ابوالفضل طالبی

کاربر شماره 400 انجمن neda_s برنده جایزه چهارصدمین کاربر انجمن جوملای ایران

12 پست در این موضوع

همانطور که میدانید در طی دوره های مختلف به کاربران ثبت نامی انجمن هدایایی اعطا میشود.اکنون نیز به کاربر شماره چهارصد انجمن با نام کاربری neda_s یک پنل ارسال پیامک رایگان با شارژ 7 هزار تومانی اهدا میشود.

کاربر محترم از طریق پیام خصوصی تماس بگیرند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کاشکی من نفر 400 بودم .. اقا بدین من بهشون میدم ...

تو این دنیا نفر 400 این انجمنم نشدیما .. عجب زندگی ای شد

عجب همش دلم میخاست بدونم این 400 گوشه چیه جالب بود

پس چی؟ فکر کردی جوملا فروم ایران الکیه!!! :thanks: :1: loool

قبلا هم تو انجمن بحث شده بود که 400 چیه و خیلی هم اعتقاد داشتند که نفر 400 ام مثل 200ام جایزه میگیره

من خودم وسوسه شدم که بشینم و از 390 به بعد یوزر الکی بسازم تا 400 بشم ولی به این دلیل اینکارو نکردم

از نظر اخلاقی اشکال داشت

بازم از زحمات و همت اقای طالبی تشکر نموده و یادداوری میکنم اگر خواستند بازم اینکارو ادامه بدن یه جوری باشه که به راحتی لو نره:)

:auizz3ffy9vla57584x

ماشا الله این همه ایمیل دارین .

منم با نظر شما موافقم . اگر چه معتقدم تا الان انجمن راه خیلی خوبیو رفته و دوستی و احترام متقابل خیلی خوبی برقراره(اگر چه تو بعضی پستا اخیرا لحنا یکم عوض شد و لی فکر می کنم از اون نقاط پرت تو نمونه های آماری باشه ) ولی تو دنیای نت هیچی غیر ممکن نیست و همچنین مسایل ابتکاری تر بشه خیلی بهتره مثل 200! که هیچ کی (لا اقل 99 درصد ) ازش خبر نداشتن و کنجکاوی باحالی شکل گرفته بود .

برنامه بعدي شب يلداست

برنده هم حتما منم

فقط حيرون موندم شب يلدا به بيشترين ارسال كننده شب هديهميدن يا بين حاضرين قرعه كشي ميشه يا بين غايبين قرعه كشي ميكنن يا بين همه اعضا قرعه كشي ميشه يا به همه اعضا جايزه ميدن

حدس زياده اما كدومش درسته خدا ميدونه و طالبي و البته حجت مردانه

فهمیدم

آزمایشگاه پی سی جوملا که قرار بود نحوه اتصال ماژول های بانکی به دیگر افزونه ها را اموزش بده .هدیه شب یلدا هست

البته امیدوارم که درست فکر کرده باشم .در غیر اینصورت یک افزونه تجاری بصورت رایگان منتشر میشه .

البته من نظرم روی اولی هست

شب همه خوش