nava

من در سایتم لینک دانلود یک فایل zip می گذارم اما با این خطا مواجه می شوم.

6 پست در این موضوع

من در سایتم لینک دانلود یک فایل zip می گذارم اما با این خطا مواجه می شوم.

Not Found

The requested URL /public_html/ChangeColor.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.cgnava.com Port 80

فایلم رو دقیقا در همین مسیر آپلود کردم.

وقتی یک مسیر خارج از سایت میدم مثل سایت گوگل به راحتی لینک کار میکنه.

لطفا در این زمینه من راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتره برای گذاشتن دانلود در سایتتون از افزونه های دانلود مثل فوکا دانلود استفاده کنید که به راحتی بتونین فایل رو برای دانلود بزارین و با اروری روبرو نشین

الان شما در انتها آدرس سایتتون چی میزنین؟میزنین /public_html/ChangeColor.zip؟ اگر عبارت public_html رو میزنین که بخاطر همونه و باید اون بردارین و آخر آدرس سایتتون فقط /ChangeColor.zip رو بزنین.در صورت امکان آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

مرسی آدرس سایت:

www.cgnava.com در قسمت آموزش بخش Photoshop این مشکل وجود دارد.

در ضمن اون افزونه ایکه گفتید از کجا می تونم دانلود کنم

مرسی آدرس سایت:

www.cgnava.com در قسمت آموزش بخش Photoshop این مشکل وجود دارد.

در ضمن اون افزونه ایکه گفتید از کجا می تونم دانلود کنم

فایل از این مسیر قابل دانلود است (ممنون از وحید) cgnava.com/ChangeColor.zip

کامپوننت مذکور http://www.phoca.cz/phocadownload البته فارسی شده اش هم تو نت هست

بله مشکل همونی هست که گفتم.عبارت public_html رو باید از لینک دانلود حذف کنید.من حذف کردن درست شد و فایل رو برای دانلود اورد.اینم توضیح تصویری:

joomlaforum.ir_13482140311.jpg

اون افزونه هم توی نت جستجو کنید پیدا میشه. فوکا دانلود هست و جی دانلود هم هست و سایرین که این دوتا رو من توصیه میکنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری