h.mallaki67

راه اندازی سایت

4 پست در این موضوع

با سلام و درود

من چیز زیادی درباره برنامه نویسی و مدیریت سایت و سیستم های مدیریت محتوا نمیدونم اما قصد دارم یکی از وبلاگ هایی که دارم رو تبدیل به سایت کنم تا از محدودیت خارج شم؛حالا خواستم چندتا سوال بپرسم شاید شما بتونید کمکم کنید:

1- اینکه فرق مدیریت سایت با وبلاگ چیه؟؟

2- چطوری میتونم خیلی سریع برنامه نویسی یاد بگیرم اونم توی خونه چون امکان کلاس رفتن ندارم.

3- سیستم مدیریت محتوا چی هست؟اگه میشه چندتا سایت که برای نمونه میشه دید رو معرفی کنید در حد امکان از سیستم جوملا استفاده کنند.

4- آیا امکان تبدیل وبلاگ به سایت هستش که تمام پست ها هم انتقال داده بشوند یا باید دوباره بصورت دستی وارد کنم.

5- برای راه اندازی سایت به چه چیزایی از جمله هاست و ... نیاز هست و به چه اندازه و هزینه هر کدوم چقدر میشه؟

اینم آدرس وبلاگی که میخام تبدیلش کنم : http://h4367m.loxblog.com/ و اگه دوباره سوالی داشتم میپرسم:33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چیز خواسی نیاز نیست فقط کافیه به یکی از این شرکتهای ارائه دهنده هاستینگ و خدمات وب بخصوص کسانی که وبلاگ رو تبدیل به سایت می کنند سری بزنی یک دامنه .ir در سایت www.nic.ir ثبت کن و آدرس نیک هندلتو به اونها می دی بقیه با خودشونه فکر نکنم بیشتر از 5 تا 10 بیشتر هزینه بشه

مدیریت همون وبلاگته فقط آدرست عوض می شه

برای تبدیل وبلاگ به سایت (متصل کردن به دامنه)فکر نکنم بشه سیستم مدیریت محتوا رو عوض کنین.یعنی شما دسترسی به اطلاعاتتون نخواهید داشت و اگر میخواهید دسترسی داشته باشید باید اونو بیخیال بشین و یه سایت بزنین با دامنه و هاست.

فرق سایت با وبلاگ یکیش رو میشه عدم دسترسی کامل به اطلاعات در وبلاگ گفت.همچنین دسترسی دیگران (مدیر سیستم وبلاگدهی)به وبلاگ شما.

ولی در سایت این طور نیست و شما دسترسی کامل به اطلاعاتتون دارین و میتونین ازشون در هاردتون بکاپ بگیرین و در کنترل پنل مدیریت محتواتون یا همون cms مطالب.ظاهر سایت.افزونه ها و... رو مدیریت کنین.

مورد2)باید آموزش هاشو رو توی نت جستجو کنین و مطالعه کنین.

مورد 3)سیستم مدیریت محتوا برنامه یا همون اسکریپتی هست که به شما این امکان رو میده تا سایتتون رو با سلیقه خودتون بسازین.در واقع سیستم مدیریت محتوا همون سایت ساز سایت شماست.

مورد 4)همون طور که در اول پست گفتم فکر نکنم بشه سیستم مدیریت محتوای وبلاگتون رو عوض کرد پس مطالب رو باید کپی کنین یا از اول بنویسین.

مورد 5)برای طراحی سایت شما به سیستم مدیریت محتوا (جوملا.وردپرس.دروپال.نیوک.دیتالایف و.... که جوملا پیشنهاد میشه).هاست متناسب با حجم اطلاعات.دامنه.قالب سایت متناسب با سیستم مدیریت محتوا و یه سری افزونه ها که به سلیقه خودتون هست.

سایت جوملایی هم فکر نکنم این اجازه رو داشته باشم تا معرفی کنم چون که جنبه ی تبلیغاتی داره و خلاف قوانین انجمن هست.

درپناه حق

بله اگه از جنبه سئو نگاه کنید باید سایت مجزا بزنید

ولی نه همین رویه وبلاگ رو بخواهید پیش بگیرید که تا حدی هم می شه روی سئو آن کار بشه همون تبدیل را پیشه رو بگیرید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری