sabaadine

قرار دادن ديتا بيس رو هاست

14 پست در این موضوع

سلام دوستان

من براي قرار دادن ديتا بيسم رو هاست اصلي در جوملا طبق راهنما يك سري تغييرات ايجاد كردماز جمله ايجاد رمز براي امنيت بيشتر و تغيير در كانفيگور اما بعد كه اومدم در پيكر بندي تغيير ايجاد كنم Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL اين ارور در صفحه مديريت لوكال هاست اومد و نتونستم .چكار بايد كنم ؟ مي خوام ديتا بيسم رو بزارم رو هاستم خواهش مي كنم اگه كسي مي دونه كمكم كنه ...

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به جوملا ایران خوش اومدین

برای انتقال دیتابیستون به هاست اول باید در لوکال به phpmyadmin برید و از دیتابیستون اکسپورت بگیرید

بعد در هاستتون باید یک دیتابیس ایجاد کنید و سپس به phpmyadmin هاست برید و دیتابسی رو که ایجاد کردین انتخاب کرده و فایلی رو که

از لوکال اکسپورت گرفتین اینجا ایمپورتش کنید انجمن هم بگردید بحثهای زیادی در این مورد شده باز هر جا مشکل خوردید مطرح کنید دوستان حتما راهنمایی میکنن...

این ارور واسه ناتوانی در اتصال سایت به دیتابیس هستش، شما دیتابیس رو روی هاست درست ایمپورت کردی؟ همچنین تنظیمات Configuration رو چک کنین ببینین آدرس دهی رو درست انجام دادین؟ آموزش همه ی اینا تو انجمن هست یک سرچ بکنین همه رو پیدا می کنید

دوست عزیز شما نیاز نبود در لوکال هاست رمز بدی. چون رمز درون لوکال هاست بدرد شما نمیخوره . شما زمانی که در هاست دیتابیس ایجاد میکنید . رمز میتوانید بدید

شما در هاست یک دیتابیس ایجاد کنید . و دیتابیس لوکال رو انتقال بدید روی هاست . سپس جوملای خودتون را روی هاست آپلود کنید . و در اخر فایل configuration.PHP را باز کنید . و اطلاعات دیتابیس جدید را جایگزین کنید .

شما در لوکال هاست تغییراتی در دیتابیس ایجاد کردی . و این تغییرات باعث قطع ارتباط بین جوملا و دیتابیس شده است.

موفق پایدار

چطوري تغيير رمز لوكال رو برگردونم

آخه من كه پيكر بندي رو انجام ندادم

ميشه كانفيگور رو آپ لود كنم نگاه كني ببينيد ادرس دهي درست بوده يا نه ؟

عزیزان من نتونستم کاری بکنم یکی هسن من اطلاعات رو بدم برام زحمتشو بکشه خواهش می کنم ....

عزیزان من نتونستم کاری بکنم یکی هسن من اطلاعات رو بدم برام زحمتشو بکشه خواهش می کنم ....

اطلاعات رو پیام خصوصی بفرمایید تا بررسی بشه

خيلي خيلي ممنون كه كمكم كردين .مشكلم حل شد

الان يه مشكل ديگه دارم

ويچوال مارتم غير فعاله .نمي دونم بايد دوباره نصب كنم ؟چي كار كنم ؟:auau:

با سلام

آپلود كردم اما باز هم نشد

ميشه من اطلاعات رو بفرستم شما چك كني ببيني من كجا اشتباه كردم ؟ممنونتون ميشم

ككككككككككككككمممممممممممممممممممممممممممكككككككككككككككككككككككككككككككك

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری