bi.bi

روشی برای نشان دادن مطالب یک مجموعه

6 پست در این موضوع

با سلام

می خواستم بپرسم راهی است که مطالب یک مجموعه رو، به شکل غیر از شکل متعارف جوملا که یک جدول با عنوانین (شماره، مطلب، نویسنده، تعداد بازدید و ...) یا طرح وبلاگی نشون می دهٰ نشون داد.

بعنوان مثال برای هر مطلب یه عکس کوچیک در نظر گرفته بشه و باکلیلک بر روی عکس مطلب نشون داده بشهٰ یا هر روش دیگه ای.

با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دو حالت برای نمایش مطالب مجموعه ها در جوملا در نظر گرفته شده.یکی وبلاگی هست که حالت پیشفرضه و یکی حالت لیست که فقط عنوان مطالب نمایش داده میشه.

برای تغییر حالت مجموعه هم در تنظیمات مجموعه به بخش گزینه های اصلی برین و حالت جایگزین رو تغییر بدین

(البته فکر کنم بشه تصویر با عنوان رو نشون بدین و برای این کار باید در همون بهش گزینه های اصلی تصویر انتخاب کنین)

موفق باشین

با سلام مجدد

ممنون از جوابتون

در تنظیمات مجموعه چیزی راجع به "تنظیمات مجموعه به بخش گزینه های اصلی برین و حالت جایگزین رو تغییر بدین" پیدا نکردم

شاید منظور شما مطالب در K2 باشه!!!

حالا می خواستم بپرسم مطلب یا مجموعه ای که با k2 نوشته شده است رو چطوری می تونم به منوی بالا مربوط کنم؟

نه من مطالب خود جوملا رو عرض کردم و اصلا با k2 زیاد کار نکردم.بفرمایین اینم تصویر تنظیمات مجموعه که عرض کردم:

در مورد اون سوالتون هم سرچ کنین مطالب زیادی در انجمن در مورد کا2 و آموزش های اون هست اگر نبود هم براش یه تاپیک جدا باز کنید تا دوستان دیگه هم بتونن ازش بهره ببرن

برای من گزینه های سمت چپ رو نداره، من از ۱.۵ استفاده می کنم فک کنم شما از ورژن بالاتری استفاده می کنید.

به هر حال

ممنونم از جوابتون.

نمایش مطالب جوملا بصورت مجموعه یا مدل های دیگه همین دوتاست(لیستی و بلاگی)...

برای اون کار و حالت های دیگه باید ماژول نوشت...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری