nava

چگونه انتقال بدم سایت از کامپیوتر بروی هاست

10 پست در این موضوع

لطفا یکی کمک کنه من چطوری سایت از روی کامپیوتر به هاست انتقال بدم توی کلیه انجمن ها را جستجو کردم فقط از طریقه کامپونت بک آپ بود که اونم نصب کردم ولی فایل بصورت زیپ نمیداد .

لطفا اگه میشه مرحله به مرحله بدون کامپونت یکی برای من توضیح بده

بسیار بسیار متشکر میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

انجمن چندین بار این مراحل توضیح داده شده خوب جستجو کنید مطالب زیادی هست...

شما اول کلیه فایلهاتون رو زیپ کنید و در هاست آپلود کنید

بعد از دیتابیستون یک اکسپورت بگیرید و سپس در هاستتون یک دیتابیس بسازید و براش یک یوزر با دسترسی کامل ایجاد کنید

و اون فایل اکسپورتی رو که گرفتین در دیتابیس هاست از طریق phpmyadmin ایمپورت کنید

فایل گانفیگتونم ویرایش کنید و نام دیتابیس جدید و پسورد رو بهش بدید و مسیر پوشه های tmp و log رو درست کنید...

هر جا مشکل داشتید باز بگید تا راهنمایی کنیم...

مرسی. من دقیقا همین کارها روکردم ولی خطا میده که به دیتیابیس وصل نیست در ضمن فایل کانفیگ هم

var $log_path = '/home/cgnava/public_html/logs';

var $tmp_path = '/home/cgnava/public_html/tmp';

در این قسمت ها بعد از Home باید اسم سایتم بزنم درسته

User هم اسم user که در دیتابیس درست کردم میدم

درست؟

درود

دوست عزیز شما اون یوزر رو که ساختید ارتباط بین یوزر و دیتابیس رو هم برقرار کردین ؟ بعد این که یوزر رو به دیتابیس وصل کردین

شما باید تو کانفیگ به این var $db نام دیتابیس که ایجاد کردین ، به این var $user یوزری که واسه اون دیتابیس ساختین و ارتباط دادین و به این هم var $password پسورد یوزر ساخته شده رو بدین ... var $host این هم که به طور پیشفرض localhost باشه ...

موفق باشینgift

یوزر دیتابیس و خود دیتابیس و پسوردشون رو باید درست وارد کنید تا کانکت بشه...

مرسی نصب شد ولی فقط صفحه نخست نشان می دهد بقیه صفحات این پیغام ظاهر می شود

Not Found

The requested URL /2012-09-06-03-55-14.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.cgnava.com Port 80

تاپیکی که براش باز کردین گفتم احتمالا از تنظیمات سئو باشه اگه فعال کردین غیر فعالش کنید...

مرسی درست شد با غیر فعال کردن تنظیمات سئو.

یک مشکل و یک سئوال داشتم.

اگر تنظیمات سئو غیر فعال باشه توسط موتورهای جستجو خوانده نمی شود یا عملیات سئو روی آن انجام نمی شود؟

همه صفحاتم درست لود می شوند جز یکی که این خطا را می دهد:

An error occurred during a connection to www.cgnava.com.

SSL received a record that exceeded the maximum permissible length.

(Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری