farshadraei

آپلود تصویر و فایل در سایت خودم

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

چطور می تونم عکس ها و یا فایل هایی که می خوام تو مطالب سایت خودم قرار بدم رو تو خود سایت و تو هاست خودم آپلود کنم و وقتی لینکشو می ذارم، یه لینک مستقیم از سایت خودم باشه و نیازی به سایت آپلود کننده فایل نباشه؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز شما کافی از دانلود و آپلود سنتر های که اکثرا هم به صورت کامپونت هستند استفاده کنید.

با استفاده از این کامپونت ها می تونید فایل های خودتون رو در هاست خودتون آپلود کنید (در برخی ار کامپونت های آدرس دهی مستقیم یا غیرمستقیم برای فایل ها ایجاد کنید)

بنده آپلود سنتر فوکا رو پیشنهاد می کنم ()

دوست عزیز شما کافی از دانلود و آپلود سنتر های که اکثرا هم به صورت کامپونت هستند استفاده کنید.

با استفاده از این کامپونت ها می تونید فایل های خودتون رو در هاست خودتون آپلود کنید (در برخی ار کامپونت های آدرس دهی مستقیم یا غیرمستقیم برای فایل ها ایجاد کنید)

بنده آپلود سنتر فوکا رو پیشنهاد می کنم ()

فوکادانلود رو نصب کردم ولی تو سایتم مشکل ایجاد کرد!!!!!! و سایت بالا نمی اومد..... تو لوکال هستم فعلا .. آیا این موجب عدم عملکرد فوکا بود؟

اگه کلا میخوای بدون کامپوننتی کار کنی میتونی یک نرم افزار آپلود ftp مثل filezila دانلود کنی ، بعد با استفاده از اون خیلی سریع همه ی فایل ها رو توی هاست خودت با لینک مستقیم آپلود کنی

فوکادانلود رو نصب کردم ولی تو سایتم مشکل ایجاد کرد!!!!!! و سایت بالا نمی اومد..... تو لوکال هستم فعلا .. آیا این موجب عدم عملکرد فوکا بود؟

سایت بالا نمیاد ، احتمالا تداخل بین افزونه هایی که نصب کردید وجود داره

فوکا یک سیستم قوی و تقریبا جامع هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری