ali1234

در خواست قالب نیمه خبری مثل این تقریبآ

7 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

تاجایی که یادمه این قالب رایگان بود، و منتشر شده بود در نت،

لینک این سایت رو بدید تا بهتون بگم اسم قالب چی بود و تا بتونید با اسم پیداش کنید....

برای سایت های خبری از قالب sjnews می تونید استفاده کنید که بسیار قالب زیبا و کارآمدی هستش

یه جستجوی ساده بزنید پیداش می کنید

فارسی شده اش هم موجوده

اگر پیدا نکردید خبر بدید لینک بزارم براتو دوست عزیز

موفق باشید

البته چون خود بنده خیلی دنبال قالب گشتم قالب های زیبایی رو یافتم کع اگر خواستید و از نظر اساتید محترم طالبی و مردانه زاده مشکلی نداشته باشه براتون تو انجمن آپلود کنم تا بتونید ازش استفاده کنید

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر استاد

آقا هجت بنده این قالب رو دارم این قالب به درد بنده نمی خوره منظور ام از مثل این قالب اینه که تقریبآ موقیت های قالب به این صورت باشه مثلا تو قسمت هدر بشه به راحتی تغیرات لازم رو اعمال کرد ایراد های تو این قالب هست که بنده نتونستم مشکلش رو حل کنم انم به خاطر ضعف کارم با cc هاست در اصل کار بنده طراحی و میکس و مونتاژ فیلم و این چیزاس تقریبآ 4 ماه دارم درو مورد سایت کار می کنم اونم به این خاطر که اشخاص کمی هستن که قالب های قرآنی یا مذهبی زیبا طراحی کنن به نظر بنده یه جای خالی مشاهده می شد گفتم خودم دست به کار شم :| فلن هم هنوز نمی شه گفت تونستم چیز زیادی بکنم gift

( در ضمن این قالب رو خودم به ان شکل در آوردم می خوام برا یک موسسه قرآنی این رو کار می کنم ولی فلن دلم به این نو قالب راضی نمی شه ارزش قرآن بیشتر از این کار های ساده است

ویرایش شده در توسط ali1234

البته چون خود بنده خیلی دنبال قالب گشتم قالب های زیبایی رو یافتم کع اگر خواستید و از نظر اساتید محترم طالبی و مردانه زاده مشکلی نداشته باشه براتون تو انجمن آپلود کنم تا بتونید ازش استفاده کنید

موفق باشید

داداش از شمام ممنونم اگه بنظر شما این چنین قالبی باشه که موقیت هاش تقریبآ شبه به این باشه ممنون میشم لینکشو بدبد این سایتی می خوام را ه بندازم یک نو سایت نیمه خبری آموزشی میشه گفت بهش ( اخبار قرانی و آموزشی )

داداش از شمام ممنونم اگه بنظر شما این چنین قالبی باشه که موقیت هاش تقریبآ شبه به این باشه ممنون میشم لینکشو بدبد این سایتی می خوام را ه بندازم یک نو سایت نیمه خبری آموزشی میشه گفت بهش ( اخبار قرانی و آموزشی )

سلام دوست عزیز

خدا قوت

2 تا قالب دارم که برای کار شما واقعا مناسب و عالی هستش

انشاءالله فردا جمعه براتون تو آپلود سنتر انجمن قرار میدهم و آدرسشو براتون ارسال می کنم

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری