payam_noori2002

کدر و بد رنگ شدن سایت

12 پست در این موضوع

سلام

من سایت خودمو در سیستم خانگی خودم با تغییرات و رنگ آمیزی که دوست داشتم طراحی کردم(جوملا2.5 قالب yougrids)

اما

وفتی سایتم روی روی یک سیستم دیگه و بعدش هم رفتم کافی نت دیدم سایتم کلاه مثل آدم رنگ پریده شده .

بد رنگ،کدر وپشت زمینه شطرنجی

درصورتی که تو سیستم خودم و طراحی که انجام دادم خیلی پر رنگ و پشت زمینه سیاه هستش.یعنی درست همون طور که طراحی کردم و عکسها رو قرار دادم.

تو سیستم خودم درست نشون میده اما تو سیستم های دیگه زشت میشه

میشه راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز الان ما دقیقا رو چه چیزی راهنمایی کنیم وقتی هیچی ندیدیم و هیچ ذهنیتی از سایت شما نداریم؟!!! لطفا آدرس سایت خودتون رو قرار بدین تا دوستان ببینن و بتونن راهنمایی کنن

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه.

ضمنا این میتونه به خاطر تفاوت ترکیب رنگ در مانیتورها هم باشه نوع مانیتور هایی که باهاش سایت بد نمایش داده شده چی بوده؟نوع مانیتور خودتون چی؟(فلت یا ال سی دی یا ال ای دی)

مرورگرها هم در این میان سهم دارن.مرورگرها همه یکی بوده؟؟

مانیتور خودم فلت قدیمی ال جی هستش.اما مانیتورهای دیگه ای با اونها سایت رو نگاه کردم از این فلت های صفحه تخت بودن رو دو کامپیوتر هم نگاه کردم.مانیوتر من خیلی ضیعف تر نسبت به اونا ولی کاملا خوش رنگ و خوب نشون میده .

مرورگری که من تو سیستمم با هاشون سایت رو نگاه کردم mozilla firefox 14 و اکسپلورر 8 هر دو درست نشون دادن.

تو اون سیستم های دیگه همین مرورگر ها بودن اما نسخه اونارو نمیدونم.

تو سیستم خودم و طراحی که انجام دادم بک گراند کاملا مشکی هستش و منو سیاه هستدر صفه نخست اون عکس اول و دوم که به عنوان لگو و نمایی اولیه هست کادر نداره و کاملا به هم متصل نشون میدن چون همه کادرها کاملا سیاه هستش. و بالا و پایین اون درخت هم سیاه .

اما تو سیستم های که دیدم اینجور نبود.شما چی میبیندی

احتمالا مانیتورتون مشکل داره.اگر در سیستم های دیگه جور دیگه ای بوده پس حتما مشکل از مانیتور شماست

تو سیستم خودم و طراحی که انجام دادم درست نشون میدن تو سیتم های دیگه ای که من دیدم درست نبود

مشه خواهش کنم یه عکس از ساتم تو سیستم خودتون بگیرید و بفرستید ببینم تو سیستم شما چطور هستش

ممنون میشم

ارسال شده در (ویرایش شده)

.... بنا به در خواست

payam_noori2002 عزیز حذف شد ....

ویرایش شده در توسط reza.sh
.... بنا به در خواست payam_noori2002 عزیز حذف شد ....

دوست عزیز ممنونم.

الان تو سیستم شما هم درست نشون میده همینه.

یعنی اون سیستم های کافی نت مشکل خود مانتورشونه درسته.

میشه به من اموزش عکس گرفتن از مانیتور رو هم بگید ممنون میشم

دوست عزیز من مشکل رو سایت شما ندید رنگ ها درست است شاید تو کافی نت از مرور گر های قدیمی استفاده می کرده که کادر انداخته دور عکس ها یا اینکه کدر نشون داده مشکل مانیتور داشته .

برای عکس گرفتن از مانیتور هم به راحتی می تویند با زدن کلید print screen یا sys rq از صفحه عکس گرفته وبرید به برنامه paint با زدن کلید های ctrl+v عکس رو past کنید داخل برنامه وبعد سیوش کنید

یا اینکه از نرم افزار های مربوطه کمک بگیرین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری