raminbarati360

بهترین فروشگاه ساز برای جوملا 2.5 چیست؟؟؟؟؟

13 پست در این موضوع

با سلام دوستان من در انجمن سرچ کردم ولی جواب سوالم را پیدا نکردم به نظر شما بهترین فروشگاه ساز برای جوملا 2.5 چیست؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بچه ها می گن جوم شاپینگ ولی من کار نکردم. ویرچومارت هم خیلی خوبه

بله حقیقتا اپنکارت بهترینه ولی به صورت مجزا از جوملا که این برای خودش مشکلاتی داره.

بچه ها روی http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/19307 کسی کار کرده. فکر کنم افزونه خوبی باشه روش کار بشه برای فارسی سازی و درگاه می تونه خیلی جالب بشه

با فروشگاه ساز خودت رو خسته نکن!!

بسته نصبی فروشگاه قاصدک رو دانلود کن خیلی راحت و کات رو خیلی زود شروع کن!!

اینم نمونش سایت فروشگاهی خودم برای فروش طرح هام که تازه راه انداختم.

www.mahsamshop.ir

به نظر بنده هم اگر اصراری به جوملایی بودن فروشگاهتون ندارید برید سراغ اسکریپ هایی نظیر اوپن کارت که تخصصشون فروشگاه

ولی اگر اصرار دارید جوملایی باشه افزونه جوم شاپینگ به نظرم بهترین انتخابه دوست عزیز

اینم نمونه کارش : اثر استاد دلجو و استاد طالبی

موفق باشید دوست عزیز

با فروشگاه ساز خودت رو خسته نکن!!

بسته نصبی فروشگاه قاصدک رو دانلود کن خیلی راحت و کات رو خیلی زود شروع کن!!

اینم نمونش سایت فروشگاهی خودم برای فروش طرح هام که تازه راه انداختم.

www.mahsamshop.ir

سلام لینک دانلودش رو لطفا قرار دهید.

یا علی.

دوستان بالاخره جوم شاپینگ یا ویرچومارت ؟؟؟؟؟ بعد راستی یه سوال دوستانی که افزونه های دیگر را معرفی کردند خیلی لطف دارن ولی من پیش خودم میگم مگه جوملا اونقدر استفاده نداره که یه فروشگاه درست حسابی براش نوشته شود و ما نریم سراف دیگر cms ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان بالاخره جوم شاپینگ یا ویرچومارت ؟؟؟؟؟ بعد راستی یه سوال دوستانی که افزونه های دیگر را معرفی کردند خیلی لطف دارن ولی من پیش خودم میگم مگه جوملا اونقدر استفاده نداره که یه فروشگاه درست حسابی براش نوشته شود و ما نریم سراف دیگر cms ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بنده از زبان شخص استاد طالبی شنیدم که جوم شاپینگ بهتر و وی تره و خودم هم با جوم شاپینگ کار کردم و راضی هستم

ویرچومارت گویا یک مقداری نواقص داره ( حتی من شنیدم چند روزی از لیست افزونه های سایت جوملا جهانی به همین دلیل حذف شده است )

در خصوص فروشگاه سازهای غیر جوملایی اونا از قبل آماده شدن و کار شما رو راحت تر می کنن مثل جوملا که پنل مدیریت یک سایت رو به شما میده و میتونید امکاناتشو با استفاده از افزونه ها زیاد و زیاد و زیادتر کید فروشگاه سازها هم همینطور هستند

البته اینوهم بگم که با جوملا هم میشه یک فروشگاه قدرتمند و خوب راه اندازی کرد

اگر افزونه های جوم شاپینگ رو برای دانلود می خواهید از اینجا دریافت کنید

اگر فروشگاه ساز قاصدک استاد دلجو رو می خواهید از اینجا دریافت کنید

البته باید عضو شوید تا بتوانید دانلود نمایید

(در خصوص فروشگاه ساز قاصدک استاد دلجو دقت بفرمایید که اگر در لوکال هاست میخواهید از آن استفاده نمایید بایستی از ioncube استفاده نمایید (نصب نمایید) تا بتوانید وارد قسمت مدیریت سایت شوید)

برای جلوگیری از سوءاستفاده کدهای فروشگاه ساز قاصدک قفل شده و شما قادر به تغییر در کپی رایت آن نیستید

اگر فرمایشی بود بنده در خدمتتان هستم

موفق و پایدار باشید

به نظرم بهترینش پی سی مارکت هست که تو سایت استاد برای فروش هست...

سلام منم یک نظر داشتم یک سایت تخفیفان هست که معروفه یک بار یک صفحش خطا داشت متوجه شدم که با magento سایتو راه انداخته فکر کنم فروشگاه ساز خوبی هم باشه احتمالا هاستتون برای نصب داره (هاست من که اینطوریه) موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری