sara.mahmoudi

حذف نوار پیمایش در قالب Subway

11 پست در این موضوع

سلام

میخواستم ببینم چه جوری میشه نوار پیمایش رو تو قالب Subway حذف کرد؟ تو انجمن گشتم آقای پورسعید گفته بود این کد رو به template.css اضافه کنم اما تو سورس این قالب اصلا فایل template.css وجود نداره، یکی راهنمایی کنه که من چه کدی رو کجای این قالب اضافه کنم

ممنون

دموی قالب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایل template.css در قالب های یوتم style.css هست که در پوشه ی css هست.البته یکی هم در پوشه ی style/x/css (ایکس اسم استایل هست)هست که باید ببینید کدوم کار شما رو انجام میدن(احتمالا همون اولی هست)

موفق باشید

منم همین مشکلو ا این قالب دارم، دوستان راه حلی ندارن؟ وحید جان من اون کدی رو که امین پورسعید داده بود تو این فایل هایی که شما ادرس دادی کپی کردم اما تغییری نکرد، کسی بلده باید چیکار کرد؟؟؟

خانم سارا و افشین جان عزیز اینجا دوستان همه درحد وقتی که میتونن میزارن و به بقیه کمک میکنن و اگه بعضی سوالات جواب داده نمیشه واسه اینه که یا ندیدن یا میبینن با یه سرچ کوچیک میشه مشکل رو حل کرد. حالا هم فک میکنم اگه آشنایی با css ندارید فایل رو بذارید دوستان واستون ادیت کنن بهتر باشه تا هرچی بگن شما آدرس اشتباه رو برید.اگر بتونم خودم فایل رو واستون درستش میکنم. فقط لطف بفرمایید لینک قالب یا فایل قالب رو بذارید.

سلام دوستان ببخشید من چند روزی نبودم ، اگر نتونستین به نتیجه برسین آدرس سایت رو بدین تا بگم چیکار باید بکنید

فقط من می دونم مشکل شما چیه ، مشکلتون اینه که شما رفتین نسخه نال شده این قالب رو دریافت کردین که توش بک لینک سایت نال کننده قرار داره و تو اون بک لینک هم کد text-indent:-9999px; به عنوان استایل تعریف شده که باعث میشه سایت شما اسکرول افقی بخوره ! برای رفع این مشکل باید کد این قسمت رو که توی یکی از فایل های موجود در قالب وجود داره پیدا کرد و بعد حذفش کرد تا مشکل شما رفع بشه به همین دلیل باید آدرس سایتتون رو بهم بگین

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

سلام آقای تارانتینو

این عکس رو لطفا ببینین، من میخوام اون اسکرول پایین از بین بره و همه ی سایت تو یک مانیتور نشون داده بشه بی اسکرول، ممنون از لطفتون

lc8a014h5ldnf8i2lrtq.jpg

سلام آقای پورسعید

ببینید من این رو رو هاست ندارم خب فعلا رو لوکال هستش:( هیچ راهی نداره این طوری حذف کردنش؟:(

راستی اقای پورسعید شما چرا دکمه ی می پسندم ندارین؟؟

برای این مشکل سایتتون باید آنلاین باشه تا بتونیم بررسی کنیم .. به نظرم کارای سایتتون تموم شد آپلود کنید و این قسمت رو بزارید به عهده ما راهنمایی کنیم

دوست عزیز اگر مشکلتون حل نشده برین به

templates/yoo_subway/css/layout.css

و #yt-hl{position: absolute; top: 0px; left: -5000px;}

رو پیدا کنین و کلا به جاش اینو بذارین

#yt-hl{position: absolute;font-size:0; top: 0px; left: -5000px;}

در حقیقت اگر اشتباه نکنم با 0 کردن سایز اون نوشته که باعث ایجاد اسکرول در قالب شما میشه و به خاطر نال بودن قالب هست مشکل برطرف میشه . تست شد جواب داد

www.memories.ir هم از این تم استفاده میکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری