hamedtb

مشکل در قالب سایت در Ie

7 پست در این موضوع

با سلام

می دونم بار ها این مشکل در فوروم مطرح شده، ولی مشکل اصلا به نوشتن اسکریپت برای که IE را دیتکت می کنه ربطی نداره چون سایت هم توی قالبش یک کد PHP داره و هم توی CSS هاش CSS مربوط به Ie هم داره.

وقتی سایت http://tejarateamn.com رو توی Ie باز کنید کل سایت به سمت راست منتقل میشه، قالبش رو مجددا ترجمه کردم بازم توفیری نکرد.

خوشحال می شوم اگه ایده ای دارید که چطوری حلش کنم با من در میان بگذارید .

شب خوش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی اینترنت اکسپلورر من که نسخه 9 هست مشکلی نداره

خیلی سایتا هستن که با یه سری مرورگرها مشکل دارن و راه حل این مشکل رو میزارن به عهده مخاطب.یعنی میگن بهترین حالت نمایش در مرورگر فلان.بهتره شما هم این کار رو کنین.

در پناه حق

سلام

سایت شما همانطور که وحید جان گفتن با اکسپلور 9 مشکلی نداره احتمالا با نتسخه های قدیمی این مرورگر سازگار نیست

برای این کار هم میتونید از لیست زیر افزونه ای نصب کنید که وقتی فردی با نسخه قدیمی باز میکنه براش پیام به روز رسانی ظاهر بشه

البته الان اکثرا از مرورگر های به روز استفاده میکنن....

http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/browsers-a-web-standards

مرسی از شما دوستان یعنی شما می فرمایید در IE9 قالب به سمت راست شیفت نمی شه ؟

این قالب بطور کامل Center align هستش می شه با دو تا بروزر مختلف بررسی کنید ؟

درسته قالب شما با اکسپلور میره سمت راست ولی با فایرفاکس وسط چین نشون میده بار اول به این دقت نکردم صب کنید تا دوستان براتون راهکار نشون بدن...

شما یه کاری هم بکنید دستور direction:rtl رو که موقع ترجمه گذاشتین اون رو بردارین بدون اون تست کنید ببینید بازم این مشکل رو داره یا نه بعد تغییرات با Ctrl+F5 صفحه رو رفلش کنید تا کوکی ها اعمال نشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری