aminfected

مشکل در نمایش سایت

19 پست در این موضوع

سلام

من از جوملا 2.5.4 استفاده میکنم.وقتی که روی گزینه نمایش سایت کلیک میکنم تا تغییراتی رو که ایجاد کردم ببینم چیزی نشون نمیده.فقط این چند خط رو همیشه نشون میده:

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomlafarsi\components\com_content\models\articles.php on line 124

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomlafarsi\components\com_content\models\articles.php on line 124

لطفا راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام

وقتی وارد مدیریت جوملا میشید همون اولین قسمت که نوشته سایت از اونجا به پیکربندی برید یا همون تنظیمات کلی برید

و طبق تصویر مشخص کردم سربرگ سرور رو...

[ATTACH=CONFIG]2371[/ATTACH]

والا این کاری که شما گفتید رو امجام دادم,اون نوشته ها رفتن ولی باز من هیچ کدوم از مطالب و منو هایی که ساختم رو نمیبینم

چک کنید مطالب در حالت ویژه باشند برای نمایش

منو ها از قسمت مدیریت ماژول فعال شده باشند

یک بار آموزش کامل جوملا 2.5 رو نگاه کنید

من از اول با "آموزش کامل جوملا 2.5" شروع کردم اما حالا که به اینجا رسیدم وقتی نمایش سایت رو میزنم همه مطالب رو نشون نمیده,منو ها رو هم اصلا نشون نمیده دیگه دارم دیوانه میشم,1 راهنمایی کامل و دقیق کنید لطفا.:j58r36j3gcr4suxymup

تا وقتی ندونیم شما چکار کردید که نمیشه راهنمایی کرد .. باید سایتتون آنلاین باشه چک کنیم در غیر اینصورت باید تصاویری بگیرید از نحوه تنظیمات منو و سایت قرار بدید

تا وقتی ندونیم شما چکار کردید که نمیشه راهنمایی کرد .. باید سایتتون آنلاین باشه چک کنیم در غیر اینصورت باید تصاویری بگیرید از نحوه تنظیمات منو و سایت قرار بدید

الان شما بگو من جه کار کنم تا شما بتونی منو راهنمایی کنی.من تازه کار با جوملا یاد گرفتم از روی همون آموزشی که خودتون تو سایت دادید.

الان شما بگو من جه کار کنم تا شما بتونی منو راهنمایی کنی.من تازه کار با جوملا یاد گرفتم از روی همون آموزشی که خودتون تو سایت دادید.

بفرض از ص های سایت عکس بگیرید و در انجمن قرار بدید تا دوستان راهنمایی کنند

از محیط مطالب عکس بگیرید و....

توی هر فضای کاری که مشکل دارید عکس بگیرید

بفرض از ص های سایت عکس بگیرید و در انجمن قرار بدید تا دوستان راهنمایی کنند

از محیط مطالب عکس بگیرید و....

توی هر فضای کاری که مشکل دارید عکس بگیرید

شرمنده ولی من نمیدونم چجوری از صفحه سایت عکس بگیرم:yeah:

با سلام

وقتی صفحه سایت شما باز است از دکمه print scrn استفاده کنید و سپس در یک برنامه گرافیکی مثل فتوشاپ یک فایل جدید باز کنید و عکسی که از صفحه سایت گرفتید را در فایل جدید paste کنید و در نهایت سیو فایل.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

میشه بگید چجوری از صفحه سایت عکس بگیرم؟

وقتی روی سایت هستین روی صفحه کلید بالا یه کلید بنام printScr هستش اون رو بزنید بعد یه برنامه مثل فتوشاپ یا بوم خود کامپیوتر پیست کنید و سیو کنید...

همین میتونین از نرم افزار های مخصوص این کار استفاده کنید و هم در بالای کیبوردتون کلید prt scr رو بزنین و در فوتوشاپ یا paint در منوی edit گزینه ی paste رو بزنین و تصویر رو ویرایش کنین(مثلا مشخص کنین کجا مشکل داره)و سیو کنین (با فرمت jpg) سپس آپلودش کنین و لینکشو در انجمن قرار بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری