mehdirazi

چیکار کنم لود سایتم از 16 ثانیه کمتر بشه ؟؟

9 پست در این موضوع

سلام و درود

چند تا پلاگین و چند خط کد به htaccess اضافه کردم ولی لودینگ سایتم باز خوب نشدش ...

15 یا 16 ثانیه طول میکشه تا صفحه بالا بیاد

چیکار کنم این مشکل حل بشه و سایتم بهتر بالا بیاد؟ ؟؟؟؟

www.mzsport.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

Gzip را فعال كنيد

كدهاي تمامي سايت چه html و css و ..... را فشرده كنيد

عكسهاي سايت را كم حجم كنيد

چقدر سرعت پایینه

سرعت ساییتون رو میتونین با این سایت تست کنین.تصاویرتون هم باید با نرم افزارهای مثل فتوشاپ حجمشون رو بیارین پایین.

همچنین میتونین از این آموزش استفاده کنین:

16 روش برای افزایش سرعت وب سایت شما + تست از وب سایت های معروف

سایز صفحتون هم بالاست(در حدود 7 مگابایت) که شاید از تصاویر فلش سایت هم باشه

درپناه حق

ممنون اینی که گفتین (( كدهاي تمامي سايت چه html و css و ..... را فشرده كنيد)))) یعنی باید چیکار کنم؟؟

یه سری پلاگین ها مثل jFinalizer این کار رو انجام میدن(البته باید بعد از نصب و فعال سازی تنظیمش کرد.من خودم دارم ازش استفاده میکنم)

خیلی بهتر شد.طبق گفته های GTmetrix زمان لود سایت شما از 67 به 17 رسیده ولی هنوز یه ذره سایت سنگینه و باید بیشتر روش کار کنین اینم لینک تست gtmetrix

موفق باشید

سلام به نظر من تصاویرت تو سایت زیاده برای لود کردن اون همه تصاویر قطعاَ این همه زمان میره

یک ماژول هست می تونی نصبش کنی شاید یک مقدار تآثیر داشته باشه

کار ماژول هم انجوری که فبل از لود تصاویر اول متن ها رو لود میکنه این کار با عث افزایش سرعت لود میشه:didi:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری