amin.poorsaeed

اطلاعیه در مورد قالب هاستینگ ارس دیزاین

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

امروز بعد از مدت ها قطعی اینترنت خانه دوباره به اینترنت برگشتم ولی این بار خیلی عصبانی شدم به خاطر بعضی از تهمت هایی که بعضی ها به دلیل کم عقلیشون بهمون زدن و ما هم خواستیم این تاپریک رو به خاطر اثبات ماجرا و اثبات کم عقلی این دوستان عزیز ایجاد کنیم

امروز وقتی با چیزپیn رفتیم جی میلمون رو چک کنیم دیدم کم عقلی با عنوان ح.ذ ( البته مخفف نوشتم تا بی احترامی نشه ) که عضو تیم ج هست بهم پیام داده تو گوگل + با این متن

امشب به سایت بر خوردم که این قالبش شبیه به این قالب شما بود :

نسخه نمایشی شما:

http://demo.arasdesign.ir/templates/1391/mordad

قالبی که من پیدا کردم :

http://designedbydash.com/themes/slickhost-joomla

کمی شبیه نیست ؟ اول فکر کردم این سایت هم مانند شما یک PSD دیده از لینک زیر و دانلود کرده و تبدیلش کرده به قالب :

http://themeforest.net/item/slickhost-hosting-template/2076025?WT.ac=search_item&WT.seg_1=search_item&WT.z_author=metaffex

اما بیشتر که دقت کردم دیدم تمامی تگ ها و سی اس اس های نسخه نمایشی شما و...

غیر از این است که راحتی می توان به شما گفت دزد ؟

همانطور که شما شرکت همکار خود را دزد خواندید در حالی که آن ها اینطور پنهان کاری نمی کردند و فقط برای فرار از کپی رایت جهانی اسم قالب را عوض کرده بودند.

اما شما قالب را به نام خود کردید و فریم ورک آن را عوض کردید و ....

چقدر کثیفه که آدم یک کاری بکنه و بگرده ببینه کی اون کار رو کرده و یا شبیه اون کار رو بعد با پر رویی جار بزنه که آقا فلانی دزده. فعلا که شما از همه دزد ترید.

بعدا هم رفته بنده رو تو گوگل + به لیست سیاهش اضافه کرده تا نتونم جوابش رو بدم ولی خوب منم گفتم به شعار حجت جان عمل کنم ( دزدان را از اینترنت پاک خواهیم کرد ) و به دوستان بگم چشماشونو باز کنن

حالا پاسخ دوست کم عقلمون :

اول از همه من با هیچ شرکت دزدی مثل شرکت شما همکار نیستم و ثانیا متن رو بخونین تا دلیل کم عقل بودن خودتون رو متوجه بشین

قابل توجه بعضی سایت ها که ادعا می کنن قالب تولید می کنن ولی کارشون دزدی هست و این برچسب زشت رو آوردن روی ما چسبوندن ، این قالب یک بار توسط سایت Themeforest که به صورت ماهانه برا اعضا یکی از قالب های پولیشو به رایگان برای دانلود میزاره ، به اشتراک گذاشته شد ما هم از فرصت استفاده کرده و این قالب رو دانلود کردیم و بعد به قالب جوملا تبدیل کردیم ، حال این قالب در تاریخ 1391/06/31 مصادف با ( 21 سپتامبر 2012 ) توسط خود شرکت سازنده به جوملا تبدیل شده ( لینک اثبات ماجرا ) در حالی که ما این قالب رو حدودا یک ماه قبل در تاریخ 1391/05/12 مصادف با ( 2 آگوست 2012) در انجمن جوملای ایران منتشر کردیم . پس این کم عقلی تیمی رو نشون میده که به ما خواست برچسب دزدی رو بچسبونه . امیدوارم کاربران عزیز به خاطر لهن صحبتم ناراحت نشن این لهن صحبت بنده به خاطر حرفی هست که یکی از عضو های تیم دزد عزیزمون به ما چسبوندن انشالله بزودی با کارایی که ما می خواهیم بکنیم روی این دزد کوچولو کم میشه ; )

ثالثا پنهان کاری به این بزرگی حداقل ما به طراح قالب اطلاع داده بودیم و توی سایت و توی انجمن و جاهایی که منتشر شد قالب گفتیم که این قالب ماله فلان شرکت و با فلان نام منتشر شده !!!

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

درسته من چک کردم .

------------------------------

[ ویرایش شد ]

حجت جان ناراحت نشو این دوستمون حقیقت رو خواسته بگه ولی یادش رفته کمی بد گفته .

و دوست عزیز هدف من بی احترامی به این فرد نبود فقط می خواستم ایشون کمی فکر کنن بعد حرف بی جا بپرونن

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

درسته من چک کردم .

ایشون 10000و......... کمه بوده :didi:

اگر دوست دارید ، دیگران بهتون احترام بذارند، سعی کنید خودتون احترام بذارید؛ اول!!!

وقتی بی احترامی به اندازه ی عدد 1بکنی. حتما باید منتظر بی احترامی به اندازه ی 100 باشی!!! چون حق شماست و حق فردی که بهش بی احترامی شده!!!

لطف کنین ، خودتون، پست خودتون رو ادیت کنین....(سریعا!!!)

آقا هر کی آقا ابوالفضل و آقا حجت رو ناراحت کنه با من طرفه ها

هواستون جمع باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری