟احیانا افزونه ای همراه قالب نبوده که شما نصب نکردید؟

در مورد قالب که فک میکنم فقط قالبه اگه قالب باشه باید الباقی اجزاشو خودم اضافه کنم؟

در مورد بخوام تمام اجزای اون قالب باشه باید چه کنم؟

سلام

باید تمام ماژول ها و پلاگین ها و .... که رو بسته ی نصبی قالب بوده رو یکی یکی اسماشون رو تو گوگل سرچ کنید و رو سایتتون آپلود کنید و به موقعیت های خاصی که میخواین اختصاص بدین تا سایتتون بشه عین دمویی که دیدین

یه عکس یا دمو از شکل صحیح قالب بدین و هم چنین آدرس سایتتون تا بررسی بشه

ببین دوست عزیز جای خاصی که تو ظاهر سایت نیست ولی مثلا قالب های شرکت Rocket theme یا Yoo Theme یا شرکت های دیگه وقتی برین تو سایتشون یک قالب رو انتخاب کنین تو توضیحاتش نوشته از چه ماژول ها و پلاگین ها و غیره استفاده شده، یا اینکه یک عکس یا دمو از قالبتون بذارین تا دوستان یا من اسم ماژولها رو بهتون بگیم، ترجیحا برین قالب رو با بسته ی نصبیش پیدا کنین خیلی بی دردسر تر هستش تا این کار!

ببخشید از کجا بفهمم که این قالب افزونه داره یا نه؟

این قالب های فول پک که هست به چه نحوی هستش

دوست عزیز دارم روی لوکال انجام میدم.

من قبلا از این قالب استفاده کردم و فایلشو دارم.شما در فایل zip فول پکیج رو اکسترکت میکنین و میتونین از توی پوشه ی extensions افزونه هاشو ببینین.ولی اگه میخواین دقیق مثل دمو بشه باید از پوشه quickstart فایل quickstart-business.zip رو توی توی هاست یا لوکال هاستتون نصب آپلود یا کپی و اکسترکت و نصب کنین.

از راه اول که رفتم من نتوستم منوی سمت چپش رو داشته باشم ولی از quickstart میشه

موفق باشین

این فایل و quickstart-business نصب کردم error میده

میگهxmlیافت نشد

یعنی چی؟

سلام فایل quickstart-business یک بسته نصبی آماده هستش و خودش شامل هسته جوملا هم میشه و نصبش مانند نصب جوملا میشه بسته کامل رو نمیتونید روی یه جوملای دیگه نصب کنید باید خودش رو مجزا مثل یه جوملا نصب کنید...

موفق باشید

منوی سمت چپ و راست وزیر عکس و اسلاید شو را ندارم

کلشم به هم ریختست

چیکار کنم

دوست عزیز saber

اگه این کارو بکنم دیگه کامل میتونم از این قالب و افزونه هاش استفاده کنم؟؟؟

ببین دوست عزیز به زبان ساده شما همون quickstart-business رو تو آدرس C:/Xampp/htdocs کپی کن بعد از حالت زیپ درش بیار بعد یک مرورگر باز کن اسم فولدری که قالب رو اکسترکت کردی بده مثلا localhost/new folder بعد اینکه اینتر رو زدی مراحل نصب شروع میشه، مراحل نصبشو که ببینی حساب کار میاد دستت، با این کار عین همون دمویی که دیدین براتون ایجاد میشه و می تونین از همه ماژولها استفاده کنین

بسته نصبی خودش یه سری افزونه ها از قبل آماده داره وقتی شما یه بسته نصبی رو نصب میکنید میتونید از همه افزونه هایی که داره استفاده کنید

و خودتونم طبق نیاز خودتون به سایتتون طرح و شکل بدین....

تمام این کار ها گفتین انجام دادم زبان که en شه قالب پیش فرضم قالب جوملاست باید دوباره آپ کنم قالبو؟

ببخشید من وارد نیستم

راهنمایی لازم دارم

پست اسپم ندید لطفا

قالب توی مدیریت قالب ها وجود داره؟؟؟میتونید فارسی ساز جوملا رو از سایت جوملا جهانی بگیرین

ببین آقا هرکار قبلا کردی کلا فراموشش کن، الان شما برو به این آدرس: C:/Xampp/htdocs بعد تو این صفحه یک پوشه ی new folder ایجاد کن اون بسته ی Quick Start رو که داری تو این فولدری که ساختی اکسترکت کن بعد فایرفاکس یا اکسپلورر رو باز کن این آدرس رو وارد کن localhost/new folder بعد شما به مراحل نصب بسته ی نصبی وصل میشی که مراحلش رو باید طی کنی تا نصب بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری