mahdi711

پیدا کردن نام برند برای شرکت طراحی وب +هدیه ویژه

14 پست در این موضوع

با سلاو احترام به کلیه کاربران عزیز انجمن جوملای ایران

دوستانی که یک نام برند برای شرکت طراحی و برنامه نویسی وب و گرافیک پیدا کنه برنده یک جایز ه توپ میشنن.

برنده تو همین پست معرفی میشه.

منتظر نامهاتون هستیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از دوستان کسی اسمی بنظرش نرسید بنظر دوستان من چیکار کنم تا دوستانمون به کمکم بیان و هم فکری کن

من یه هدیه هم در نظر گرفتم ؟؟؟

منتظرتون هستم

به نظر من خودتو تلاش کنین اسم پیدا کنین بعد می دونم کسی بخواد اینجا نظر بده اسم شرکت یا سایت یه چیزی سلیغه ای وشخصی است که بسته به چیزی که مد نظر خودتون است باید انتخاب بشه

در ضمن یه جایزه توپ دارم ایهام داره؟می دونم منظورتون جایزه خوبی است اما شاید دوستان فکر کن توپ می خواهین جایزه بدین:21::ad54ad:

درسته سلیقه ای اما افراد بیشتری تلاش کن و فکر کنن زودتر و هم با کیفیت تر به نتیجه میرسیم و از بین چندین اسم میشه یکی روانتخاب کرد

درباره جایز هم باید بگم که جایزه یک دامنه (ای ار) و هاست(500مگ)gift

الان یک شرکتی رو مثل میزنم که به چه شکل عمل کرده؟

نام شرکت ثبت شده: راهبرد و دانش کاربردهای موثر رایانه

نام برندی که با آن فعالیت میکند :را د کا م------>رادکام

اگه دوستان واقعا وقت بزارن و یک اسم برای شرکتو برند مثل مثالی که گفتم پیدا کنن جایز بیشتر هم میشه

جایز میشه این

یک گیک هاست نامحدود دوساله +یک دامنه ای ار یک ساله +یک افزونه تجاری جوملایی+یک بنر

وای عزیز بی خیال! این همه جایزه می صرفه؟:bala::bala:

جایزه اش میصرفه آخه میدونین اسم خیلی سخته پیدا کردنش. من و همسرم برای پیدا کردن اسم شرکت و حتی اسم سایتمون یک ماه معطل بودیم و تمام سایت ها رو زیر و رو کردیم

من نظرم اینه که شما یه اسم سه سیلابی انتخاب کنید برای اسم شرکتتون برای ثبت. بعد یه کلمه زیبا بهش اضافه کنید

مثلا توسعه گستران نوین

بعد اسم برندتون رو بزارید توگن پارس

البته مثال بودا :65d6a5d6s:

دوست عزیز شما باید یک اطلاعاتی بید در مورد کارتون تا دوستان بتونن نظری بدن

مثلاا گه دیدین کلمه کم میارین می تونین از اسم شهر یا .... استفاده کنین

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

دوست من برند سازی کار راحتی نیست یکسری اصول و قوائد داره . یکسری نکته ی مفید براتون می ذارم تو این تاپیک برای برند سازی و اسمهای خوبی هم اگر به ذهنم رسید براتون می ذارم.

سری به این لینک بزنید و نکته ی بعدی اینکه معمولا گرافیک و طراحی سایت هر کدوم می تونن یک برند باشند . یا اینکه مثلا شما دوست دارید کدوم یکی بیشتر مطرح بشه . گرافیک یا طراحی سایت ؟

اگر هم می خواین هر دو حتما باشه که خوب کار یخورده مشکل تر میشه.

اگر اینجوری بررسی کنیم . متنی که شما نوشتید : شرکت طراحی و برنامه نویسی وب و گرافیک .

خوب حالا باید یک تفکیکی انجام بدیم . طراحی و برنامه نویسی وب که در واقع می تونه در یک جمله خلاصه بشه طراحی سایت و کلمه بعدی گرافیک که هر کدوم از اینها یک تعریف گسترده ایی دارند.

توصیه من این هست که اگر می خواهید از این برند برای نام دامنه یا سایت خودتون هم استفاده کنید ، طوری بسازید که در عین حال که می خواهید برند بسازید حتما مفهومو برسونید .

برند باید طوری باشه که راحت گفته بشه و تو ذهن بمونه اما این شمایید که به برند ارزش می دهید .

من اگر قرار بود از ترکیب طراحی سایت و گرافیک استفاده کنم طوری اسمو انتخاب می کردم که بتونم باهاش یک دامین خوشگل هم بگیرم . یک بحث دیگه ایی هم هست اونم اینه که برند انگلیسی باشه یا فارسی یا ترکیبی از هر دو ؟

پس اول تعیین کنید که :

1 ) روی طراحی سایت بیشتر می خواهید تاکید کنید یا گرافیک ؟

2) می خواهید برند انگلیسی باشه یا فارسی یا ترکیبی از هر دو ؟

اینجوری هم مشخص میشه چه چیزی مد نظرتون هست و هم راحتر میشه یک اسم خوب پیدا کرد .

جوابها را بدید تا بشه یک اسم خوب پیدا کرد .

موفق و سربلند باشید .

ویرایش شده در توسط farsiwebhost.com
1 کاربر پسند دیده است

سلام دوستان واقع ممنون که دارید هم فکری میکنید

ببینید درسته من باید یه اسم شرکت ثبت کنم و نام تایید بشه و با یک نام برند فعالیت کنم منهم به همین فکرم

من میگم شما بدین شکل عمل کنید

نام شرکت ثبت شده: راهبرد و دانش کاربردهای موثر رایانه

نام برندی که با آن فعالیت میکند :را د کا م------>رادکام

اسم برند پیدا کنید بعد با حروف و کلمات اون نام شرکت بسازیم یه بلعکس(مثلا همین بالایی)

یعنی نام برند هم از نام شرکت دربیاد مثل بالا

در ضمن خدماتی که ما عرض میکنیم طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب -طراحی وب -طراحی گرافیک شامل (طراحی امور گرافیکی وبسایت .تیزر تلویزیونی.آرم و لوگو.پوسترهای تبلیغاتی و تجاری .ست اداری و...)

نام برند هم میتونید هم فارسی باشه و هم انگلیسی و هم تلفیقی از هردو

جایز هم یه تغییر جزئی هم کرد

یک گیک هاست نامحدود دوساله +یک دامنه ای ار پنج ساله +یک افزونه تجاری جوملایی+یک بنر:25:

من فك ميكنم به نظرم رسيد حتما ميگم راستي اسمي كه ميخواي انتخاب كني بايد 3 سيلابه باشه ...

مثلا وب گستران ژيشرو (كه البته مدير عاملش يكي از مديراي انجمن هست )

ممنون که به فکرین

اره باید سه سیلابی باشه

بعد از اون اسم سیلابی باید یک نام برند استخراج کرد

دوستان هر چی به ذهنتون میرسه بنویسید حتی اگر خندار باشه .

با تشکر:35:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری