irannnnn

مشکل در مرحله 4 نصب جوملا(نیاز فوری)

15 پست در این موضوع

در مرحله 4 نصب جومیلا وقتی گزینه ادامه رو میزنم به مرحله بعد نمیره. در واقع منتظر میمونم نمیشه

دوستان راهنمایی بفرمایند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز منظورتون مرحله که نام دیتابس و رمز عبور و نام کاربری میخواید:33:

شما از چه نسخه ای از جوملا استفاده میکنید:33:1.5یا 2.5:33: اگه از1.5 اخرین نسخه رو دریافت کنید و مراحل نصب پیگیری شوید اگر هم از 2.5 بازهم از اخرین نسخه استفاده کنید در حال حاضر 2.5.6هست (تو مشکلات جوملا 2.5 تایپک زدین احتمالا میدم 2.5باشه)

شما در لوکال هستید یا سرور (هاست):33:

دوست عزیز برام من هم این مشکل به وجود اومده بود که دکمه ذخیره کار نمی کرد مراحل نصبو با یه مرورگر دیگه انجام دادم حل شد

شما هم این کار کنید حتما حل میشه عزیز

ویرایش شده در توسط mahdi711

در مرحله 4 نصب جومیلا وقتی گزینه ادامه رو میزنم به مرحله بعد نمیره. در واقع منتظر میمونم نمیشه

دوستان راهنمایی بفرمایند

دوست من اگه منظورتون مرحله دیتابیس هست

شما برای عبور از این مرحله

باید اول یه دیتابیس از طریق MySQL® Database Wizard یه دیتابیس ایجاد کنی

برای این کار هم روی New Database کلیک کن

وقتی دیتابیست رو ساختی

بعد از اون هم از همون بخش و یکم پایینتر create user کلیک کن تا یه یوز جدید بسازی

بعد از ساخت یوز و دیتابیس باید اونا رو به هم ربط یدی که برای این کار هم یکم پایینتر رو نگاه کنی

یادت باشه برای یوزر حالت حالت دسترسی all peivileges رو قرار بده

تموم این اطلاعات رو داشته باش و دوباره به نصب جومولای خودت برگرد و طبق همین اطلاعات فیل ها رو پر کن و حالا رو ادامه کلیک کن

سلام دوست عزیز منظورتون مرحله که نام دیتابس و رمز عبور و نام کاربری میخواید:33:

شما از چه نسخه ای از جوملا استفاده میکنید:33:1.5یا 2.5:33: اگه از1.5 اخرین نسخه رو دریافت کنید و مراحل نصب پیگیری شوید اگر هم از 2.5 بازهم از اخرین نسخه استفاده کنید در حال حاضر 2.5.6هست (تو مشکلات جوملا 2.5 تایپک زدین احتمالا میدم 2.5باشه)

شما در لوکال هستید یا سرور (هاست):33:

دوست عزیز برام من هم این مشکل به وجود اومده بود که دکمه ذخیره کار نمی کرد مراحل نصبو با یه مرورگر دیگه انجام دادم حل شد

شما هم این کار کنید حتما حل میشه عزیز

درسته همون مرحله.

من از نسخه 2.5.4 استفاده میکنم.

در لوکال هستم.

2تا دیگه مرورگر را امتحان کردم دوست عزیز. نشد. به هر حال ممنونم.

یه هفته هست تو کارم تو هر مرحله یادگیری به مشکل میخورم. اگه کسی چیزی میدونه بگه. تشکر

بهترین کار اینه که شما جوملا رو از جوملا جهانی دانلود کنید و سپس فایل زبان فارسی رو بهش اضافه کنی

دیگه تو مرحله db گیر نمی کنه

سلام شما ترجیحا جوملا رو از خود جوملا جهانی و نسخه 2.5.6 رو از اینجــا دانلود کنید و نصب کنید

قبل از نصب هم حتما به phpmyadmin برید و یک دیتابیس بسازید و در مرحله چهارم این اطلاعات رو وارد کنید

نوع دیتابیس mysql

نام هاست localhost

نام کاربری root

رمز عبور رو خالی بذارید و در قسمت دیتابیس نام دیتابیسی رو که ساختین بنویسید نصب میشه...

با رضای عزیز همزمان شد

سلام دوست عزیز

با توجه به نسخه شبیه سازتون در لوکال هاست ممکنه که یا بایستی قسمت نام دیتابیس رو خالی رها کنید و ادامه را بزنید تا خودش اینکار را برای شما انجام بدهد و یا اینکه به صورت دستی در محسط پی اچ پی مای ادمین خودتان دیتابیس را بسازید و مشخصات را وارد نمایید و سپس بر روی ادامه کلیک نمایید .

در ضمن پیشنهاد میشود از یک نسخه دیگری از جوملا برای نصب و تست استفاده نمایید

این مشکل معمولا برای اکثر دوستان و شخص بنده پیش آمده است

continue is the key to successمداومت (ادامه دادن) کلید و رمز موفقیت است

سلام شما ترجیحا جوملا رو از خود جوملا جهانی و نسخه 2.5.6 رو از اینجــا دانلود کنید و نصب کنید

قبل از نصب هم حتما به phpmyadmin برید و یک دیتابیس بسازید و در مرحله چهارم این اطلاعات رو وارد کنید

نوع دیتابیس mysql

نام هاست localhost

نام کاربری root

رمز عبور رو خالی بذارید و در قسمت دیتابیس نام دیتابیسی رو که ساختین بنویسید نصب میشه...

با رضای عزیز همزمان شد

با تشکر از شما دوست عزیز بنده ه همون مشکل را دارم ولی

1. ساخت دیتا بیس بلد نیستم

2. اضافه کردن زبان پارسی بلد نیستم

لطفا راهنمایی کنید

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

برای ساختن دیتابیس به آدرس localhost/phpmyadmin برید و طبق تصویر که گذاشتم قسمتی که قرمز رنگ مشخص کردم نام دیتابیس رو بنویسید

قسمت سبز رنگ هم روی utf8_generel_ci باشه بعد همونجا دکمه Create رو میزنید و دیتابیس رو میسازه موقع نصب هم همین نامی که اینجا گذاشتید رو وارد میکنید...

[ATTACH=CONFIG]2392[/ATTACH]

زبان فارسی هم این فایلش رو نصب میکنید و پیش فرض رو روی فارسی میذارید...

ویرایش شده در توسط saber

با تشکر از شما دوست عزیز بنده ه همون مشکل را دارم ولی

1. ساخت دیتا بیس بلد نیستم

2. اضافه کردن زبان پارسی بلد نیستم

لطفا راهنمایی کنید

در ابتدا باید خدمتتان عرض کنم که ندانستن عیب نیست و اینکه انسان برای دانستن و آموختن سعی و تلاش کند خود بسیار والا است .

دوستان عزیز زحمت کشیدند و توضیحات لازم را خدمتتان ارائه نمودند و امیدوارم که مشکلاتتان حل و رفع شده باشد

و اگر کمک دیگری هم مورد نیاز بود تمامی دوستان بزرگوار آماده کمک و خدمت رسانی به شما و سایر عزیزان در حوزه جوملا هستند

اما تمامی آنچه که شما برای قبل از نصب و فرآیند نصب و تنظیمات بعد از آن نیاز داشتید و دارید در انجمن موجود می باشد و با کمی جستجو و صبر و تامل به پاسختان خواهید رسید

شما می توانید از کتاب آموزش جوملا استاد طالبی استفاده نمایید

منم همین مشکل رو دارم

ویندوز عوض کردم دیگه نصب نمیشه

با مرورگرای دیگه تست کردم نشد

ومپ رو پاک کردم باز نصب کردم نشد

این نسخه رو قبلا راحت نصب کردم اما الان نمیشه

نسخه های دیگه هم نمیشه

در کل قبلا میشدا ، الان که یندوز جدید هست نمیشه

خواهشا راهنمایی نمایید

با توجه به توضیحات دوستان.برای نصب داخل هاست به این طریق عمل کنید

1:بعدساخت یوزر و پسوورد برای دیتابیس.به phpmyadmin برید و یه دیتابیس ایجاد کنید به نام joomla.مانند عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]4433[/ATTACH]

در قسمت 2 عکس بالا نام دیتابیس رو joomla قرار بدید

2:بسته ی نصبی رو نصب کنید و در بخش دیتابیس فرم رو اینگونه پر کنید

نام کاربری:نام یوزری که برای دیتابیس ساختید

پسوورد:نام پسورد یوزر

دیتابیس:نام دیتابیس رو که joomla قرار دادید وارد کنید

سپس تکمیل نصب

-----------------------------------------------------------------------

برای نصب در ومپ یا زمپ قبل از نصب،کش مرورگر رو پاک کنید سپس تست کنید.اگه نشد از این طریق عمل کنید چون من فکر میکنم در ایجاد دیتابیس به مشکل می خوره

1:به phpmyadmin برید و یه دیتابیس ایجاد کنید به نام joomla.مانند عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]4433[/ATTACH]

2:بسته ی نصبی رو نصب کنید و در بخش دیتابیس فرم رو اینگونه پر کنید

نام کاربری:root

پسوورد:این قسمت رو خالی بزارید

دیتابیس:نام دیتابیس رو که joomla قرار دادید وارد کنید

سپس تکمیل نصب

موفق باشید

تا حالا صد بار نصب کردم اما مشکلی نداشتم

امروز ویندوز عوض کردم و همون بسته ای که قبلا راحت نصب میشد رو الان نمیزاره از مرحله 4 جلوتر بره

البته بسته نصبی جوملا فروم نصب شد اما بسته های دیگه نصب نمیشن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری