Komail

درخواست معرفی چند افزونه اونم از نوع حرفه ایش

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

چند تا افزونه لازم دارم ( ترجیحا اگر لینک فارسی معترشو سراغ دارید ( اونم ترجیحا از نوع انجمن جوملا فرومش ) لطفا همکاری کنید و معرفی نمایید .

آقا حجت عزیز پوزش میخوام از حضورتون

برای اینکه برای سایتم یک مجموعه خبرساز ( rss ) بسازم که توسایت های دیگه اخبار و مطالب سایت منو نشون بده ?

اگر امکانش باشه که بهم بگی برای فروم ویبولتین هم چگونه اینکارو باید انجام بدم ممنون میشم ؟

یه آمارگر سایت فوق العاده میخوام ؟ ترجیحا جوملایی باشه نه آنالایزر گوگل و وب گذر و ...

راستی از JvCounter استفاده می کنم اما هراز گاهی یکهو 1000 تا 2000 تا آمار سایتو کم می کنه .

در خصوص راه اندازی پروتکل https برای بخش مدیریت فقط تو تنظیمات مدیریت ssl رو فعال کنم درست میشه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم ؟

راستش قبلا یکبار اینکارو انجام داده ام اما حضور ذهن ندارم گفتم بپرسم که یک وقت سایت بهم نریزه .

نحوهی صحیح بک آپ گرفتن سایت رو هم اگر بهم توضیح بدین ممنون میشم ؟

برای اینکار از خود هاست باید اقدام کنم یا از مدیریت جوملا با افزونه

( لطفا حرفه ای ترین و بهترین از هر لحاظ رو بگید )

اینو هم به همه دوستان به عنوان یک آدم بیطرف بگم که اینجا بهترین و تخصصی ترین انجمن جوملای ایرانه و مدیرانش و کاربرانش ( همشون ) جزء بهترین ها هستند .

واقعا که همتون خسته نباشید و انشاءالله خداوند به همتون قوت مضاعف و گامهای استوار عنایت کنه .

حق بار و نگهدارتون

سپاسگزار

ویرایش شده در توسط Komail

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام....

لازم دیدم یک نکته ای رو اینجا عرض کنم.(امیدوارم که با دید دوستانه و بی غرض ورزانه ببنید!)

دوست من، برادر عزیز، به نظرتون ، هرگز خورد آب ، زمینی که بلند است!؟؟؟؟

به نظرتون ؛ اینهمه مدیرمدیر گفتن و اینهمه حرفه ای حرفه ای کردن، واقعا لازمه!؟

هرکسی هرچقدر که بدونه، قبل از اون باید به این نکته رسیده باشه و یقین داشته باشه که واقعا هنوز هیچی نمیدونه، نه اینکه اینجور پیشاپیش واسه خودش اینهمه نوشابه و ماءالشعیر و دلستر و تکدانه و ساندیس.... واکنه!!!:heey:

کمی ریلکس...ریلکس...ریلکس تر ؛ داداش من، ماشالله خیلی آتیشتون تنده!!!

---------------------

محیط انجمن عمومی هست.پس مخاطب سوالاتتون هم باید عموم باشند.نه یک فرد خاص!!!! با این منظور شما ؛ یعنی هیشکی جواب نده به سوالتون به غیر اقای ایکس یا ایگرگ!!!

برای اینکار شما باید ادرس فید سایت مورد نظر رو بردارید و به کامپوننتها و بعد خبرخوان برید. و آدرس رو در اونجا ادد کنید.و بعد توسط ماژول یا منو در صفحه ی موردنظر نشونش بدین...

بهترین همون ؛ آنالیز گوگل و بعدش site meter وHi Stat و... وبگذر هستند....

اینها امکانات فوق العاده ای به شما میدند. (پیشنهاد بنده، از امارگیرهای جوملا استفاده نکنید.چون انتظارات شما رو برآورده نمیکنن!)

برا راه اندازی https شما اول باید لایسنش رو خریداری کنی .و بعد خودشرکتی که ازش خریداری میکنید خودشو بروی هاستتون کانفیگ انجام میدند.

ارتباطی هم به بخش ادمین و سایت نداره!!!! کلاً اون دامنه و هاستش تحت این پروتکل بالا خواهد آمد!

به محیط سی پنل برید.و بخش backup رو انتخاب کنید. وارد صفحه که میشید.یک دکمه داره با همچین نامی Full backup Generate این میزنید و متناسب با نوع بکاپ موردنیاز . بکاپ مگیرید. home Directory یک فول بکاپ به شما میده.که اگر در جای دیگری بخواید این سایت رو بالا بیارید.دقیقا همین سایت رو میتونیددر عرض کمتر از 2دقیقه بالا بیارید...

امیدوارم به صحبتهای ابتدایی بنده با روی باز و مثبت نگاه بکنید.(چون واقعا اولین اصل در هر کاری مخصوصا همون مدیریت که مد نظر شماست، خیلی خیلی خیلی به این گزینه نیاز داره!!!) gift

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با سلام....

لازم دیدم یک نکته ای رو اینجا عرض کنم.(امیدوارم که با دید دوستانه و بی غرض ورزانه ببنید!)

دوست من، برادر عزیز، به نظرتون ، هرگز خورد آب ، زمینی که بلند است!؟؟؟؟

به نظرتون ؛ اینهمه مدیرمدیر گفتن و اینهمه حرفه ای حرفه ای کردن، واقعا لازمه!؟

هرکسی هرچقدر که بدونه، قبل از اون باید به این نکته رسیده باشه و یقین داشته باشه که واقعا هنوز هیچی نمیدونه، نه اینکه اینجور پیشاپیش واسه خودش اینهمه نوشابه و ماءالشعیر و دلستر و تکدانه و ساندیس.... واکنه!!!:heey:

کمی ریلکس...ریلکس...ریلکس تر ؛ داداش من، ماشالله خیلی آتیشتون تنده!!!

---------------------

محیط انجمن عمومی هست.پس مخاطب سوالاتتون هم باید عموم باشند.نه یک فرد خاص!!!! با این منظور شما ؛ یعنی هیشکی جواب نده به سوالتون به غیر اقای ایکس یا ایگرگ!!!

درست می فرمایید . حرفی نیست

برای اینکار شما باید ادرس فید سایت مورد نظر رو بردارید و به کامپوننتها و بعد خبرخوان برید. و آدرس رو در اونجا ادد کنید.و بعد توسط ماژول یا منو در صفحه ی موردنظر نشونش بدین...

بهترین همون ؛ آنالیز گوگل و بعدش site meter وHi Stat و... وبگذر هستند....

اینها امکانات فوق العاده ای به شما میدند. (پیشنهاد بنده، از امارگیرهای جوملا استفاده نکنید.چون انتظارات شما رو برآورده نمیکنن!)

برا راه اندازی https شما اول باید لایسنش رو خریداری کنی .و بعد خودشرکتی که ازش خریداری میکنید خودشو بروی هاستتون کانفیگ انجام میدند.

ارتباطی هم به بخش ادمین و سایت نداره!!!! کلاً اون دامنه و هاستش تحت این پروتکل بالا خواهد آمد!

به محیط سی پنل برید.و بخش backup رو انتخاب کنید. وارد صفحه که میشید.یک دکمه داره با همچین نامی Full backup Generate این میزنید و متناسب با نوع بکاپ موردنیاز . بکاپ مگیرید. home Directory یک فول بکاپ به شما میده.که اگر در جای دیگری بخواید این سایت رو بالا بیارید.دقیقا همین سایت رو میتونیددر عرض کمتر از 2دقیقه بالا بیارید...

امیدوارم به صحبتهای ابتدایی بنده با روی باز و مثبت نگاه بکنید.(چون واقعا اولین اصل در هر کاری مخصوصا همون مدیریت که مد نظر شماست، خیلی خیلی خیلی به این گزینه نیاز داره!!!) gift

یا حق

ممنون از راهنمایی هاتون - اگر نوشته های بنده شما رو ناراحت کرده از حضور شما و سایر دوستان پوزش می طلبم

بنده میخوام برای سایت خودم فید بسازم تا بتونن اخبار و مطالب سایت خودمو تو اون سایتها نمایش بدم ؟

ترجیحا باید از آمارگیر جوملایی استفاده کنم چون سایت در لوکال هاست قرار داره و به اینترنت دسترسی نداره !

بنده قبلا بدون این کارها و از طریق تنظیمات جوملا اچ تی تی پی اس سایتم را در قسمت مدیریت فعال کرده ام ( البته در لوکال هاست ) یعنی اگر بخواهم بر روی هاست اینکار را انجام بدهم باید این کارها را انجام بدهم ؟ از کجا باید لایسنس تهیه کنم و چقدر هزینه دارد ؟

سپاس بی کران از توضیحات استادانه و دلسوزانه تان

حتما دوست عزیز ( باز هم پوزش می خوام از حضور حضرتعالی و همه دوستان - حلال بفرمایید )

حق یار و یاورتان

ویرایش شده در توسط Komail

بنده قبلا بدون این کارها و از طریق تنظیمات جوملا اچ تی تی پی اس سایتم را در قسمت مدیریت فعال کرده ام ( البته در لوکال هاست ) یعنی اگر بخواهم بر روی هاست اینکار را انجام بدهم باید این کارها را انجام بدهم ؟ از کجا باید لایسنس تهیه کنم و چقدر هزینه دارد ؟

با سلام...

وقتی شما اون گزینه رو فعال کنیددر صورتی که دامنه هنوز اون گواهینانه رو نداشته باشه، و روش کانفیگ نشده باشه، سایتتون بالا نمیاد!!! (در اکثر مواقع!)

برای خرید لایسنس یه سرچ توی گوگل بزنید.شرکتهای معتبری هستند که ارائه میدهند .هاست ایران و ایران هاست و....

ضمنا تبریک بابت این روحیه انتقادپذیری خوب و بالا....

یا حق

ممنونم دوست عزیز

خوب برای انجام کارهای بزرگ باید سعی در تقویت روحیه و دانش و ... نمود

ار تمامی راهنمایی های خیلی خوب و دلسوزانتون متشکرم

خوشحال میشم که باز هم و باز هم و باز هم به عنوان یک برادر و دوست بزرگتر راهنمایی ام کنی

این فایل بک آپی که گرفته میشه تو کجای هاست ذخیره میشه که برم فایلهای قدیمی تر رو حذف کنم ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری