12 پست در این موضوع

با سلام.من یه سایت واسه یه شرکت طراحی کردم و تحویل دادم...روزانه حداقل 250 تا 1000 تا بازدید داره.ولی هم رنک گوگل و هم رنک الکساش 0 هست...سایت جوملایی 1.5 هست و 8 ماهم هست کامل آپلود شده...

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تا اونجایی که من میدونم مهمترین پارامتر برای تعین رتبه سایت شما میزان لینک هایی است که سایت های دیگه به شما داده اند.در نتیجه برای افزایش رتبه سایتتون سعی کنید از سایتهای دیگه لینک بگیرید.(البته تعداد بازدید هم مهم است.)

من در مورد seo اطلاعات دارم.مشکلم با این 0 بودنست.البته تو الکسا نه، رنک حدود 6 میلیون هست.اما تو گوگل آنالیتیک همه چی 0 هست...:dadad4:

شما برو توی الکسا و گوگل عضو بشو

با استفاده از webmaster tools گوگل یه قسمت هست که یه فایل بت میده شما آپلود میکنی رو هاست و بعد یه سری کار دیگه . توی الکسا هم عضو میشی همینکار هارو باید بکنی!

اینجوری چون سایتت ثبت شده ٰبا این آمار بازدید رنک سایتتون دگرگون خواهد شد!

فکر کنم این چیزی که رضا میگه همون adwords باشه که یکی از ابزار گوگل برای ارتقا سئو هست.

یه سر به مقالات تیم سئو بزنین و چک کنین کدوم نکته رو رعایت نکردین و همچنین سایتتون رو بدین براتون بررسی کنن و اشکالش رو بگن خدمتتون

با سلام

بهتر است كه در قسمت تیم سئو و بهینه سازی پرسيده شود قسمت تخصصي سئو سايت

اولين قدم ثبت سايت در گوگل و الكسا مي باشد

بعد از چند روز الكسا به شما رتبه حدود 25000000 مي ده كه اونو بايد يواش يواش كم كنيد

گوگل هم طبق الگوريتم هاي مخصوص خودش رتبه مي ده تقريباً هر 3ماه

سایت ثبت شده که من آمارشو می بینم دوستان.رتبه ی الکسا هم الان به 6 میلیون رسیده.اما تو وب مستر گوگل حتی تعداد بازدیدشم 0 زده...

شما اگه همه چی رو صفر میبینی تو گوگل آنالیتیک یا وب مستر تولز معنیش اینه که سایت شما در گوگل وریفای نشده . پیج رنک 0 گوگل با الکسای 6 میلیون عادیه . شما آمار بازدیدتو از کجا میبینی ؟

میدونم اون عادیه،اما اطلاعات وب مستر عادی نیستوسایت 500 تا عضو داره آمارشم از webgozar می بینم...مطمئنا 0 نیست...

شما سایتتو verify کردی توی webmaster tools ؟ یه فایل بهت میده که آپلود کنی تو هاستت یا چند روش دیگه . اینکارو کردی؟

بله.فایل و اگه آپ نکنی تو هاست اصلا پروفایل واسه سایتت نمی سازه تو اکانت گوگلتون...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری