user_joomla

[کمک]تغییرات در قالب پیش فرض

16 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

قالب پیش فرض جوملا 2.5.6 نصب شده و من چند سوال داشتم در این مورد :

1)دوستان چطور میشه کپی رایتی که در فوتر هست رو حذف کرد ؟

2)چطور میشه کد شمارشگر وبگذر رو قرار بدم؟یعنی در چه فایلی و بین چه کدی ؟ می خوام پایین فوتر باشه!

3)با اینکه یونیکد فعال هست ، نام مستعار به صورت تاریخ و زمان نشون داده شده ، که وقتی تو HELP جوملا میری نوشته که در صورتی که غیر لاتین باشه به این صورت نشون داده میشه البته فقط مجموعه ها ، حالا من مجموعه ها رو به انگلیسی نوشتم اما باز نام مستعار تاریخ و زمان هست...

4)سمت پایین یک مورد میاد که نوشته "برای حمایت از ما امتیاز دهید" اما دکمه واسه امتیاز دادن نیست ، چطور میشه این رو حذف کرد؟

5)همچنین اگر سخت نیست بگید چطور میشه یه قسمت از سایت اطلاعات تماس نوشت.

6)با اینکه من تنظیمات htaccess رو رعایت کردم و mod_rewrite رو فعال کردم صفحه اصلی سایت باز میشه اما گزینه ها با ارور not found نشون داده میشه.نمی دونم مشکل از کجاست؟

ببخشید بخاطر این همه سوال جزیی و ریزه

ممنون از همه دوستای عزیزم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام از کدوم قالب استفاده میکنید؟

برای وب گذر و اطلاعات تماس میتونید از ماژول html سفارشی استفاده کنید...

با سلام خدمت دوستان

قالب پیش فرض جوملا 2.5.6 نصب شده و من چند سوال داشتم در این مورد :

1)دوستان چطور میشه کپی رایتی که در فوتر هست رو حذف کرد ؟

2)چطور میشه کد شمارشگر وبگذر رو قرار بدم؟یعنی در چه فایلی و بین چه کدی ؟ می خوام پایین فوتر باشه!

3)با اینکه یونیکد فعال هست ، نام مستعار به صورت تاریخ و زمان نشون داده شده ، که وقتی تو HELP جوملا میری نوشته که در صورتی که غیر لاتین باشه به این صورت نشون داده میشه البته فقط مجموعه ها ، حالا من مجموعه ها رو به انگلیسی نوشتم اما باز نام مستعار تاریخ و زمان هست...

4)سمت پایین یک مورد میاد که نوشته "برای حمایت از ما امتیاز دهید" اما دکمه واسه امتیاز دادن نیست ، چطور میشه این رو حذف کرد؟

5)همچنین اگر سخت نیست بگید چطور میشه یه قسمت از سایت اطلاعات تماس نوشت.

6)با اینکه من تنظیمات htaccess رو رعایت کردم و mod_rewrite رو فعال کردم صفحه اصلی سایت باز میشه اما گزینه ها با ارور not found نشون داده میشه.نمی دونم مشکل از کجاست؟

ببخشید بخاطر این همه سوال جزیی و ریزه

ممنون از همه دوستای عزیزم

1- برای حذف فوتر یا باید فایل قالب را ادیت کنید یا ماژول فوتر اگر فعال باشد غیر فعال کنید ...

2-می تونید در یک ماژول دستی ایجاد کرده و درآن کد ها را قرار دهید و در موقعیت مورد نظر منشر کنید یا در داخل کد های فایل index قالب در مکان مورد نظر کد ها را وارد کنید .

4- احتمالا یک ماژول یا پلاگین برای این مورد نصب شده که با غیر فعال کردن آن نوشته حذف خواهد شد .

5-برید تو بخش کامپوننت ها قسمت تماس با ما یک تماس جدید بسازید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید ....

6-اگر گزینه مرود نظر را فعال کرده باشید باید فایل htaccess را نیز باید تغییر دهید .... مطمئن شوید که که این کار را درست انجام داده اید در غیر این صورت باید بدون مشکل سایت شما لود شود...

دوست عزیز تمام این مطالب در داخل انجمن موجود است با کمی جستجو به نتیجه می رسد لطفا ابتدا جستجو کنید

با توجه به اینکه دوستان پاسخشون کامل بود من دیگه پاسخ نمیدم

موفق و پایدار باشید

با تشکر از دوستان ....

جناب صابر ، قالب yourgrid (جوملا 2.5.6) نصب شده است

جناب BahramBaba

1.میشه توضیح بدید چطور ویرایش کنم؟چون ماژولی با نام فوتر بود اما غیرفعال کردم باز هم وجود داشت.فقط می خوام متن زیر حذف بشه :

جوملا فارسی

اخبار جوملا

CSS Valid | XHTML Valid | Top

Copyright © Joomlafarsi.com 2012 All rights reserved. Developed by Joomla Farsi

2.برای قرار دادن کد وبگذر کدوم راحت تر هست ؟ و میشه مختصرا توضیح بدید یا اینکه موضوعی که در این مورد بحث کرده رو لینک بدید

3.نام مستعار رو کسی راهنایی نکرد یا فراموش کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4.پیداش می کنم (این مثل همین انجمن که پایین سمت چپ میاد میگه در گوگل محبوب کنید... هست ...!

5.منظور از تماس نه اینکه فرمی باشه.به عنوان مثال سمت چپ صفحه اصلی سایت موقعیتی باشه که اونجا چندتا ایمیل رو وارد کنیم کاربران ببینند

6.من mod_rewrite رو فعال کردم و همه جوره htaccessرو امتحان کردم دو تا بود ،که یکی رو حذف کردم اون یکی رو باقی گذاشتم و برعکس اما جواب نگرفتم

بازم تشکر.

دوستان این امکان وجود داره که صفحه سفارشی ارور 404 درست کرد؟کامپوننتی در جوملا 2.5.6 ام وجود داره که فعال هست اما رو سایت که امتحان کردم دیدم پیغام خطای 404 میده اما با لوگوی جوملا ، چطور میشه یا اینو ویرایش کرد یا یه صفحه سفارشی ساخت.؟

1.میشه توضیح بدید چطور ویرایش کنم؟چون ماژولی با نام فوتر بود اما غیرفعال کردم باز هم وجود داشت.فقط می خوام متن زیر حذف بشه :

سلام دوست من جستجو کنی پیدا می کنی جوابتو

نحوه ویرایش فایل ها از طریق برنامه هایی مثل ++Notepad و Phpedesigner و...

ماژول footer اگه به موقعیت نگاه کنی میبینید که برای منوی قسمت footer می باشد. لذا شما برای ویرایش footer به قسمت

Template=> yourgrid => yjsgcore=> yjsg_footer.php

این فایل رو باید ویرایش کنید دوست من.

چطور میشه کد شمارشگر وبگذر رو قرار بدم؟یعنی در چه فایلی و بین چه کدی ؟ می خوام پایین فوتر باشه!

پیشنهاد میکنم از سرویس persianstat.com استفاده کنی.

ولی اگه بخوای از وبگذر هم استفاده کنی باید یه تگ تو footer باز کنی و انجا قرار دهید.

با اینکه یونیکد فعال هست ، نام مستعار به صورت تاریخ و زمان نشون داده شده ، که وقتی تو HELP جوملا میری نوشته که در صورتی که غیر لاتین باشه به این صورت نشون داده میشه البته فقط مجموعه ها ، حالا من مجموعه ها رو به انگلیسی نوشتم اما باز نام مستعار تاریخ و زمان هست...

راجب این قبلا تاپیک ایجاد شده جستجو کنید.

سمت پایین یک مورد میاد که نوشته "برای حمایت از ما امتیاز دهید" اما دکمه واسه امتیاز دادن نیست ، چطور میشه این رو حذف کرد؟

Template=> yourgrid => yjsgcore=> yjsg_footer.php

این فایل رو باید ویرایش کنید دوست من.

اولای صفحه هست شبیه این کده که باید تغییرات خودتو بهش بدی

<div style="border:1px solid #d8d8d8; z-index: 500;color:#333;font-size:11px;line-height:20px;padding:5px;border-top-right-radius:8px;border-top-left-radius:8px;text-align:center;font-size:8pt;position:fixed;left:10px;bottom:10px;background-color:#00b3e7;background-repeat:repeat; font-family:tahoma" dir="rtl">

[color="#FF0000"]برای حمایت در گوگل[/color]<br />
<g:plusone size="medium" href="http://www.[color="#FF0000"]ٍٍSITENAME[/color].ir"></g:plusone>
<script type="text/javascript">
 window.___gcfg = {lang: 'fa'};

(function() {
   var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true;
   po.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js';
   var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s);
 })();
</script>
</div>

این کد و خودم درست کردم که میتونی css و حتی کد اصلی 1+ رو از گوگل وبمستر بگیری

همچنین اگر سخت نیست بگید چطور میشه یه قسمت از سایت اطلاعات تماس نوشت.

اینو نفهمیدم توضیح بدید. همچنین مورد 6.

یا علی

با تشکر از دوستان ....

جناب صابر ، قالب yourgrid (جوملا 2.5.6) نصب شده است

جناب BahramBaba

جوملا فارسی

اخبار جوملا

CSS Valid | XHTML Valid | Top

Copyright © Joomlafarsi.com 2012 All rights reserved. Developed by Joomla Farsi

در مسیر template پوشه yougrid پوشه ysjgcore فایل ysjgfooter.php را ویرایش نمایید

2.برای قرار دادن کد وبگذر کدوم راحت تر هست ؟ و میشه مختصرا توضیح بدید یا اینکه موضوعی که در این مورد بحث کرده رو لینک بدید

دوست عزیز در قسمت ماژول ها یک ماژول جدید از نوع html سفارشی انتخاب کن . دمه تغییر ویرایشگر رو بزن تا ویرایشگر به حالت کدی دربیاد . حالا کدهای وبگذر را کپی کن

یادتون باشه موقعیت بهش بدید و در حالت انتشار قرارش بدید . ضمنا تو کدوم صفحات نمایش داده بشود نیز فراموش نشود .

برای قرار دادن کد میتونید از افزونه ی بسیار قوی custom felexi code هم استفاده کنید

3.نام مستعار رو کسی راهنایی نکرد یا فراموش کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظوزتون از نام مستعار چیه ؟

لینک بزارید.

4.پیداش می کنم (این مثل همین انجمن که پایین سمت چپ میاد میگه در گوگل محبوب کنید... هست ...!

از تو قسمت پلاگین ها افزونه حمایت از ما رو غیر فعال کنید دوست عزیز

5.منظور از تماس نه اینکه فرمی باشه.به عنوان مثال سمت چپ صفحه اصلی سایت موقعیتی باشه که اونجا چندتا ایمیل رو وارد کنیم کاربران ببینند

برای اینکار هم میتونید از کامپوننت استفاده کنید و ایمیل ها رو اونجا تعریف کنید و با استفاده از ماژول p30weblink ایمیل ها رو در صفحه ی اصلی در یک موقعیت خاص نمایش بدهید

و هم اینکه میتونید بازم از html سفارشی استفاده کنید دوست عزیز

6.من mod_rewrite رو فعال کردم و همه جوره htaccessرو امتحان کردم دو تا بود ،که یکی رو حذف کردم اون یکی رو باقی گذاشتم و برعکس اما جواب نگرفتم

بازم تشکر.

موفق باشید

با تشکر از هر دو دوست خوبم

از طریق پیغام خصوصی اطلاعاتی رو در اختیارتون میزارم

بازم ممنون

دوستان چطور میشه لوگوی جوملا رو با عکس خودمون در هدر عوض کرد؟من آدرسشو پیدا کردم و عکس خودم رو تو هاست گذاشتم اما بازم نشد.شما آدرس دقیقش رو میدونید؟

یک عکس هست که نوشته logo.png و عکس همون لوگو هست اما نمیدونم چرا نمیشه؟سایز باید یکی باشه؟نمیشه عرض و طول رو تغییر داد؟

میتونید سایز دلخواه خودتون رو قرار بدید ولی در تنظیمات قالب باید سایز رو تعریف کنید .. به بخش مدیریت قالبها برید و قالب رو انتخاب کنید تنظیماتش باز میشه

اگر فایل خودتون رو جای فایل لوگو قبلی قرار دادید باید بعدش با استفاده از کلیدهای ctrl + f5 رفرش کنید

دوستان چطور میشه لوگوی جوملا رو با عکس خودمون در هدر عوض کرد؟من آدرسشو پیدا کردم و عکس خودم رو تو هاست گذاشتم اما بازم نشد.شما آدرس دقیقش رو میدونید؟

Template=> yourgrid =>images

فایل

yjsglogo.png رو تغییر بدید اندازه عکس و نام آن را تغییر ندهید.

یا حق

این کار رو انجام دادم. و لوگو عوض شد اما چون اندازش خیلی کوچیکه مشخص نیست زیاد.

پیغام خصوصیتونو چک کنید آقای arses

درود

اگر منظورتون قالب پیش فرض

اگر شما

پسوند و سایز و اسم تصویر رو یکی باشه

و مسیر رو هم درست زده باشید

بدون مشکل خواهید بود

برسی کنید احتمالا یک چیزی کم زیاد زدید

اگر هم باز نشد لینک بدید تا من لینک درست رو بدهتون بدم

بدرود

با تشکر از هر دو دوست خوبم

از طریق پیغام خصوصی اطلاعاتی رو در اختیارتون میزارم

بازم ممنون

موفق باشید انشاءالله دوست عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری