eskafild

مشکل در آمارگیر vvisit

11 پست در این موضوع

سلام

من از آمار گیر mod_vvisit_counter استفاده می کنم که متاسفانه آمار نوجومی می ده نمی دونم از چیشه

یک از تنظیمات که هم تو ماژول و هم تو پلاگینشه Cache Time هست

ممکنه آمار نوجومیش به این قسمت مربوط بشه؟

اگه هست چه باید کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

.:موضوع ویرایش شد:.

دوست عزیز برای اینکه زودتر به جوابتون برسید از عنوان مناسب برای تاپیکتان استفاده کنین

با تشکر وحید طاهری

لطف از این نسخه استفاده نمایید، تست شده است و خوب کار میکنه

البته قبلش تمامی مواردی که از vvisit قبلیتون هست حذف کنید حتی پلاگین هایی رو که باقی میمونن یا پوشه هاشون رو حذف کنید اگه موندن و بعد اقدام به نصب کنید

فقط قسمت نمایشش راست چین شده

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13491113111.zip

لطفا به انجمن دقت کنید! این افزونه که دادید مربوط به جوملا 2.5 هست:dadad4:

از همین آدرس دانلودش کردم

با رفرش بازدید نمی زنه!

بازدید رو 3000 الآن تو سایتم زده

من وب گذر هم رو سایتم هست که میگه 177 بازدید کدوم درسته؟:13:

مطمئن باشید که آمارگیرها همگی خطا دارند ولی این مقدار اختلاف نشانه مشکل در افزونه است، اما تعجبم از این است که بنده هم در سایتهایی که طراحی میکنم از این افزونه استفاده کرده ام ولی خوب تفاوت معمولا به شکل دوبرابر بوده نه این مقدار، اما اینو بدونید که آمارگیرهای دقیق و متاسب » الکسا، histats و وبگذر هستند

وبگذر که اصلا درست آمار نمی ده اگر دقت کنید وفتی از مطلبی بازدید میشه وبگذر اون رو حتی تو نمایش زندش هم نشون نمیده!

اون یکی هم که گفتید بر اساس آی پی هست که خب اینم بازدید کننده کمی رو نشون میده!

یک سوال سایت کم تو الکسیا رتبه 13 هزار تقریبا داره چقدر بازدید میشه گفت داره؟ حدود

با توجه به اینکه بحث از موضوع که "مشکل در آمارگیر vvisit" هستش داره خارج میشه، اما عرض کنم که سایتی با این وضعیت الکسا (جهانی) بازدیدش بالای 70 هزار در روز هستش.

لطفا موضوعات خاص رو با عناوین مجزا در انجمن مربوطه ااش مطرح کنید.

آمارگیر هم بسته به سلیقه خودتون استفاده کنید (هر کدوم به نظرتون آمار بهتری میده) ولی پیشنهادم همون HISTAT هستش که خیلی خیلی بهتر از سایر آمارگیر هاست

موفق باشید

ممنون میشم در مورد Cache Time هم توضیحی بدید که تو ماژول و پلاگین نوشته و عدد داره

ممنون میشم در مورد Cache Time هم توضیحی بدید که تو ماژول و پلاگین نوشته و عدد داره

شما کش رو غیرفعال کنید بهتره و آمارتون زودتر بروز میشه، ولی این که کش یعنی چی همون زمان ذخیره سازی اطلاعات هستش و در زمان بارگزاری صفحه یا اون ماژول خاص صرفه جویی یا کاهش زمان در بارگزاریش رخ میده:nasihat:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری