Komail

آموزش راه اندازی وب سایت خبری یا فروشگاهی

9 پست در این موضوع

بعد از عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

چند مدتی است برای آنکه بتوانم کمک کوچکی به دوستان عزیز کرده باشم تو فکر قرار دادن آموزش های جوملا هستم

البته با کسب اجازه از بزرگترهای محفل (بنده ارادتمند همه دوستان جوملا فروم خصوصا قدیمی ترها هستم)

برای همین گفتم از دوستان نظر بگیرم که آموزش صفر تا صد راه اندازی سایت خبری رو بزاریم یا سایت فروشگاهی ؟

دوستان لطف کنید و نظر بدید تا به حول و قوه الهی و کسب اجازه از آقایان طالبی و مردانه زاده عزیز هر چه زودتر شروع نماییم .

در ضمن در خصوص راه اندازی پورتال های شرکتی و سازمانی در شبکه های داخلی (به صورت لوکال هاست) بنده تا حدودی کار کرده ام و اندکی تجربه کسب نموده ام که فکر می کنم به درد دوستان بخورد .

اگر دوستان عزیز کمکی لازم داشتند بنده در خدمتگزاری حاضر و پیشقدم هستم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

قبلا چنین تاپیکی اگه اشتباه نکنم راه اندازی شده بود ،

روی قسمت لوکال بیشتر مانور بدید ، به صورت آموزش جامع و کامل

آیده خوبیه

آیده خوبیه

ممنون از پاسختون

منظورتون تاکید بر روی لوکال هاست چیه ؟

روی کدوم قسمتش مانور بدم ؟

اصلا نظرتون در خصوص نحوه ی راه اندازی پورتال سازمانی و شرکتی و ارائه خدمات چیه ؟

راه اندازی سرور لوکال به صورت واقعی و نه به صورت شبیه سازی شده نظیر xampp و wampp و lampp

و موارد مرتبط به امنیت و سرویس های آن ؟

البته بنده بیشتر به دنبال ارائه ی آموزشی هستم که اولا تکراری نباشد و ثانیا به کار آید و مفید باشد

موفق باشید

آیده خوبیه

ممنون از پاسختون

منظورتون تاکید بر روی لوکال هاست چیه ؟

روی کدوم قسمتش مانور بدم ؟

اصلا نظرتون در خصوص نحوه ی راه اندازی پورتال سازمانی و شرکتی و ارائه خدمات چیه ؟

راه اندازی سرور لوکال به صورت واقعی و نه به صورت شبیه سازی شده نظیر xampp و wampp و lampp

و موارد مرتبط به امنیت و سرویس های آن ؟

البته بنده بیشتر به دنبال ارائه ی آموزشی هستم که اولا تکراری نباشد و ثانیا به کار آید و مفید باشد

موفق باشید

گویا ایده بنده خیلی مورد پسند دوستان واقع نشده است

با سلام....

خب اینم از نظر بنده ی حقیر...:heey:

کمی بحث میکنیم...

به نظر شخص من، طراحی سایت یک چیز شخصی و یک سلیقه ایه، و طراحی با جوملا عملا کارکردن با افزونه های مختلفه...یعنی چیزی که بخوای بینشون تفکیک خاصی قائل بشین اصلا وجود نداره.

یه کامپوننت یه جا کاتالوگمون میتونه باشه!.یه جا سیستم دانلودمون و یه محتوامون و....!!!

اینی که شما میگید به نظر بنده(حقیر) اصل ایده ش کمی با ادیت بیان بشه بهتره.

مثلا به این طریق : شما یکسری اموزش دوره ای پیوسته در نظر میگیرین.آموزش افزونه های پرکاربرد و بزرگ و سنگین. که موردنیاز همگان هم هست...

مثلا آموزش تصویری و ویدئویی کاتو ، زو ، جوم شاپینگ، ویرتو و....

بعنی پس پایان آموزش شما، کاربر مطمئن میشه که اقا من کار با "کاتو" رو بطور کامل یاد گرفتم و....

اون ایدهتون با این تفاسیری که عرض شد، به نظر میرسه کوبیدن بر تبل و دهل باشه. عنوانش بزرگه، ولی در عمل هیچی توش نیست!!! چون جوملایی خاصیتی یک بعدی و تک بعدی نداره ...هرجاشو که بگیری به یه جای دیگه میتونی وصلش کنی...!!!

:a2d3:موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

خیلی ممنون آقا حجت عزیز بابت پاسختون

پس به نظر شما مثلا یه تاپیک تحت عنوان آموزش جوم شاپینگ یا افزونه های پرکاربرد راه اندازی کنم ؟

خودم میتونم عنوان تاپیکو عوض کنم یا شما باید زحمتشو بکشید یا اینکه ... ؟؟؟

نه عزیز....بازم که حولید برادر من...

شما اول آموزش ها رو تهیه کن . بعد یک تاپپیک جدید ایجاد کن و سری به سری آموزشهای رو بطور پیوسته قرار بده تا به انتها برسه. چون وقتی الان تاپیک رو ایجاد بکنی در حالی که آموزشی در دست نداشته باشی.همین خودش باعث بی اعتمادی کاربران به شما و خدا ناکرده باعث هدر رفتن زحمات شما میشه!!یا

حق

نه عزیز....بازم که حولید برادر من...

شما اول آموزش ها رو تهیه کن . بعد یک تاپپیک جدید ایجاد کن و سری به سری آموزشهای رو بطور پیوسته قرار بده تا به انتها برسه. چون وقتی الان تاپیک رو ایجاد بکنی در حالی که آموزشی در دست نداشته باشی.همین خودش باعث بی اعتمادی کاربران به شما و خدا ناکرده باعث هدر رفتن زحمات شما میشه!!یا

حق

سلام

به روی چشم

بله درست میفرمایید بنده خیلی عجله کردم

متشکر و سپاسگزارم

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری