farshadraei

مشکل در بالا اومدن سایت و همچنین بخش مدیریت در لوکال هاست.

8 پست در این موضوع

سلام

وقتی می خوام برم تو بخش مدیریت سایت یعنی جایی که باید لوگین کنم، ارور زیر میاد :

Table '.\ceasu\am54v_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `am54v_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('84g6735cooqdlbeigjv5metgg5', 1, '1346787406')

و وقتی خود سایت رو فراخوانی میکنیم ارور زیر میاد :

Table '.\ceasu\am54v_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO `am54v_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('4fd29lem8j2eltnbol2kfmvbf0', 0, '1346787413')

کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

سایت تو لوکال هست و جوملا 2.5.4

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

شما به phpmyadmin برید و در دیتابیستون جدول مربوط به session رو خالی (Empty) کنید...

سلام

شما به phpmyadmin برید و در دیتابیستون جدول مربوط به session رو خالی (Empty) کنید...

جدول مربوط به session رو چطوری پیدا کنم؟

جدول مربوط به session رو چطوری پیدا کنم؟

سلام

وارد phpmyadmin شو ، بعداز اینکه روی اسم دیتا بیس کلیک کردی jos_session رو انتخواب کن و از قسمت action بر روی empty کلیک کن

1 کاربر پسند دیده است

دستتون درد نکنه... خیلیراهنمایی خوبی کردین و مشکلی که داشتم حل شد... ولی چون من یه مشکل دیگه هم با سایت در قسمت منوهاش داشتم، فکر کردم اینطوری میتونم درستش کنم، چون هرجا مشکلمو گفتم کسی نتونست راهنمایی کنه، واسه همین، این کاری که گفتین رو روی گزینه am54v_modules_menu هم انجام دادم و این رو هم empty کردم که الآن وقتی میروم تو بخش کاربری و مدیریت سایت، هیچ چیزی جز علامت کپی رایت جوملا و همچنین خروج و نمایش سایت نمی تونم ببینم و صفحه منوها به طور کامل پاک شده.

دستتون درد نکنه... خیلیراهنمایی خوبی کردین و مشکلی که داشتم حل شد... ولی چون من یه مشکل دیگه هم با سایت در قسمت منوهاش داشتم، فکر کردم اینطوری میتونم درستش کنم، چون هرجا مشکلمو گفتم کسی نتونست راهنمایی کنه، واسه همین، این کاری که گفتین رو روی گزینه am54v_modules_menu هم انجام دادم و این رو هم empty کردم که الآن وقتی میروم تو بخش کاربری و مدیریت سایت، هیچ چیزی جز علامت کپی رایت جوملا و همچنین خروج و نمایش سایت نمی تونم ببینم و صفحه منوها به طور کامل پاک شده.

دوست عزیز هر مشکلی راه کار خودش رو داره و شما نباید از هر روشی برای هر جایی استفاده کنید قبل از انجام کاری در موردش سوال و تحقیق کنید

مخصوصا کارهایی که در دیتابیستون میکنید الانم اگه بک آپ دارید برگردونید اون قسمت منوها رو...

دوست عزیز هر مشکلی راه کار خودش رو داره و شما نباید از هر روشی برای هر جایی استفاده کنید قبل از انجام کاری در موردش سوال و تحقیق کنید

مخصوصا کارهایی که در دیتابیستون میکنید الانم اگه بک آپ دارید برگردونید اون قسمت منوها رو...

آخه من چندین بار مشکلمو عنوان کردم ولی کسی کمک نکرد!!!!

من یک بار از دیتابیش اکسپورت گرفتم واسه انتقال سایت از لوکال به سرور ... حالا نمیدونم میشه از اون استفاده کرد؟ همون فایلی که به صورت gzip ذخیره میکنیم.....

اگه میشه از اون استفاده کرد لطفا دقیقا بگید چطور میتونم این کار رو بکنم؟ اصلا مراحل کار رو نمیدونم.....

شما اون فایل gzip رو که دارید از زیپ حارج کنید با notpade++ بازش کنید بعد این رو جستجو کنید am54v_modules_menu بعد قسمت مربوط به این جدول دو تا دستور داره

بخش اول مربوط به ایجاد جدول هست که نیازی نیست بخش دومش که قبلش سبز رنگ باید این باشه -- Dumping data for table `am54v_modules_menu`

زیر اون دستور Insert هستش از جایی که Insert شروع میشه تا جایی که مقادیرش تموم میشه انتهاش که تموم میشه یه خط چین سبز هست تا اونجا (خود خط چین ها نه) کپی کنید این بخش رو

بعد برید به دیتابیستون و بالا گزینه SQL رو بزنید بعد داخل کادر اون قسمت این دستوراتی رو که کپی کردین پیست کنید و go رو بزنید تا منوها برگردن...

قبل از انجام این کارها برای اطمینان از دیتابیستون بک آپ بگیرید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری